Bez kalhot XXL

• USA Magic Mike XXL (více)

Děj filmu Bez kalhot XXL navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním dechberoucím představení v Myrtle Beach a udělat tak tlustou čáru za minulostí. Mike a ostatní chlapi se vydávají na své závěrečné vystoupení, a když se cestou zastaví v Jacksonvillu a Savannah, aby obnovili staré známosti a navázali nová přátelství, sklízejí obdiv, naučí se pár nových pohybů a překvapujícím způsobem se zbaví své minulosti. (Warner Bros. CZ)

widla

Není to žádný zázrak, ale na takový film se nechodí kvůli ději a už vůbec ne kvůli kvalitě. Jediná kvalita, kterou tu najdete jsou 'six-pack' břicha hlavních aktérů :-P. A taneční čísla jsou taky fajn. ()

danca044

Na první díl tohle pokračování určitě nemá. Channing Tatum je pohybově prostě nejlepší, bez něj by film nebyl takový jaký má být. A co se týče Joea Manganiella a jeho nezapomenutelného tance na benzínce, nepočítám-li jeho strhující úsměv, tak to je prostě zážitek na celý život. Tenhle film jen tak neomrzí, člověk se při něm jak zasměje, tak si i zaslintá :). Za mě určitě plných pět hvězdiček. ()

sedm.1

Steven Soderbergh opustil projekt Magic Mike a hle, ono se na to dalo najednou koukat. Ikdyž mám tedy samozřejmě přesně opačný názor, než většina ostatních diváků, tak Magic Mike 2, nebo-li XXL, právě díky tomu považuji za již zatraceně snesitelnější podívanou, než byla ta první rádobyambiciózní vyumělkovaná slátanina toho zmiňovaného břídila. Dějově je tedy XXL sice na absolutním bodu mrazu, kdy se parta striptérů rozhodne jet na festival, kde chtějí uspořádat své poslední vystoupení a rozloučit se tím tam zároveň i se svou bohatou striptérskou kariérou, no a při té cestě zažívají různá „dobrodružství“. Jasně, zní to hrozivě a děsivě zároveň, ale nevím jakým zázrakem se to tvůrcům povedlo, na mě to přesto zafungovalo skutečně působivě. Celé je to totiž pojato především jako nostalgické revue, a já to sežral i s navijákem. A ten výraz nostalgické bych chtěl zdůraznit, neboť to tu funguje opravdu na maximum a já si tu rozlučku s těma všema chlapíkama prostě užíval naplno. Sice tu jsou všichni úplně blbý, ale ty jejich dialogy měli sílu, emoce a působivost, jejich přátelství a nadšení pro to, co dělají, jsem jim věřil do posledního slova a jednoduše jsem jim fandil, natolik mi totiž sedli a přesvědčili mě. Herecky pak nemám též co vytnout, ty typologicky namakaný vymaštěnce nešlo vybrat snad ani líp, a jen tak na okraj, Andie MacDowell ve skoro šedesáti sfoukla všechny ostatní holčiny jako svíčky, neuvěřitelná ženská! Zkrátka, že bych dvojku Magickýho Majka nějak doporučoval, to tedy asi fakt rozhodně ne, já měl ale asi při jejím sledování jakousi slabší chvilku, taky stárnu, vzpomínám, rekapituluji, …, asi taky obvolám kluky a taky vyrazíme na … pivní festival 8D! Ale vážně opakuji, oproti jedničce opravdu o několik tříd lepší pokračování. ()

Purrrfect

Scena na benzince naprosto legendaaarni a takhle jsem teda hodne dlouho neumirala smichy :-) Ale to ze vsechny zeny jsou kralovny tak trochu prehnana hra na city zen. Joe Manganiello naprosto tahl cely film zatimco Channing mu delal pouze garde damu :-) ()

Lisabellla

Jen tím, že jsem seděla v sále, kde se to promítalo, mi kleslo IQ o deset bodů. Kdosi tu psal, že bod za scénu na benzině, přidávám se. ()

iXtr3m3 odpad!

Toto bolo čo za pitchovinu? Jednotka bola slabučká, ale dvojka je totálne bez scenára, mám dojem, že točili kdekoľvek, čokoľvek a s kýmkoľvek a potom to drbli na filmový pás. ()

Torimmer

Narozdíl od prvního Magic Mika tady opustili jakousi "sofistikovanější" nebo "temnější" příběhovou rovinu. Jednička měla velké oči a tak se zaměřila na moderní sociální systém, prodej drog. Bouřková scéna celou tu temnou poetiku hezky reprezentuje. A dvojka je příjemný feel good road trip. Jednodušší, konverzačky ze života, bezdějové, až mi to připomíná nějaký mumblecore nebo co. Tohle sem nečekal, a trochu mi teď do očí bije ta divná nesourodost s jedničkou - zbavili se hlavních postav (kromě Mika), a dali prostor skupině, která předtím byla jen v pozadí. Dali pryč postavu Kida, která mi teda vůbec nesedla (byla ve výsledku pointless, nezajímavý herec) a upřednostnili skupinu kolegů z práce, která mě právě v jedničce bavila svojí zažitostí a pohodou v šatně před/po šichtě. Není to svět pro mě, je mi to cizí, a asi i furt na mě moc povrchní, a zatím se teda necítím na to, že bych se k týpkům rád zase vracel, ale já tyhlety pohodičky s postavama, co se baví jen tak o věcech, smějou se, mají se spolu dobře a tak, nějak můžu... Prostě jim tohleto nahé divadýlko s šílícíma ženskýma házející bankovkama nějak odpustím. ()

tterez

Když nebudete čekat nic intelektuálně zajímavého, zklamaní nebudete. Je to prvoplánově vtipné a sexuální napětí taky zažijete. Mimochodem, proč nemáme takové striptéry i u nás? Pár rozluček se svobodou už jsem zažila, ale ani vzdáleně se to nepodobalo takovýmhle tanečně nadaným frajerům. :-) ()

peetriss odpad!

Pokud tento film měl být komedií, tak takovouto zoufalost jsem už hodně dlouho neviděl. Děj žádný, vtip žádný, jen slaboduché nudné tlachání o ničem. Channing Tatum byl dřevem vždy, tady však překonává všechny hranice, tento neherec by se měl komediím vyhýbat velkým obloukem! Ostatní na tom nejsou o moc lépe, aspoň na Amber Heard je radost pohledět (nemyslím tím pro její herecký projev). Obrovské ubíjející nic! ()

Piggsy odpad!

Film s absencí děje, plný dvou-metrákových opuchlých prasnic a podivně úchylných tanečků, při kterých si jejich aktéři neustále cpou rozkroky do obličeje. Tak neskutečně debilní píčovina může opravdu vzniknout jen v Americe, nikde jinde. Nula procent. ()

Patrik256

Tržby v USA za prvý víkend: 12 857 184 $ (3355 kin) Tržby v ČR za prvý víkend: 1 890 301 Kč (80 kin) Diváci v ČR za prvý víkend: 14 333 divákov Náklady na výrobu: 15 mil. $ ()

fredisek

Chci bejt prodavačka na benzínce. Mohly se osekat ty filozofie o nezaplaceném pojištění a bylo by to super. Blbý, ale super. V tomhle případě se totiž nechodí na film, ale na polonahý chlapy. ()

Greg25

Není pravda, že by Bez kalhot XXL zcela potřelo myšlenku jedničky, i když úplnou čest jí taky nedělá. I na road movie je ovšem dvojka krapet neprovázaná, působí spíš jako takový spletenec záběrů, z nichž některé jsou tam tak trochu náhodou. Umí si ze sebe udělat legraci, to bezesporu (pozor spoiler - scéna v obchodě s minerálkou je výborná). Umí být zábavná, umí mít nadhled. Na léto to je hlavně pro dámy, odpočinkový film, na který můžou jít s partou kamarádek a pořádně si zapištět (není nad to, když v kině piští padesát dam najednou skoro ob dvě minuty :-D ) a v zimě ideální na dámské jízdy, zbytek roku a sami se na to nejspíš nepodíváte, protože tohle je jeden z těch filmů, na který se kouká v houfu s vínem v ruce. 65% ()

toi-toi

Mám rád filmy robené z lásky, kde vidno, že sa protagonisti bavili. Tá radosť je z filmu cítiť. A holé rite chlapox, sexistický a bla bla.. Humor a radosť z práce je základ. Slabšie ako jednotka, ale bez Mathewa v úlohe Dallasa a Stevena na režíserskej stoličke sa inak ani čakať nedalo. Pobaví, ženy sa potešia tak prečo to neskúsiť a nezabaviť sa spolu s hercami. ()

Hepy13

Jednička se dala brát aspoň trochu vážně jako autobiografie Tatuma, který v týhle branži začínal. A i s filmem jako takovým jsem neměl problém. Ale tohle se už nedá brát ani trochu vážně. Kluci ze South Parku Kyle, Kenny, Stan a Cartman by rekli...' 'Teplý, teplý, pro teplý..Naprosto!'' ()

adelina8

Striptýz nesnáším. O to víc jsem byla mile překvapená z prvního dílu. Druhý už je bohužel propadák. Děj minimální, ale pořád jsem se těšila na velké finále, které to mělo zachránit. No nezachránilo. Čekala jsem nějakou bombu a ta se nedostavila. Jak rozplizle to začalo, tak to i skončilo. Podobné bezdějové filmy sází na efekt a např. na perfektní provedení originálních tanečních čísel, které je často vytáhne nahoru. Tady to bohužel chybělo. ()