Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Nejen vadná elektronka É třenáct z podniku Katoda Holomóc může být zdrojem problémů. Dokonce i soudruzi z USA totiž dokázali vyrobit cosi, co ve vesmíru příliš nefungovalo. Jenže tentokrát k vyřešení problému nepomůže upřímná omluva Tonka Trósila, ale musí nastoupit do akce Houston z celou svou mozkovou kapacitou. Já si tedy o americkém vesmírném programu myslím svoje, ale v tomto případě je mi celkem jedno, jak to ve skutečnosti bylo - nebylo, protože mě to bavilo. A nebylo to ani tak zásluhou trojice herců, kteří se poměrně přesvědčivě tvářili, že je jim ve vesmíru zima a nemají co dýchat, ale zásluhou nepochybujícího velitele Kranze, jemuž dodal Ed Harris neuvěřitelné charisma. Jen toho patosu mohlo být stravitelnější množství.(6.10.2015)

 • RHK
  *****

  Howardův patrně nejlepší režijní kousek + skvělí herci Hanks, Paxton, Bacon, Sinise + napínavý nervy deroucí příběh z kosmické lodi, který se opravdu stal = jeden z nejlepších filmů roku 1995. Pokaždé se rád podívám, abych to s nimi znovu prožil. "Taky se zajímáte o kosmonautiku?"(Lovellova matka k Armstrongovi a Aldrinovi). Trailer: http://www.csfd.cz/film/4541-apollo-13/videa/(2.1.2009)

 • Renton
  *****

  Scénář: William Broyles Jr., Al Reinert .. nemám problém !(6.3.2004)

 • ClintEastwood
  ****

  Ron Howard uchopil skutečný příběh tří kosmonautů, kteří přežili let Apolla 13 a převedl ho věrohodně na filmové plátno. Jelikož jsem viděl i skutečný dokument o této nevydařené, ale nakonec šťastné misi, můžu s klidným vědomím říci, že tento snímek se opravdu do detailu drží skutečných událostí. Herecké výkony ústřední trojice Hanks, Bacon, Paxton plus Sinise a Harris, kteří je zachraňují ze Země byly na vysoké úrovni, stejně jako triková stránka, hudba či režie. Apollo 13 je zábavný film, natočený podle skutečných událostí z roku 1970 o nevydařené misi na Měsíc, která se zvrtla v boj o holé přežití. Film, který může klidně sloužit jako dokument, protože se opravdu věrně drží faktických událostí.(22.8.2010)

 • TeeAge
  ****

  Dobre no. Treba uznať, že im to vyšlo. A tento film to ešte samozrejme všetko vyleštuje.(11.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace