Beast odpad!

Hloupé a nudné - chtěl jsem odejít asi po prvních 10ti minutách. 100x viděné klišé - tohle snad nemůže nikdo dnes myslet vážně (i když se to autor místy snažil shodit, evidentně to nestačilo) ()

bouncer

Opět jsem se báječně bavil...Rodriguez umí natočit chytlavé filmy. Škoda jen, že oproti Desperadovi je příběh složitější a horší, bohužel je docela problém se v něm vyznat. Na druhou stranu tu je opět báječná (mexická) atmosféra, skvělá (mexická) hudba a výborní herci. Johnny Depp je skvělý jako vždy, ale možná svým excentrismem až moc strhává pozornost na sebe. Přeze všechny nedostatky to byl pořád kvalitní filmový zážitek... ()

erl

Vím že je to sice hodně chaotické a přeplněné postavami ale to mi vůbec nevadí . 4* dávám za skvělého Deppa kterej strčí do kapsy nudného Banderase a vlastně i všechny ostatní. ()

Terva

Klasický scénář, který se dal očekávat. Salma Hayek je zde jen ve snové realitě a svou akčností krásně podbarvuje tento příběh. I Johny Depp je postava, na kterou divák jen tak nezapomene. Bohužel samotný El ( už jsem zapomněl, kdo ho hraje ) je v tomto filmu docela utlumený a nevýrazný. To ovšem nesnižuje kvalitu snímku, akce i střelby je dostatek. Pochválit musím bonusy na dvd, je jich spousta. Tak třeba Ten minute flick school rozebere digitální a trikové záběry. Dokument Inside troublemaker studios je o hudbě a zvucích. Pak je tam příběh o jídle Puerco Pibil ( Lehce pečené vepřové ). A v neposlední řadě jsou zde vystřižené a nepoužité scény. Jo a hlavního hrdinu hraje Antonio Banderas a jeho kytara visí proklatě nízko. ()

JohnCZ

K mému překvapení fakt bída. Rodriquez se pokusil přetvořit jednoduchou stylizovanou akční vypalovačku ve stále stylizované, ale komplexnější slow-burn krimi drama. Odvyprávěné je to ale chaoticky, sestříhané nepřehledně, El Mariachi hraje místy až druhé housle a moc velká zábava to prostě není. ()

corpsy

Film si zaslúži pozornosť vďaka neopakovateľnému hereckému obsadeniu, slušným akčným scénam a čiernemu humoru. Ale zážitok ako pri Desperadovi sa neopakuje. Ako celok pôsobí tak nejako vyprchane. ()

Torision

Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky - bohužel se to nepodařilo ani R. Rodriguezovi. Film je slabým odvarem Desperada, děj vede od nikud nikam, pouze jde o sled více či méně krvavých přestřelek. Já fakt nevim. ()

TheSame

Kafe který se pokoušíte osladit... hodíte jednu velkou kostku cukru(Johnny Depp) a pak asi deset dalších kostek (Banderas, Rourke, Trejo, .....) , že vám z toho nezbyde nic jinýho, než přeslazená břečka... Nevim, proč tam nemohla zůstat jen ta jedna velká kostka?! Třeba by se s tím pak dalo i něco dělat... ()

El Pistolero

I'm living la vida loca. Pro mě coby fanouška „Desperada“ zklamání. A poměrně velké. Mám přidat nějaká přídavná jména? Dobrá. Přeplácané, roztěkané, nevyvážené, zmatené, podivné. Prostě over-the-top. Co se herců týče, tak Banderas a hlavně Depp výborní, absence Hayek naštve a naopak přítomnost Iglesiase jakbysmet. ()

DDT

Nezbývá než položit režisérovi (řečnickou) otázku, která jako jedna z mála těch zapamatovatelných zazní ve filmu : "Are you Mexi-can, or Mexi-can't ?". A odpovědět si na ni - tentokrát je Rodriguez bohužel spíš to druhé. ()

sidzej

Podstatne slabšie pokračovanie Desperáda sa vyznačuje mierne nadpriemernou kvalitou. Medzi Banderasom a Hayek to neiskrí ako za starých čias. Navyše postava, ktorú stvárňuje Jonny Depp je skôr komická a prebytočná. Vďaka niekoľkým zvratom však film iste prekvapí. Kto nevidel Desperáda bude nadšený. ()

PauloZ

Nemám s tímto filmem vážný problém a taky nechápu to nízké hodnocení. Tak už to, ale občas na ČSFD je :) Depp jako záporák perfektní a Banderas jako klaďas, taktéž. ()

mis-ko

Ach jaj, žánrové zmeny filmovým sériám príliš nesedia a OUaTiM je toho, žiaľ príkladom. Od zbesilo akčnej komédie nás Rodriguez posúva k dejovo zbesilo prekombinovanému národnému eposu s minimom humoru. Ani napriek použitiu lacných efektov, v niektorých scénach dokonca ručnej kamery, čo má zrejme vyprovokovať atmosféru pôvodného El Mariachi, sa návrat ku koreňom nevydaril. Je mi ľúto takto zničeného záveru "trilógie", na druhej strane som však rád, že je koniec. Pri tak drasticky zostupnej tendencii by ďalšie pokračovanie nestačilo ani na tie 3 hviezdičky. ()

kikuka

..budem za úchyla - ale nie je to skvelé, že enriqueho nebolelo bruško, ako v jeho vlastných klipoch (napr. hero a tak) ()

Z0oMb3E

Nemám rád, keď sa film tvári na niečo viac ako v skutočnosti je. Všetky tie dejové odbočky, retrospektívne flashe či dramatické namotávky, ktoré majú diváka odvrátiť od skutočnej podstaty filmu je len zúfalá Robertova snaha o režisrérstvo. Ako jednoznačne vidno, ani veľké meno nedokáže s priamočiareho pif pif béčka vytĺcť mnoho. Na druhú stranu, ak by na režisérskom kresle sedel niekto iný nemuselo by to dopadnúť ružovo (v rámci ČSFD modro). Takto aj pri hviezdnom obsadení je z toho všetkého len podpriemerný film s pár vtipnými momentami (hlavne počas scén revolúcie). Chcelo to buď viac Salmy na bonusovú hviezdu od mužského libida alebo hóóoodne ubrať zo serióznosti. ()

mustafa

Nevím, jestli se měl Rodriguez pouštět do prostředí politických kruhů, k El Mariachimu mi to nějak moc nesedělo. Banderas působil docela staře, doufám, že nedočkáme El Mariachiho v důchodu. S Desperadem se to moc srovnávat nedá, spíš je to jinej film, kde jsou herci se stejnými jmény z Desperada. Akční scény ale vypadají skvěle a hudba k filmu také nezní špatně (samozřejmě pokud tam nezpívá E. Iglesias). Celý film si suverénně pro sebe ukradl opět Johny Depp (stejně jako Piráty z karibiku, Ed wooda a všechny ostatní jeho filmy...). Dále se mi líbili, jak Selma Hayek, tak Eva Mendes, ale to bylo jenom příjemné zpestření filmu. Celkově to na mě ale působilo docela rozpačitým dojmem a přišel jsme si ajko na horské dráze, kde chvíle nadšení střídají chvíle, kdy bych plakal... ()

ArsenalEagle

Shrnul bych to asi jako klasickou tarantinovku plnou krve, ovšem naprosto odříznutou od geniálního Tarantina, jakéhokoli nápadu či smyslu. Líbil se mi tu akorát Johnny a jeho "blind shots" ()

Džejkop

Musím přiznat, že jsem se v tomhle filmu nedokázal moc orientovat. Zvláštní film, který v mé hlavě vyvolal dost slušný zmatek. Dodnes pořádně nevím kdo byl špatný a kdo byl dobrý, protože v takhle komplikovaném příběhu se to prostě nedalo postřehnout. S Desperadem to nemá příliš společného. V předešlém díle, totiž vystupovalo méně postav o to více ale měli šmrnc. Desperado mělo lešpší atmosféru, bylo méně komplikované, mělo méně postav, přesto bylo lepší. Důkaz, že méně někdy znamená více.... Vrtá mi hlavou proč je Salma Hayek prezentována jako hlavní herečka, když se ve filmu objeví dohromady, tak na patnáct minut. Škoda. ()