Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ClintEastwood
  ****

  Ron Howard uchopil skutečný příběh tří kosmonautů, kteří přežili let Apolla 13 a převedl ho věrohodně na filmové plátno. Jelikož jsem viděl i skutečný dokument o této nevydařené, ale nakonec šťastné misi, můžu s klidným vědomím říci, že tento snímek se opravdu do detailu drží skutečných událostí. Herecké výkony ústřední trojice Hanks, Bacon, Paxton plus Sinise a Harris, kteří je zachraňují ze Země byly na vysoké úrovni, stejně jako triková stránka, hudba či režie. Apollo 13 je zábavný film, natočený podle skutečných událostí z roku 1970 o nevydařené misi na Měsíc, která se zvrtla v boj o holé přežití. Film, který může klidně sloužit jako dokument, protože se opravdu věrně drží faktických událostí.(22.8.2010)

 • TeeAge
  ****

  Dobre no. Treba uznať, že im to vyšlo. A tento film to ešte samozrejme všetko vyleštuje.(11.1.2009)

 • Oskar
  ***

  Původně jsem byl kritičtější, protože mě Apollo 13 vůbec ničím nepřekvapilo. Celou dobu jede jako podle návodu "jak natočit hollywoodský film". Řemeslně slušně, ale sterilně a nenápaditě. Což je pro tragicky průměrného Rona Howarda příznačné. Ale na otázku, zda by tuto látku dokázal vůbec někdo natočit zajímavě, si odpovídám, že asi ne. Takže 60%(7.2.2007)

 • dobytek
  ***

  Další film, na kterym se ukázalo, že Ron Howard nikdy nic extra nenatočí. Jeho filmy jsou sice docela koukatelný, ale žádnej filmovej zážitek mi teda nikdy nepřinesly a Apollo 13 to jen potvrzuje. Je to jen další obyčejnej film, na kterej si zejtra nejspíš ani nevzpomenu. Dokonce jsem ho už kdysi viděl a dneska jsem si z toho nepamatoval skoro nic... A Tom Hanks? Nechápu, co na něm všichni maj.(18.1.2008)

 • Nathalie
  ****

  Vesmír se je převeliký, Apollo 13 komorní a já, já si zpívám Sinatrovo: Fly me to the Moon and let me play among the stars.(3.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace