Můj pes Buddy

Lietajúci Bud

Rodinný / Komedie / Drama / Sportovní

USA / Kanada, 1997, 98 min

• Jamal

Takovej film o retrívrovi, bohužel asi natočený pro malé děti a pro majitele tohoto plemene. Ne že bych nevěřil, že Buddy umí takhle skákat ( taky věřím na Petra Pana ) ale nějak se mi to nelíbí. Film mě nenechá ničemu nemožnému uvěřit. :: (((23.1.2007)

můj oblíbený film z dětství a ty 4* si to zaslouží :-)(19.4.2008)

Na jedno podívaný vcelku milý, i když notně přeslzený film o jednom kamarádství mezi chlapcem a jeho čoklíkem. Scéna na jezeře ve mně nicméně zůstala dodnes :o))(9.7.2009)

Náhodou, príjemný filmík nielen pre deti. Ja som sa dobre zasmial hlavne pri scéne na súde. Tá nemala chybu.(4.6.2010)

Můj první film se psem Buddym(kolik že těch dílů je? 8?). A také jsem to viděl nikdy v 9 letech to jsem to žral. Nicméně pohádka je to pěkná dobře se naní kouká. Je samozřejmost že nemůžeme čekat nijaký hmatatelný scénář ani dobré herce. Ale to je prakticky jedno tohle je film pro děti a i dospělý se budou bavit.(14.8.2010)