poster

Návrat sedmé roty

 • Francie

  On a retrouvé la 7e compagnie

 • slovenský

  Návrat siedmej roty

Komedie / Válečný

Francie, 1975, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Petoss1
  ****

  Nestratilo to nič zo svojho lesku hoci oproti jednotke je to trooošku slabšie ale ako milovníka vojny a humoru ma to potešilo. 80%(12.10.2008)

 • heyda
  ***

  Úplně srovnatelné s jedničkou. Prostě fajn odpočinková komedie, jejíž potenciál není zdaleka využit. Frantíci umí komedie líp. Hodnocení nechám opět na 3 silné hvězdy.(20.11.2014)

 • darkrobyk
  ***

  Červený drát na bílý knoflík, zelený drát na modrý knoflík... Dostat se mi do rukou ten blbec, co vyhodil most!...dostat se mi do rukou ten, co vyhodil most, tak ho zulíbám! Pokračování příběhu o sedmé rotě navazuje přesně tam, kde první díl skončil. Stejně jako u předchozího se ani zde moc člověk nezasměje, ba co dím, je to ještě horší. Chybí slovní humor typický pro anglické komedie stejně, jako humor akční z Bažantů. Vše je takové milé vyprávění, kde snad pobaví jen scéna se slamníky. Film plyne, divák se dívá, leč ohlušující řehot se nedostaví.(26.8.2011)

 • Frajer42
  ***

  Milá francouzská komedie, jejíž zhlédnutí je ideální v postalkoholické náladě. Trojice francouzských retardů, jejichž jména si netroufám opisovat se opět vydává zdrhat válce. A jde jim to skvěle. Humoru je zřejmě o trošičku méně než v prvním dílu. Jeden z retardů se vizuálně hodně změnil, ale stále se je na co koukat. Zejména musím zmínit geniálně promyšlený matracový útěk, který je zcela jistě tím nejlepším, co tento díl nabízí. Celkově vzato se jedná o příjemnou komedii, při které vám likéry a pivo v břiše neposkakují, nýbrž pohodlně odpočívají. Hodnotím stejně vysoko, jako první díl.(17.8.2014)

 • formelin
  *****

  Rozhodně ne slabší, ale lepší, o mnoho lepší než jednička... "Červený drát na bílý knoflík, zelený drát na modrý knoflík..." ... bum!(21.3.2007)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo na zámku vo francúzskom mestečku Vigny. (dyfur)

 • - Ačkoliv změna není na první pohled zřejmá, došlo v tomto pokračování ke změně obsazení jednoho z hlavních hrdinů. Zatímco v prvním filmu Kam se poděla sedmá rota? (1973) hrál Tassina ještě Aldo Maccione, v tomto a v posledním filmu série Sedmá rota za úplňku (1977) se této role již zhostil Henri Guybet. (GordonCZ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace