Mimozemšťanka Mila se stává dobrovolnicí, která se rozhodla navštívit planetu Zemi. Nikomu jinému se na ni na rozdíl od jiných planet letět nechce, protože Země je hrozná, ale přece jen už je to dvě stě let, co byla navštívená naposledy, takže by se tam někdo měl podívat. Mila proto přilétá do Paříže, a jediné, co má u sebe, jsou batikované šaty. Pomalu se začíná seznamovat s prapodivnou současnou společností, ve které se musí platit podivnými papírky, jídlo se nedá jíst, vzduch dýchat, každý je nemocný, ženy musejí používat jakési „rtěnky", bez kterých by na ně ostatní lidé nebyli hodní. (ybuko)

Amores odpad!

Hloupy, spatne zpracovany film ktery se snazi poucovat a pritom autori sami nevyuzivaji nejspis ani 3% sveho mozku. Mimo jine tam clovek slysi jak strasne je na zemi ze funguji s hranicema a lidi se oddeluji... ale hlavne ze na te jejich planete jsem nevidel jedineho cernocha/latino/asiata. Rikaji jak jsou na zemi strasni, ze se dospeli povysuji nad deti, muzi nad zeny apod ale soucasne ta zenska nesmi nikomu rict ze je z poloviny pozemstan, jinak by ji vyhodili. A sami se citi nadrazeni pozemstanu ve vsech ohledech. Borec tam telepatiji spehuje rozhovor jinych. Podivuje co je to za zvlastni sedou vec na zemi a za pet sekund ze je bobek na zemi, ze nemaji zachody? To v tom jejich lese zvirata serou na keramicke mise? Kde bydli, ze nas lituje jak bydlime v domech? Pod kerem? To u nich neprsi a to zelene vsude okolo zije z usmevu? Tasky? Co v nich proboha nosi... A co mas v ruce ted zrovna ty, kravo? ()

blezg

Ať ten, co tvrdí, že to nejde, nebrání tomu, co to dělá :o) Kdo dává míň jak tři, je momentálně ztracenej, zaseklej v šabloně společnosti... ale to se může změnit. Anebo se tak dá i umřít. A to je teprve smutný. ()

Veber

Trochu úlet, možná bez významné nosné linky děje, ale to mi nevadilo. Důraz na ekologii nadčasový, proto má film co říci i dnes. ()

allegria

U tohoto filmu je samotné ztvárnění děje druhořadé, protože vyjadřuje nadmíru důležité poselství. Mně osobně na mnoha místech dojal velmi silně, až k slzám. Přestože mi připadaly některé scénky zbytečně protahované, ta hlavní myšlenka tím neutrpěla a tak mi nezbývá, než hodnotit plným počtem hvězd. ()

Zelator

Nádhera, čistota, prapodstata života, absurdita súčasného sveta, milý nenásilný humor... Film, ktorý dokáže rozohriať srdce, vyčarovať dlhotrvajúci úsmev na tvári a ubezpečiť vás, že nie vy, ale súčasná spoločnosť je postavená absolútne na hlavu. Aký význam pre túto planétu má život človeka, ktorý tento originálny nápad odsúdi a jeho emócie ostanú i naďalej ľadovo chladné..? ()

Tommy858

Velice chytry a pravdivy snimek. Na cely film jsem se dival s uzasem a usmevem na tvari, ze presne neco takoveho jsem dlouho hledal... Film, ktery rekl celou pravdu bez vahani. Nezbyva nez jen doufat, ze Ti co tento film uvidi si z toho vezmou to nejlepsi a aspon trochu to prispeje ke zmene nasi spolecnosti. Uz se tesim na bojkot! :-) ()

Bartson

Včera v noci shlédnuto na jůtůb v 15ti minutových částech...první část...co to je za oduševnělou slátaninu? no dobře, podívám se ještě na druhou část...ok, podívám se na další, je to vtipné....takže ještě další, ale už se mi chce spát...ale ještě tedy dám další, mají pravdu...aha, 14let v EU zakázaný, proč? Protože se nebojí říct pravdu o situaci v jaké jsme?...jdu spát...ale oči zůstávají otevřené...je škoda, že tolik lidí se nezajímá o své okolí, hnijeme přátelé...ale já nechci...přidávám se k hnutí Zeitgeist, které se i tyto otázky snaží řešit... ()

jdosek odpad!

Pocity zvracení ve mě vyvolává už ta kampaň k filmu používající nesmysly jakože byl film "zakázaný"... Jinak to nemá smysl moc komentovat. Eko-bolševická agitka, která osloví jen méně svéprávné jedince bez vlastního názoru. ()

TOPmoovie

je tu kometar od ---whack--- ze film je zakazany, alebo inak cielene potlacany. je to najvacsi nezmysel , co som videl od niekoho napisany tuna na CSFD. ale je aj komedia ze vo vela komentaroch tomu tuna ludia uverili. NIEJE ZAKAZANY A JE TO totalna paranoia osoby s nickom--whack-- nebojte sa..sme v EU, tu sa take filmy nezakazuju. mozno v cine, sev.korei, atd. ()

waclaf

Film nijak mě neuchvátil, ale ani nezklamal a místy pobavil. Dialog o rťěnce výborný. Spíše oddychovka, za kterou jsem hlubší smysl nehledal, ikdyž to tak asi bylo zamýšleno. Líbilo se mi, jakým způsobem si volali. ()

anonyym odpad!

Upoutávka na Vesmírný lidi hned na začátku mě měla odradit... Nejlepší na tom filmu byl Vincent Lindon, bez něj bych to nedokoukala. Podle tohodle filmu jsme všichni a celá tahle planeta špatní, zavrhuje veškerý vývoj lidstva. Komedie to je, ale vlastně ani není vtipná. ()

Koškin odpad!

Koláž plná new age nesmyslů, podivných poselství a naivních nehumorných gagů. Nuda překonala očekávání zhruba po půl hodině. Nekoukatelný film. ()

Gyl

Toto je poslední mnou hodnocený film. Odnáším notebook na chodník a jdu si dát nohy do kýble, abych navázal spojení :D Nádherná zelená je jedna z mála komedií za poslední dvě desetiletí, která není postavená na sexu a trapasech s ním spojených. Hurá!! Vtipných scén je ve filmu více, některé jsou spíše hořko-vtipné, třeba ta, ve které Mila jí hamburger.. Pro mě bezpochyby nejlepší scéna je fotbalový zápas na konci. Haha! Takovou komedii umí natočit jen Francouzi :-) ()

Mistr119

Nádherný film, který ukazuje sci-fi tak nějak jinak, jak by skutečně možná mohla budoucnost vypadat! Je až s podivem, co všechno nám přijde normální a tenhle film nádherně otevírá oči, že něco je v našem systému špatně! Někdy je zesměšnění tak realistické, že je skoro až smutné! Jediné drobné mínus, které bych vytkl je, že někdy dialogy letí strašně rychle a nestíhám pochytit jejich obsah - hlavně v úvodu, kdy si "ufoni" vyměňují názory, proč neletět na Zemi. ()

ssarka

zpracování je teda šílený,místy opravdu až nedívatelný,herecké výkony snad ještě horší,ale ta MYŠLENKA,ta MYŠLENKA...takže za zpracování 1 hvězda,za myšlenku 100 hvězd.. tak si to nějak přeberte..:) ()

damatuza

Wow! Okamzite leti medzi moje oblubene. Vesele, vtipne, inteligentne a zaroven tak velmi trefne a vystizne. Nenutene a zlahka poukazane na nelogickost dnesneho fungovania. Pochopitelne preco bol v EU zakazany. ()

ashlei

Všechno dobrý, námět, herci atd., ale podle mého, moc špatně zpracované, já sem si z tohohle filmu nic neodnesla a nemyslím, že to byl záměr tvůrců... a ještě mě to i docela nudilo... ()

mart93

Film pro lidi co vidí v lásce budoucnost a věří a přejí si ji :) Tyto lidi to nejspíš velmi nadchne - jako mě.. ()