Christian Wolff (Affleck) je matematický génius, který má lepší vztah k číslům než k lidem. Pod zástěrkou maloměstské účetní kanceláře pracuje jako nezávislý účetní pro několik nejnebezpečnějších zločineckých organizací na světě. S postupným stahováním smyčky ze strany oddělení pro boj s organizovaným zločinem ministerstva financí, v jehož čele stojí Ray King (J. K. Simmons), Christian přijme legálního klienta: dobře zavedenou společnost zabývající se robotikou, ve které účetní (Anna Kendrick) zjistila účetní nesrovnalosti ve výši miliónů dolarů. Ale s tím, jak Christian rozkrývá účetní záznamy a přibližuje se k odhalení pravdy, začíná v jeho okolí stoupat počet mrtvých. (Freeman Ent.)

Vasyl

Slabší 3. Mně autista Ben moc nesednul. Víc počítání a střílení bych prosil. Jo a vybírám maďarskou lopatu, je to totiž skoro přesný. ()

blondboss

Také lepšie áčkové nadupané akčné prevedenie drámy o "účtovníkovi", ktorý má viac sklony byť novodobým Chuckom Norissom ako účtovníkom. Každopádne dejovo je to kvalitný film, má to spád, prekvapenia, vizuálne nie je čo vytknúť a navyše sa dá povedať, že v rámci žánru aj dosť unikátna vec. Ben Affleck vo svojom živle a rola mu sadla, naopak Anna Kendrick mi tam nesedela. Určite ale odporúčam. 70 % ()

wanry02

No tak tohle bylo něco... Ben Affleck, kterého já mám spojeného hlavně s né zrovna povedeným batmanem, předvedl výkon, jaký se nesmazatelně zapsal do filmové historie. Samozřejmě že k tomu přispěl výborný scénář i specifická atmosféra, jakou dokáže vytvořit snad jen Gavin O'Connor a dokazuje jak je nesmírně talentovaný režisér (a i přesto jak byl strašný první sebevražedný oddíl, tak se na jeho pokračování docela těším), ale prostě tenhle troufám si říct že i životní výkon Bena Affleka (ale ne jenom jeho) přispěl k výbornému krimy dramatu, na který na Oscarech pro mě nepochopitelně zapomněli. 90% ()

Drozdo57

Výborná záležitosť, ktorú od plného hodnotenia drží to, aká kravina to je, vzhľadom na to, ako vážne sa to tvári. Ale to to už asi bude O'Connorova klasika, pretože Warrior mal rovnaký problém. Affleck hrá to isté, čo v Daredevilovi, vyzerá ako slepý právnik, ale tentoraz to nie je až tak na škodu. Veľmi sa mi páči vykreslenie vzťahov medzi Christianom a ostatnými postavami. Či už s jeho otcom, druhým otcom Francisom, bratom alebo Danou. Pri výborných akčných scénach niečo takéto príjemný bonus, ktorý spôsobí, že tento film úplne nezapadne v jednorázových výplachových fimoch, ale určite si ho niekedy rád pozriem znovu. ()

HellFireFery

Celkem příjemný akční thriller, od kterého jsem však (dle zdejšího hodnocení) čekal podstatně více. Ben Affleck je v roli akčního účetního působivý a Anna Kendrick milá. Navíc je zde i J.K. Simmons, kterého mám moc rád. Na druhou stranu jsem čekal lepší tempo filmu a méně dětinských chyb v režii. Celé to zůstalo tak nějak na půli cesty a i proto je mé hodnocení čistě průměrné. ()

Bbbulanek

Film, který ani není nutné komentovat. Zkrátka vás vtrhne do děje, postavy reagují logicky, každé z nich je věnován dostatečný prostor pro to, abyste pochopili celou zápletku. Celé je to naprosto uvěřitelné, napínavé, nevtíravé. Rozhodně jeden z filmů, který byste si chtěli vymazat z hlavy, abyste si ho mohli pustit poprvé znovu. 90% ()

CrazymanM

Začátek byl hrozně roztahanej,dalo to dost přemáhání vydržet,naštěstí se film následně skvěle rozjel,možná byl trochu překombinovaný,ale nevadí! ()

Aywes

Příjemně inteligentní, ale zároveň nenáročný akčňák. Mohl by konkurovat Bournovi. Mrkněte na to. ()

Aniki

Za ten přepálený závěr jsem chtěl jednu hvězdu sundat, ale co už, solidně rychlý a napínavý děj, skvěle natočené "fight" scény a neotřelý scénař = za 4. ()

megajalec

Je to cool, má to tempo, atmosféru a bavíte sa. Lenže príbeh je strašne prekombinovaný, až som sa v tom strácal a v závere som sa ani nenašiel, taký som bol stratený. Úvod je veľmi dobrý, no postupom, ako sa tie línie naberajú, pribúdajú flasbacky, to je trochu neprehľadné. Škoda, možno by to chcelo druhé pozretie. ()

Dejf4

Velmi dobré. Film jsem si užil. Není dokonalý, má to jednoduchý děj, logických chyb také dost, ale snímek prostě funguje. Má srdce, je dobře natočený a herci jsou parádní. Plus naprosto výborná akce a skvěle gradující finiš. Druhý díl bych viděl rád. 8/10 ()

Vito_LePour

The Accountant je jeden z filmů kam se perfektně hodí Ben Affleck se svým 'nehraním'. Nemám tomu co vytknout, scénář je naprosto perfektní a všechny wow momenty dávají perfektní smysl. Film není zbytečně natahovaný a drží slušné tempo celé dvě hodiny. ()

Tomko87

Batman vs Punisher. Títo dvaja páni rozohrali perfektnú partiu. Ktorou mi len potvrdili že su to kapacity. Parádne napísaná Afleckova postava a ešte lepšie zahratá. Bolo vidno že si Báťo pamätá nejaké tie chmaty z BVS. Finále bolo predvídatelné no silné a trochu dojímavé. Nemám viac čo k tomu ... A Anna Kendrick bola rozkošná, peknučká, ale som si istý že by sa film zaobišiel aj bez nej. ()

PamPero 1

Ono je sice pěkné, že to má sofistikovanější scénář, ale tempo hlavně v první polovině je tak moc pomalé, že to zabíjí celý film. Akce taky moc není, ale když nějaká je, tak je řemeslně slušně natočená a má říz. Affleck nemusí moc hrát, tudíž se do role autisty perfektně hodí, ale nevěřil jsem mu to ani na sekundu. Mnohem větší problém jsem měl s Kendrickovou, která se nehodí do filmu vůbec a její postava je tam zcela zbytečná. Za pár měsíců si na toto nikdo nevzpomene. 40% ()

wrána

Jak pro mne bylo loni největším překvapením Sicario, tak letos jednoznačně Zúčtování. Dopředu jsem nic nečekal, a dostal jsem luxusní zážitek. Víc takových prosím!!!! ()

Ben Affleck a Matt Damon míří na Netflix

Ben Affleck a Matt Damon míří na Netflix

26.01.2024

Akční thriller Zúčtování dostane sequel

Akční thriller Zúčtování dostane sequel

05.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Sebevražedný oddíl 2 má režiséra

Sebevražedný oddíl 2 má režiséra

07.09.2017

Loňský Sebevražedný oddíl se díky famózní marketingové kampani proměnil v hit. Studio Warner Bros. se tudíž vykašlalo na slabší přijetí a začalo chystat dvojku, k níž se však rozhodl nevrátit David… (více)