poster

Straight Outta Compton

 • USA

  Straight Outta Compton

 • Slovensko

  Straight Outta Compton

Životopisný / Hudební / Drama

USA, 2015, 147 min (Director's cut: 167 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kajas
  **

  Nejsem cílová skupina, ale až tak nebetyčnou nudu (za což může hlavně zabijácká stopáž) jsem nečekala. Plusový bodík za Giamattiho, ten jediný trochu zaujal, ostatní postavy mi prostě splývaly...(10.2.2016)

 • Kaluž
  ****

  „Eazy is his name and the boy is comin... straight outta Compton is a brotha that'll smother yo' mother and make ya sister think I love her. Dangerous motherfucker raises hell and if I ever get caught I make bail. See, I don't give a fuck, that's the problem. I see a motherfuckin cop I don't dodge him. But I'm smart, lay low, creep a while and when I see a punk pass, I smile...“ Pokud ve vás tenhle kousek pouličního umění rezonuje stejně jako ve mně, pak si Straight Outta Compton užijete dosyta. Pokud ne, pusťte si zase Jiřího Zmožka a dejte si odchod.(27.1.2016)

 • sepp
  *****

  Mohlo to byt o cca. 20 min. kratsi, ale jinak paradni podivana. Dluzno dodat, ze jsem nekriticky fanousek NWA a Dr. Dre, takze pro me je tenhle film neco jako pozehnanim :) Ale objektivne vzato jde o opravdu dobrou podivanou, ktera ma spad, pekny zabery (hlavne v casti pri koncertni tour) a hlavne, hlavne se neskutecne povedl casting. 9/10(26.9.2015)

 • pepo
  ****

  Fakt ma nikdy nenapadlo, že film o niečom čo znásilnilo a zabilo hudbu a aj veľkú časť kultúry môže byť dobrý. A on je dokonca výborný.(13.2.2016)

 • Superpero
  *****

  Je příjemné konečně vidět životopisný film o kapele, kterou jsem poslouchal. Pro změnu dravý, svěží, opravdu zajímavý, vizuálně našláplý (ty motorky v ghettu ve zpomalenym záběru, mňam) a jelikož je tam hodně postav s vlastními problémy, tak po celou dobu zábavný. Přál jsem si, aby to neskončilo a my měli možnost sledovat osudy kapely a vývoj rapu dál a dál. Nutno přiznat, že producentský dohled všech zúčastněných je znát, takže dissování a házení na sebe špíny je hodně omezeno. Po celou dobu cítíte, že jsou to vlastně furt kámoši. Ale jako pozvánka na nažhavení youtube a sjíždění veškerých dobových materiálů to fuguje taktéž skvěle.(19.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace