Stejšn

Zbytečný film, který se snaží nějakým způsobem vycházet z původního ucházejícího Desperada, ale naprosto blbým způsobem. Místo nějakých tří hlavních postav je jich tu asi 10, celé je to nepřehledné a navíc kvůli Rourkemu a Deppovi příliš "americké", nešikovně do děje naroubované kdeco (FBI, CIA, Iglesias) a k tomu nuda. ()

Dinsberg

Všeho víc. Akce, postav, ženských, lokací, je tam toho tolik, že děj si musí připadat jako tráva v Amazonském pralese. Taky na ni sluníčko nezasvítí co je rok dlouhý. U Desperada sice na akční orgie taky došlo, ale byl mnohem propracovanější a údernější. Tady je vidět až přílišná snaha donutit postavy co nejrychleji po sobě začít střílet. Trochu nadneseně se dá říct, že přestřelka je ve filmu jen jedna, a ta trvá 90 minut. Říká se, že Robert Rodriguez je s Quentinem Tarantinem za dobře mimo jiné i díky příbuznému filmařskému stylu, kde se originálně pojatá narace snoubí s navazující akcí, která naraci umocní. Tady žádná narace není, protože vlastně není co vyprávět. RR zpronevěřil sám sebe výměnou za vizuální líbivost. Bohužel pro něj na základě zdejšího hodnocení lze tvrdit, že to byla chyba. Právě styl, kterým RR a QT povýšili pokleslý béčkoidní akční žánr do výšin hodných pravých mistrů, tady silně absentoval. Podobný kvalitativní sešup zažil o pár let později i Transformers. Tam se to ale dalo čekat, Rodriguezovi to však odpustit nejde. ()

McMastamind

Rodriguez obsadil spuosty a spousty velkých jmen. A to je podle mě právě ten kámen úrazu. Chtěl totiž dát každému slavnému, co se mihne na plátně, odpovídající roli v příběhu, což způsobuje celou řadu zbytečných odboček, mrtvých linií a celkový "guláš". To vše na úkor akce a dobré zábavy. Cool film velmi brzy být přestane, divácky se omrzí a nezachrání ho úžasný Johnny Depp, krásná Eva Mendez ani tvrdý Trejo. Díky za alespoň trochu stylově rodriguezovský konec. ()

Romeroo

Nerad to píšu, ale nejslabší film od RR co jsem viděl....kdo chce víc, většinou nemá nic, tady to neplatilo až tak úplně...ale z pecky na kterou jsem se těšil zbylo jen pár fajn výstřelů a hlášek....opravdu tohle Robert moc nezvládl, tedy aspoň co se týče mého vkusu. Jsem se Tenkrát u filmu ( musím to napsat ) nudil... ()

JosefTomas

Po excelentním Desperadu přichází tahle ubohá slátanina. Nejen že to nemá rychlé tempo, akční scény jsou někdy až komické, Banderas už není to co dříve a jediný kdo za něco stojí je Johny Depp, který alespoň předvedl zajímavou postavu a je to nejlepší na filmu. ()

iz67

Spousta řečí, těch nejsmesnejsich, vykrádání sama sebe. Prostě neskutečný opruz. Po druhém shlédnutí snižuju že 2* na 1*! ()

0verseer

”Are you a Mexi-CAN or a Mexi-CAN'T?” “I'm a Mexi-CAN.” “Good. Then do as I say.” S ucelenejším scenárom nepôsobiacim ako zlátanina, ktorú Rodriguez formoval improvizáciou priamo na pľaci, z toho mohla byť obstojná podívaná na spôsob Desperada. Sľubné herecké obsadenie s množstvom na prvý pohľad zaujímavých postáv však tentokrát skončilo totálne zošrotované v tejto po všetkých stránkach prepálenej haravare. Veľká škoda... ()

mrclTV

Aj keď sa záverečný diel "gitarovej" trilógie snaží za každú cenu byť väčší, prepracovanejší, blaživejší či rafinovanejší ako Desperado, nie je vyslovene lepší, skôr naopak. Celá akože vážna politická dejová linka hry spravodajských agentúr a iných mocných ľudí sa mi vôbec k tomuto štýlu filmu nehodí. Povedal by som, že Vtedy v Mexiku je zo všetkých troch filmov najslabší, je to taka prepálená akčná "vec", ktorá je už príliš šialená na to, aby sa mi páčila, no zase primálo šialená na to, aby sa na nej človek zabával. Posledných 40 minút sa vlečie slimačím tempom a to definitívne priradilo tomuto filmu len 1 hviezdičku. ()

Chladek

Od tohoto filmu jsem čekal hodně víc. Bylo to takové nepřehledné a jednotvárné. Jediný kdo se mi líbil byl opět J. Depp a jeho příběh v tomto filmu. Po Desperadu jsem teda čekal lepší film. ()

bigbadboy

Tak sem doufal že při druhém shléhnutí nějakou hvězdu přidám.... spíš mám chuť ubrat a nechat jednu hvězdu ze zdvořilosti k Rodriguezovi. **** může dát opravdu jenom taková lama jako je Franta alias Pedestrian ;o) ()

Doudik.t

Kdo má rád akční filmy si příjde na své, nic-moc duchaplného v tom člověk nesmí hledat, ale na odreagovaní je to docela fajn snímeček 7/8 ()

Weissik

Svižné akční přestřelky se střídají s předlouhými pasážemi prázdna. Ač jsou některé akční sekvence vynikající a extrémně přehnané, což je činí výbornými, děj se mi zdá chaotický a nevyrovnaný. Každopádně pracovat se zbraněmi Rodriguez umí :) ()

Max Q.

Z původní atmosféry nezbyl kámen na kameni, velké zklamání. Ale kdybych neznal Desperada, tak by šlo o slušný akční film. ()

matoon97

No, pravdu povediac som od toho čakal viac. Malo to dosť podpriemerný dej, málo akčných scén a nechutne nesmiešne žarty. Osobne si myslím, že túto úlohu Antonio Banderas nezvládol. Mohli tam dať omnoho lepších hercov. 20% ()

Toumyk

Není to zas tak zlé. I když občas je to nudné a při scénách s Iglesiasem jsem myslel že vrhnu. Ten tam prostě neměl co dělat. Jednička byla s přehledem lepší. ()

Tinaa

Na to hvězdné obsazení to bylo až moc mexicky prašný... Jednotlivým postavám tu trochu chybí charakter a očekávání od nich nebo si ho prostě moc nemůžeme všímat ve všech těch přestřelkách a mizení. Kdyby to bylo míň hektické a více soustřeďené na jednotlivé hlavní hrdiny, bylo by to lepší, než nestíhat "kdo - kde - s kým - proč". ()