poster

Straight Outta Compton

 • USA

  Straight Outta Compton

 • Slovensko

  Straight Outta Compton

Životopisný / Hudební / Drama

USA, 2015, 147 min (Director's cut: 167 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  *****

  Na #oscarssowhite mě moc neužije, ale tahle naspeedovaná subkulturní pecka si to zacementování zasloužila výrazněji "pozlatit". Perfektní scénář a Grayova režie.(18.2.2016)

 • Happens
  *****

  Vyrostl jsem na gangsta rapu, ty verše mě odkojily, naučily mě psát básně, veršovat, hrát si se slovy, daly mi verbální know how, co ani knihy nesvedly - nejsem tedy moc objektivní na hodnocení filmu. Ale já si tuhle pravdivou story užil na 100 %. Kdo chce příběh z tvrdé části ulice, kde vládnou barevní, příběh o zázraku přeměnit dar rappovat o životě na peníze a do toho nějaké ty bitky. Tak neváhejte a jděte do toho.(7.7.2016)

 • Davies182
  *****

  Nejinspirativnější hraný autentický dokument za hodně dlouhou dobu se točí kolem hudby. Čekal jsem to dobrý, ale ne výborný. A ani takhle nesmlouvavě vtahující. Dramatická rapperská zpověď, která si rozhodně nebere servítky a zábavně kálí na jakoukoli svazující korektnost, a osobitý pomník přisprostlým legendám žánru v jednom.(6.3.2016)

 • Yoshitsune
  *****

  Fuck Tha Police !!(19.9.2015)

 • sepp
  *****

  Mohlo to byt o cca. 20 min. kratsi, ale jinak paradni podivana. Dluzno dodat, ze jsem nekriticky fanousek NWA a Dr. Dre, takze pro me je tenhle film neco jako pozehnanim :) Ale objektivne vzato jde o opravdu dobrou podivanou, ktera ma spad, pekny zabery (hlavne v casti pri koncertni tour) a hlavne, hlavne se neskutecne povedl casting. 9/10(26.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace