Padesát odstínů temnoty

• USA Fifty Shades Darker (více)

Odstíny šedi skončily ve chvíli, kdy Anastasia přestala hrát podle Greyových pravidel a bez okolků ho opustila. Dosavadní lovec a dravec se ocitá v pro něj neznámé životní situaci a navíc si uvědomuje, že se do Anastasie zamiloval. Té se sice nechce vrátit do světa, ve kterém naplňovala roli poddajné studentky, ale Christianovu kouzlu odolat stejně nedokáže. Nevědomky se tak vystavuje velikému nebezpečí. Z Greyovy minulosti se náhle začnou vynořovat temné stíny, které pomáhaly vytvořit jeho komplikovanou osobnost. A těm rozhodně není po chuti, že „jejich" Christian podlehl tak banálnímu a slabošskému citu, jakým je láska. (Cinemart)

Sany33

Ako už to býva zvykom sa druhý diel prepadol nižšie ako prvý. Nakoľko aj prvý diel bol maximálne priemerný čo sa týka filmovosti a aj deja, tak druhý je ešte o niekoľko kategórií horší. Erotika je na maximálnom ústupe. Prvotná zamilovanosť hlavného páru sa už javí otravnou. Ich príbeh je iba premostením k finálnemu dielu. K tomu všetkému sa vo filme objavia veľmi šedivý záporáci, ktorý nemajú moc veľké šance zamiešať nijako karty a tak film ide od A po Z po nalajnovanej priamke. Neporovnávam s knihou lebo som ju nečítal ale film bol teda maximálna nuda. 20% ()

VanTom

Totálně prázdný výtvor. Musí se mu samozřejmě nechat, že profesionálně zpracovaný – nekouká se na něj úplně špatně. Když sympatická Ana (lehounké BDSM ji tentokrát láká víc než jeho) s majetnickým, ale snaživým Christianem romanticky toká – vracejí se k sobě, ještě to docela jde. Pominu-li tedy, že ona se nechává vydržovat a on zamilovaně… ani nevím co, ale nevypadá to zdravě. Pak ovšem přijdou i dramatičtější vsuvky, které jsou tak naprosto mimo, strojené, nahodile z prstu vycucané (pád vrtulníku!) a tvůrci ani herci si s nimi očividně nevědí rady, že nelze než koprnět. Slabé 2* ()

mkubalikova

Pokus o děj figuruje jako výplň mezi sexuálními epizodami, které následují v pravidelných intervalech, kdy hlavní aktéři se ani nepokouší hrát, či jen předstírat, že je to baví. Fakt je mi Dornana líto, ten kluk docela hrát umí, snad se mu jednou podaří z téhle soft-porn brakové škatule vymanit. 🤕 30% ()

Jaro.Krafcik

Tak a mám za sebou druhý diel romanticko-erotickej drámy skôr pre ženské publikum. Zlé to ako jednotka nebolo. Erotické hrátky ušli. Aj hudba. Mohlo to byť ale kratšie. No nevadí. Za mňa slabší priemer. Lepšie ohodnotia len nadržané tínedžerky alebo chlapci za ktorých to ohodnotí ich druhá polovička. 2* ()

Dagoussek odpad!

Tady se povedla jen jedna věc a to, že to bylo přesně podle knižní předlohy. Celé to na mě působilo bez emocí. Nepřesvědčilo mě to. Jednou to nechce, podruhé to chce. Celé je to na hlavu postavené. Nejhorší je Dakota, neumí vůbec hrát, na castingu zřejmě jen vzdychala. ()

ghatos

Hodně slabý děj. Zakomplexovaný chudák se akorát trochu přestal chovat jako úplný čumák. Defacto se to ještě více zjemnilo pro ženské publikum. 34%. ()

LondonGirl

Predtým, než ma ukameňujete ... :) Nie, nie je to film pre ľudí, ktorí chcú mať nejaký výnimočný zážitok alebo chcú, aby im niečo po pozretí v sebe ostalo. Išla som na to do kina s vedomím, že nemôžem nič očakávať. Nemá to hlbokú myšlienku, no keď si chcete pozrieť niečo, kde nie sú intrigy (tie, čo tam boli, boli také chabé, že ich za ne nepovažujem), kde sa miestami aj zasmejete a niekedy si poviete: "Tak toto sa môže stať naozaj iba vo filme," tak v tom prípade je to ok. Nič výnimočné, ale hejtovať to len preto, že je to séria 50 Shades, to nebudem. Ale dodávam, že film je naozaj len pre (extrémne) nenáročného diváka :) ()

IviDvo

Mělo by se to spíš jmenovat 117 minut nudy... Jediné na co se snad dá koukat je Dornanovo tělo.... a ani to film nezachrání. Ráda bych Dakotu viděla jinde, v nějaké hlubší roli, protože mě její herectví baví... je takové nenucené a přirozené... Jednou za čas mi nevadí se podívat na něco nenáročného, ale tohle bylo o ničem. První díl byl teda o hvězdičku zábavnější... ()

marrjaana odpad!

Poprve v zivote jsem odesla z kina behem promitani filmu. Ani ne v pulce. A to jsem skoro celou tu dobu bojovala s nutkanim spat. ()

MsUtahraptor odpad!

Jamie Dornan lidsky se tvářící psychopaty umí. Jen nechápu, proč ho v téhle konkrétní roli prezentují jako klaďáka a nejde po něm policie? Hypoteticky bych mohla hodnotit hvězdičkou- v podstatě se na to dalo koukat-, ale vyznění "příběhu" je stále stejně nepřípustné. (Jak praví "zlé jazyky"- jediný důvod, proč je tohle považované za love story je ten, že ON je boháč. Být chudý a bydlet někde v přívěsu, jde o epizodu Myšlenek zločince.) ()

sedm.1

Povězte mě za koule do průvanu a zmrskejte mi prdel, jak je libo, já se bavil i u druhých Padesáti odstínů, a ikdyž je mi to až hanba přiznat, realita je taková, že já si ty dva díly zatím fakt užil. Od obou jsem totiž dostal zcela něco jiného, než jsem původně očekával, a právě to, co jsem neočekával, a co jsem dostal, mě mile překvapuje. V první řadě jde totiž skutečně především o čistou romantiku, kde sice dojde k zobrazení několika těch náznaků šukaček, sem tam přistane i ten bičíček, ikdyž v Temnotách už vlastně ani ten ne, ale jinak je to opravdu hlavně o vývoji vztahu dvou zamilovaných lidí, nic víc, nic míň. A mě celé toto zpracování zatím prostě sedí, ikdyž tedy konkrétně Temnoty dost přešlapují na místě a dějový posun je zde opravdu jen minimální, ale to jeho škemrání, její odmítání, jeho slibování, její naléhání, jeho přemlouvání, její podléhání, to vše mi přišlo jednoduše přesvědčivé a emočně funkční. Celé se to pak sice určitě nevyhnulo nemalé kýčovitosti, ovšem i ta je podána v rámci soudnosti a tolerance. Mezi Jamie Dornanem a Dakotou Johnson to tu navíc zatraceně jiskří a ikdyž jsem se původně tohoto obsazení až „štítil“, nyní si snad ani jiný herecký pár zde nedovedu představit, natolik mě totiž tihle dva již přesvědčili. Padesát odstínů temnoty je zkrátka milá, romanticky působivá podívaná, sice krapet o ničem, ale mě to ke spokojenosti kupodivu naprosto stačilo. A že se nestydím, tady tohle vůbec psát? Ale stydím, a jak 8D!!! ()

bari68

O niečo romanticky sladšie a sexuálne menej tvrdšie ako prvotný film. Soft-porno v Hollywoodskom obale, ktoré sa tvári vznešene, ktoré je pritom takmer prázdne. ()

Benedygtus odpad!

To byla teprve tragedie.. Takovou nudu jsem uz dlouho nezazil. Pribehova linie zadna, to si asi patrne musi clovek domyslet, aby mu ty milostne sceny, kde jedna nasleduje druhou a neni mezi nimi zadny rozdil, davaly aspon trochu smysl. Soundtrack me pak doslova iritoval spolu se vzdechy vseho druhu Dakoty Johnson, ktere jsou stejne vsudypritomne jako ta nuda, ktera provazi snad uz od druhe minuty filmu. Mozna je "odpoad!" lehce prehnanej, ale verte mi, pokud nejste slecna touzici po spatne reklame na dobre spodni pradlo se zvlastnim zajmem v kalhotkach, tak si Fifty Shades Darker nezaslouzi vas cas ani kdybyste opravdu zoufale nevedeli co s nim. ()

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky

04.03.2018

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Kdy se vrátí Blade Runner a John Wick?

Kdy se vrátí Blade Runner a John Wick?

20.02.2016

Pokud máte rádi drsnější filmy, nejspíš vyhlížíte comeback Ricka Deckarda i Johna Wicka. První jmenovaný se vrátí pod dohledem Denise Villeneuvea (Zmizení, Sicario), a to 12. ledna 2018. Harrisona… (více)

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

13.11.2015

Pokračování letošního hitu o snovém miliardáři a jeho vysokoškolské "kámošce" samozřejmě budou. Studio Universal je potvrdilo už dávno, doteď ale nebylo jasné, jak přesně se dají dohromady. Premiéra… (více)