poster

Návrat sedmé roty

 • Francie

  On a retrouvé la 7e compagnie

 • slovenský

  Návrat siedmej roty

Komedie / Válečný

Francie, 1975, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Oskar
  ****

  Celkově snad o trochu slabší než jednička, ale například scéna s matracemi je geniální!(11.4.2003)

 • LiVentura
  *****

  Krásné a přesvědčivé komedianství..(26.7.2008)

 • Frajer42
  ***

  Milá francouzská komedie, jejíž zhlédnutí je ideální v postalkoholické náladě. Trojice francouzských retardů, jejichž jména si netroufám opisovat se opět vydává zdrhat válce. A jde jim to skvěle. Humoru je zřejmě o trošičku méně než v prvním dílu. Jeden z retardů se vizuálně hodně změnil, ale stále se je na co koukat. Zejména musím zmínit geniálně promyšlený matracový útěk, který je zcela jistě tím nejlepším, co tento díl nabízí. Celkově vzato se jedná o příjemnou komedii, při které vám likéry a pivo v břiše neposkakují, nýbrž pohodlně odpočívají. Hodnotím stejně vysoko, jako první díl.(17.8.2014)

 • darkrobyk
  ***

  Červený drát na bílý knoflík, zelený drát na modrý knoflík... Dostat se mi do rukou ten blbec, co vyhodil most!...dostat se mi do rukou ten, co vyhodil most, tak ho zulíbám! Pokračování příběhu o sedmé rotě navazuje přesně tam, kde první díl skončil. Stejně jako u předchozího se ani zde moc člověk nezasměje, ba co dím, je to ještě horší. Chybí slovní humor typický pro anglické komedie stejně, jako humor akční z Bažantů. Vše je takové milé vyprávění, kde snad pobaví jen scéna se slamníky. Film plyne, divák se dívá, leč ohlušující řehot se nedostaví.(26.8.2011)

 • Petoss1
  ****

  Nestratilo to nič zo svojho lesku hoci oproti jednotke je to trooošku slabšie ale ako milovníka vojny a humoru ma to potešilo. 80%(12.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace