Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  *****

  Scénář: William Broyles Jr., Al Reinert .. nemám problém !(6.3.2004)

 • Aluska88
  ****

  Apollo 13 patří mezi špičku žánru filmů natočených "Based on true story" pod režijní taktovkou Rona Howarda, který drama prostě umí. Excelentní herecké seskupení, v čele se sestavou "pěti statečných" ve složení: Tom Hanks, Bill Paxton, Kevin Bacon, Gary Sinise a Ed Harris. Těmto chlapíkům pomáhá ten nejúžasněji navybíraný ansámbl "vedlejších" postav v dějinách filmu v podání horlivých a odhodlaných "mozků" NASA. Společnými silami se všichni snaží o vyřešení snad nejsložitější a nejzapeklitější akce v dějinách kosmonautiky. A divákům jejich poctivá a vyčerpávající práce přináší mimořádný zážitek. Společně s nádherným hudebním doprovodem Jamese Hornera. Slovy Genea Kranze: "Společně vymyslíme, jak dostat kluky domů." a "My je domů dostaneme!" "Říkám si, kdy se tam vrátíme a kdo z nás to bude..."(23.7.2006)

 • Dever
  *****

  Soundtrack James Horner: 1. Main Title - James Horner ,2. One Small Step - Walter Cronkite And Neil Armstrong ,3. Night Train - James Brown ,4. Groovin' - The Young Rascals ,5. Somebody To Love - Jefferson Airplane ,6. I Can See For Miles - The Who ,7. Purple Haze - Jimmy Hendrix ,8. Launch Control - Dialogue/Soundtrack ,9. All Systems Go - Dialogue/Soundtrack ,10. Welcome To Apollo 13 - Dialogue/Soundtrack ,11. Spirit In The Sky - Norman Greenbaum ,12. House Cleaning - Dialogue/Soundtrack ,13. Houston, We Have A Problem - Dialogue/Soundtrack ,14. Master Alarm - Dialogue/Soundtrack ,15. Into The Lem - Dialogue/Soundtrack ,16. Out Of Time - Dialogue/Soundtrack ,17. Darkside Of The Moon - James Horner ,18. Failure Is Not An Optinon - Dialogue/Soundtrack ,19. Honky Tonkin' - Hank Williams ,20. Blue Moon - The Mavericks ,21. Waiting For Disaster - Dialogue/Soundtrack ,22. Re-Entry And Splashdown - James Horner ,23. End Titles - James Horner ,(10.5.2011)

 • Boss321
  *****

  FIlmy Rona Howarda mám velmi rád a Apollo 13 patří mezi mé nejoblíbenější. Skvěle napsaný a zrežírovaný milník amerických dějin. Skvěle herecké výkony v čele s Tomem Hanksem, Kevinem Baconem, Garym Sinisem a Edem Harrisem. A v neposlední řadě také legendární věta "Houstone, máme problém".(8.11.2007)

 • woody
  *****

  Skvěle natočený film který svou atmosférou a výtečnými výkony zaujímá v mém žebříčku kosmonautských filmů jasnou jedničku. 10/10(19.2.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace