Návrat sedmé roty

• slovenský

Návrat siedmej roty

Komedie / Válečný

Francie, 1975, 90 min

Sice o něco málo slabší než první díl, ale pořád perfektní zábava s nepřeberným množstvím odzbrojujících gagů v podání ústřední trojice (trochu zamrzela změna Tassina). Chtěl jsem dát jen čtyři, přišlo mi to chvílemi slabší, ale s koncem si film u mě zase polepšil, takže nemůžu hodnotit jinak než plným počtem. Tleskám. 85%(29.7.2014)

Pokud si divák odmyslí vážnost doby, kdy se příběh odehrává, pak se baví s partičkou francouzských komiků a vysmívá se vojenské hlouposti. Minutáž odpovídá jednoduché zápletce: "Červený na červený, zelený na zelený."(17.10.2010)

Už trochu slabší, ale stejně velice dobré pokračování války z pohledu tří neobyčejných vojáků ze sedmé roty. Dobře zahrané i natočené a hlavně dost vtipné.(27.7.2011)

Neskutečné pokračování a vůbec nepřestalo být oproti prvnímu dílu vtipné.(19.4.2011)

Povedené pokračování, které není o mnoho horší než jednička. Snad jenom v tom, že v roli Tassina vystřídal Alda Maccioneho Henri Guybet. Jinak vtip je na stejné úrovni a je ho dost (scéna s matracemi, na sajdkáře, brambory). "Připomíná mi mojí ségru a to je fakt hrůza" :-)(11.11.2005)