Poldův švagr

• USA Ride Along 2 (více)

Ben Barber (Kevin Hart) má čerstvý diplom z policejní akademie a vyhlídku na šťastný život po boku krásné Angely. Její brácha James Payton (Ice Cube) z toho není ani trochu nadšený, ale když už se mu nepodařilo sestře svatbu rozmluvit, rozhodne se z Bena udělat pořádného chlapa. Respektive se o to aspoň pokusit. Jako elitního detektiva atlantské policie Jamese nadřízení vyšlou do Miami, aby přímo u zdroje zatípnul dopravu drog do země. Jeho cílem je údajný narkobaron Antonio Pope (Benjamin Bratt). Právě tuhle akci zvolí James jako školu života pro svého budoucího švagra. Kdyby jen tušil, co všechno bude muset kvůli tomuhle rozhodnutí skousnout, určitě by si to rozmyslel. Nejenže musí řešit nepřetržitou sérii většinou strašlivých průšvihů, ale navíc má co dělat, aby jeho sestra neovdověla dřív, než se vůbec stačí provdat. (Cinemart)

Flopik

Neviem či lepšie ale keď som pri jednotke nedal tú štvrtú tu ju dám, už len za Oliviu a Kena. Je to v podstate taká istá podívaná ako jednotka takže komu sa páčila tá bude sa baviť aj tu. Opäť som sa nesmial tak ako som čakal ale po akčnej stránke super, príbeh v pohode. Klasický Kevin a u mňa teda za 4*. ()

Matli

Typická americká černošská komedie, kterých už tu bylo hafo a i vtipnějších. Krom začátku (auta, holky) není ani nic co bych vyzdvihnul. Za občasné pousmání 54% ()

BOURQUE

„Brothers in Law“ je v podstate to isté ako prvé dielo a nikam (hlavne dobrým smerom) sa to neposunulo. K. Hart to opäť preháňa. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

rhobos

Kevin Hart mě dokáže pobavit asi v jakékoli filmu, ať je film jakýkoli. Mělo to lepší a horší pasáže .. ale nakonec i za Kevina 4* :). ()

MickeyStuma

Pokračování policejního soužití švagrů se veze na zcela stejné rovině jako předchozí film, takže snahu o nějaké zvednutí laťky bohužel nelze očekávat. O zhoršení se však také nejedná. To co bylo minule je v plné míře i teď. Spousta hlášek, prostořekostí, akce a komediálních situací zaručující dobrou zábavu a napětí tedy ani zde není vynechána. Na oddych, odpočinek a pobavení snímek plně postačí. ()

KNTRFKT

Rozpočet: 5 kamionů toaletního papíru// Tržby v Uzbekistánu// Tržby na Madagaskaru// Tržby za prodej Blu-ray v prdeli// len viac takýchto kokotov, čo sa priživuju na debilitě ostatních, trapošia tu a robia zo seba dzeci iba trapošov, ktorý vypisuju kokocinky na ich chutňučký profil a sbierajú checky jak jehovisti. Jízda švárů, Poldův švagr - oba filmy maj společnýho jmenovatele a tím je scénář. Dobrý je, že si nikdo nehraje na nějakou velkou filmařinu, ani herecký výkony. Prostě, pojďme ze sebe udělat trubky, rozsekat pár aut, vyplivnout nějakou tu narážku, doma se z toho potrhaj mamky na gaučích smíchy, pobrindaj si push-upky dietní Colou a rozsypou čipsy. Klišé střídá klišé a pro Amíky je to možná sQělá zábava, protože se zde průměrná hodnota IQ pohybuje spíš ve směru "do prdele". NIcméně, já dávám průměr. Působí to tak, neurazí, nenadchne. ()

helloween93

Tim Story jede na stejné vlně jako v prvním díle. První polovina dvojky je nudnější, ale druhá to to strhne. Scénáristé pořád sází především na ukecaného Harta, ke kterému přibyl ten asiat z Hangoveru a ke Cubovi přibyla tvrďácká Olivia Munn. Záporák byl šablonovitý, ale tady to narozdíl od bondovky tolik nevadí. Universal vstoupil do roku 2016 úspěšným projektem. 3* ()

Hapretor

to ujde ... Hart je prostě hart ... tam to jiný nebude ... herec je dobrý a sympatický ... Cube naopak ... jedna * navíc za Tiku a Olivii ... tehdy a stále parádní "kočky" ... ()

Torgal

Kevin Hart opäť vo svojej obľúbenej polohe vrieskajúceho, otravného trpaslíka strpčuje život svojmu švagrovi Ice Cube-ovi. Scenár je vylúhovaný Policajt z Beverly Hills obohatený o buddy element, no keďže jeho úlohou je len dostať svoju hlavnú hviezdu do situácii v ktorých môže pišťať a hystericky prehrávať, tak je vlastne úplne postačujúci. Plusové body za chrumkavú Oliviu Munn, s odznakom jej to sekne. 5-/10 ()

Acrobat odpad!

Primitívna zmeska hlúpych a zbytočných gagov, či PC GTA akcie,kde pozorný divák musí rozpoznať absenciu zdravého rozumu a úsudku pri vôbec počiatočnej myšlienke natočiť túto grotesku. Tím Inception by mal prácu na Storymu, aby mu vnukli myšlienku inej sebarealizácie. Možno neúspešne. Dvojica tupých a nehrajúcich niggas pri bielych riťkách, s nulovým dejom a klasickou dramaturgiou hodnou akurát tak leštenia amerického diváka. Nemožnosť z tohto snímku snáď sála a trpánosť kde len pozrieš posiela tento film na filmové dno. (videné 21.1.2019, JOJ Archív) ()

rublik05

Jednička pro mě byla velkým zklamáním, takže jsem doufal, že dvojka bude, jak už to u pokračování většinou bývá, mnohem šílenější, svižnější, nadupanější a možná i vtipnější. Na první dobrou jsem si všiml jisté chemie mezi ústřední dvojicí, která mi v předešlém filmu tak chyběla. Ice Cube i Kevin Hart předvádí víceméně pořád ty stejné figury, vedlejší postavy mě tentokrát vůbec nebavily, příběh má několik zajímavých a vtipných scén, nicméně opět trpí stejnými neduhy, a sice sestupnou poutavostí, nudnými pasážemi a malým počtem dobrých vtipů. K malinkému zlepšení zde skutečně došlo, ale pořád to není ani na ten čistý průměr. 4/10. ()

masekjc

Druhý díl ubral trochu na napětí a srandě čímž logicky zvážněl. Nakonec je z toho ale pohodová záležitost se super soundtrackem. ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Ve stejném stylu jako první díl, kde to celé nad vodou drží super dvojka a hlavně Kevin Hart a jeho "blbečkovské" chování. ()

Karlos1893

Mám rád Kevina Harta, ale je to tragický. Opravdu jsem se zasmál jen u scény Oh my god he is a zombie, ta byla geniální, jinak jsem to vyloženě přetrpěl, škoda. ()

Kevin Hart si zahraje Monopoly

Kevin Hart si zahraje Monopoly

19.01.2019

Ve světě, kdy svůj vlastní film dostaly už i chatovací emotikony, není žádným překvápkem, že se filmového zpracování dočká i slavná desková hra Monopoly. Film je přitom v plánu už řadu let, teprve… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo