Jeden z mých nejmilejších filmů. Po pomalejším rozjezdu se střídá jedna nezapomenutelná scéna s druhou. Když jsem si film půjčil na kazetě poprvé, pustil jsem si ho třikrát za sebou. Jeden z nejpovedenějších soundtracků Jamese Hornera. Výborní herci (nejlepší Hanks, Harris a Sinise). Nejlepší scény: start, nehoda, manuální korekce letu na konci. Povedený byl dabing, líbilo se mi to více než s titulkama, protože při scéně nehody se hlavně mluví a já jsem nestačil sledovat děj.(7.6.2003)

Existuje vůbec nějakej film Toma Hankse, kterej by nebyl trhák? Jak to tenhle človíček dělá? To jeho charisma je neuvěřitelný. Měl by začít dávat všem ostatním hercům hodiny, protože ve srovnání s ním je (kromě pár kapacit jako Al Pacino apod) každej herec béčkař.(1.2.2006)

Naprostá klasika ..(20.5.2008)

rozpocet ? trzby celosvetovo $355,237,933(11.11.2006)

Tleskám Howardovi. Skvěle vykreslená beznaděj kosmonautů, kteří netuší jak dlouho budou žít a už se nespoléhají, že budou zachráněni. Ale lidé někdy dokážou úžasné věci a jsou schopni přes všechny ty zlé věci i pomáhat a zachraňovat. Ti vědci a všichni, kteří dokázali Apollo dostat na zem, jsou asi největší hrdinové, jaké jsem kdy ve filmu viděl. Do toho všeho hraje znovu precizní Hornerova hudba a my s úžasem sledujeme největší záchrannou operaci v historii. Úžasná atmosféra, skvělé herecké výkony, vizuál je v některých místech dechberoucí. A tento film znovu ukazuje i nicotu člověka ve vesmíru. oscaři zaslouženi 4(2.8.2009)