Mladý agent FBI (Utah) v utajení inflitruje zlodějský gang, jehož členové si libují v extrémních sportech. Žijí s totálně uvolněným přístupem k životu . . i k zákonům. Ten jediný zákon, který jsou ochotni respektovat, je zemská gravitace. Skupina nezná žádné limity a právě daleko za hranicemi běžných omezení a pod vedením charismatického vůdce Bohdiho provádí nevídané a velmi propracované zločiny. Utah postupně získává informace i důvěru a sympatie Bohdiho a celého gangu. Zároveň ale začíná pochybovat o svých oficiálních povinnostech. Je čím dál více pohlcen opojným a nespoutaným životním stylem, kde je hlavním krédem svoboda a adrenalin. Bez ohledu na to, kolik pravidel se poruší a kolik lidí zemře. (Bontonfilm)

warrenur

Slabota. Druha hviezda za slusne vykony niektorych kaskaderov a slusnu pracu s kamerou. Inak je to prakticky zostrih youtube-videi z extremnych sportov. S tym rozdielom, ze tam su to ozaj majstri svojho sportu. Kravinka. Neodporucam. ()

dawe787

Příběh je taková klasika, nic nového, ale ty pasáže, kdy lítají nad Alpami, jezdí na motorkách,lozí po strmých skalách, blbnou na prknech jsou fantastické, stojí to za podívání. ()

Matli

Jeden z filmů, který mě překvapil, když to porovnám s ostatním hodnocením. Pointa je sice stejná jako v originálu, ale o to nejde. Příjemně akční a hlavně krásné záběry neobvyklých koutů přírody z celého světa, kde navíc hodně dobře blbnou hlavní představitelé, nebo je to alespoň hodně dobře natočené. Nenáročnému divákovi vřele doporučuju. 78% ()

Rehooo

Za mě je to zdařilý pokus jak to klasického akčního filmu implementovat prvky detektivní zápletky. Parádní extrémní sportovní výkony v krásné přírodě. No dobře, má to i své mouchy... na druhou stranu je to takový ten typický béčkový akční film. Kdyby se k tomu přidalo něco málo navíc, mohl z toho být i kvalitní film ()

Hapretor

Debilní film s nesympatickými ksichty. V původním filmu měli Kínu a Špajzík nějaké charizma, každý nějak své - každý jiné, tady je to prázdné a blbé. Jen na zabití času. ()

digishit

Ach ty remaky. Člověk je vlastně ani nechce a stejně je někdo prostě musí natočit. Původní film mám hodně rád, viděl jsem ho nespočet krát takže jsem s toho nebyl zrovna nadšený. Ale nakonec mi to tak nevadilo. Až tedy na ty žvásty kolem spojení se s přírodou atd. Né že bych proti tomu měl nějakou zášť, ale stačilo by to vysvětlit jednou a dost. Přidat trochu tempa a hlavně s toho udělat opravdu krimi. Takhle je to "jen" dlouhý video z YouTube, který je proloženo filozofickýma kecama o nirváně. Hlavní hrdina trošku nesympatický, ale to by se dalo odpustit. Každopádně záběry přírody parádní a je mi jedno kolik jich bylo na zeleném plátně. Kaskadérský kousky uvěřitelný (už díky zmiňovaném YouTube, kde jich najdete mraky). Potěšila malá vzpomínka s pistolí střílející do vzduchu. Ale jak už někdo napsal ... na Keanu a Patricka to nemá ani zdaleka. Ale musím uznat, že pro mladou generaci převedený docela obstojně, ale i tady musim doporučit ten originál, který podle mne končí mnohem lépe. Bez dalšího kecání, kterého si užijete dost, 3*! ()

canucks333

Prázdne dialógy, suchý dej, herecké výkony bez charizmatu. Skoro dvojhodinová reklama na adrenalínové športy prepletená narýchlo zbúchaným dejom. Videl som 1x kine v 2D v originálnom znení so slovenskými titulkami -------------------- 40% ()

Zajdo

Čo treba oceniť je pár pekných záberov a kaskadérskych kúskov no na verziu z roku 91 sa to nechytá ani trochu. Predsa aj to herecké obsadenie tam bolo oveľa viac kvalitnejšie. Swayze tam mal väčšiu charizmu ako tu všetci herci dokopy. ()

RedDuck odpad!

Na film jsem se díval, protože měl na ČSFD pěkný hodnocení. Po půl hodině jsem věděl, že se někde stala chyba. Ano, dva filmy se stejným názvem. Originál jsem neviděl ale tenhle remake je zločinem proti lidskosti. Když byla akce, toužil jsem aby byly dialogy a když byly dialogy, tak jsem se modlil aby už byla akce. Tak strašný to je. Dal bych bod za záběry přírody a filmové triky, ale to zklamání je příliš velké. ()

robo7773

Slaby pokus o remake. Pre mna vyznelo trapne ze sa volaju vsetci tak isto ako v starej verzii. Ani jednemu hercovi som to nejako neveril. Slabe vykony. Vacsina scen bola prehnana. Ten skok z Anjelskych vodopadov tak to bolo moc aj na kona. Proste raz pozriet zo zvedavosti ale uz nikdy viac. Klasika je proste o tri triedy lepsia ()

Kadas97

Bod zlomu ponúka výpravu a scenéria ako National Geographic. Príbeh tu je na vedľajšej koľaji pretože režisér ukazuje krásy aj hrozby našej planéty. Kto hľadá film s hlbokými a prepracovanými dialógmi nech si pustí Tarantina. Hĺbku tu má len Ozakiho osmička. Dlho som sa od radosti neusmieval pri inom filme ako pri horore. 9 z 10 ()

darkreider

Tento rok mi teda moc karta nejde, čo sa týka výberu filmov. Akčná pecka? Vôbec nie. Ak už chcem vidieť pekné zábery extrémnych športov, idem po Art of Flight, ak chcem vidieť poriadny Heist, tak mám asi milión lepších volieb a ak už teda chcem vidieť Point Break, tak by to mal byť ten pôvodný. Toto nie je ani dobre natočené ani dobre zahrané a nejaká logická súdržnosť je tiež pre autorov sprosté slovo. Sklamanie. ()

rukay

No tak remake určitě ne - s tím je k novém Point Break třeba přistoupit. Stejně tak se samozřejmě nejedná o krimi, a nějaké to vyšetřování tvoří pouze neumělé pojítko mezi akčními scénami, jako vytrženými z YouTube reklam na GoPro. CGI akce je sice hezká, ale absolutně nectí zlaté pravidlo ‘méně je více’ a jde bohužel většinou příliš daleko za hranu uvěřitelnosti, na můj vkus. Jako příklad bych uvedl lezeckou scénu, která je sice ve srovnání s “obyčejným” lezením našlapaná efekty, ale na rozdíl od sledování jištěných prvovýstupů na nejobtížnější cesty světa, kde se mi obvykle už od druhé minuty potí ruce jako kráva, tohle se mnou nedělalo absolutně nic. Nápad s mystickou osmičkou potěšil - chtělo to možná tu filosofii trochu víc dotáhnout, byla hodně na vodě - a škoda že co nedovedla zničit přemíra speciálních efektů, spolehlivě dorazil herecký projev. Ústřední dvojice tragicky bez charismatu, o který především by u takových lidí mělo jít. Srovnání se Swayzem a Reevesem z předchozího Point Break se nenabízí ani náhodou. Obsazení ve vedlejších rolích jeden jako druhý, bylo mi úplně jedno, kdo z nich natáhl brka, nedalo se v nich orientovat. Suma sumárum 2** - za odvahu na remake klasiky, sem tam slušnou akci a pestré lokace. ()

bararich8

Místy fajn (7 + 8 a zakončení), jinak fakt průměr. Stačí si pustit videa od Redbullu či Monster, případně výborný Art of Flight. Další hvězda pak za dobře padnoucí hudbu, body dolů zase za (ne)herectví. Příběhově hodně o ničem. 3* ()

DAPDO

Remake Bodu zlomu z devadesátejch let se povedl. V některejch okamžicích se to hodně podobá, v některejch zase vůbec ne :-). Scénář trochu pokulhává, některý okamžiky neměly ten patřičnej "grif", ale co se týká akčních scén, tak bez chyby. Výběr herců do hlavních postav se taky povedl, akorát Papas byl takovej divnej...Moje rozmýšlení mezi třema, nebo čtyřma hvězdama převážily ke čtyřce naprosto fantastický záběry, to moře, vlny, hory a vodopády - paráda !!! ()

Hartigan

Takové lépe zvládnuté hollywoodské remake se snaživým Édgarem Ramírezem, kde sice najdeme pár stylových kousků od kaskošů, jenže takových a ještě lepších jsou na Youtube stovky. Celkový dojem kazí podle očekávání odfláknutý scénář a nesnesitelný blonďák v hlavní roli, který se sice snaží hrát (často až příliš okatě), jenže každý hned pozná, že v jeho případě ani rychlokurz vůbec nepomohl. Za Keanu Reevesem z původního devadesátkového akčňáku proto zaostává na celé čáře. I tak se jedná o neškodnou zábavu, co neurazí, vlastně ani nemá čím. Rád si někdy v budoucnu pustím znovu. ()

Whitebeard

Důležitý info na začátek, vypněte u toho hlavu, páč to nemá moc hlavu a ani patu. Ale co to má, to je slušný tempo. Dalo by se říct, že to je takovej hodinu a půl dlouhej film ala Redbull race na všechno možný. 8 nesplnitelných úkolů v boji s přírodou, pokořit ji. A záběry a hudba jsou to, co mi tady neskutečně přitáhlo. ()