Nastala chyba při přehrávání videa.
  • hellstruck

    Houstone máme problém.. Upřímně se úplně až tak dobře nepamatuji, jen z toho filmu nemám moc dobrý pocit a jsem si jistá tím,že se mi to moc nelíbilo.Snad tomu dám někdy druhou šanci,zatím ponechám bez hodnocení.(27.11.2011)

  • Oskar
    ***

    Původně jsem byl kritičtější, protože mě Apollo 13 vůbec ničím nepřekvapilo. Celou dobu jede jako podle návodu "jak natočit hollywoodský film". Řemeslně slušně, ale sterilně a nenápaditě. Což je pro tragicky průměrného Rona Howarda příznačné. Ale na otázku, zda by tuto látku dokázal vůbec někdo natočit zajímavě, si odpovídám, že asi ne. Takže 60%(7.2.2007)

  • B!shop
    ****

    Pokazdy, kdyz vidim tenhle film, tak mam na nej rozdilnej nazor. Jednou se mi libi, podruhy ne. Tentokrat se mi libil. Co se tyce realisticnosti a historicke vernosti, tak je tenhle film fakt bezchybnej. Ale jeho nejvetsi problem je delka. Prvni hodinka je v pohode a zaverecna dvacetiminutovka taky, ale dej mezi tim se sklada z kontrolovani udaju, oprav a rozhovoru a vzhledem k tomu, ze nemam tuseni, jak takova lod funguje, bylo par dialogu dost nesrozumitelnejch a kdyz uz to takle chvili trva, zacne film mirne nudit. Nicmene, prave v takovejhle chvilich to zachranuje skvele herecke obsazeni v cele s Tomem Hanksem a Edem Harrisem, ale i ostatni hrajou skvele. K tomu slusna hudba a napinavej, i kdyz jasnej zaver. Kvalitni, misty az krapet moc vernej film.(31.1.2007)

  • Jara.Cimrman.jr
    ****

    Nejen vadná elektronka É třenáct z podniku Katoda Holomóc může být zdrojem problémů. Dokonce i soudruzi z USA totiž dokázali vyrobit cosi, co ve vesmíru příliš nefungovalo. Jenže tentokrát k vyřešení problému nepomůže upřímná omluva Tonka Trósila, ale musí nastoupit do akce Houston z celou svou mozkovou kapacitou. Já si tedy o americkém vesmírném programu myslím svoje, ale v tomto případě je mi celkem jedno, jak to ve skutečnosti bylo - nebylo, protože mě to bavilo. A nebylo to ani tak zásluhou trojice herců, kteří se poměrně přesvědčivě tvářili, že je jim ve vesmíru zima a nemají co dýchat, ale zásluhou nepochybujícího velitele Kranze, jemuž dodal Ed Harris neuvěřitelné charisma. Jen toho patosu mohlo být stravitelnější množství.(6.10.2015)

  • Melies
    ****

    7 / 10 Táto technicky brilantne spracovaná rutina s dobrým hereckým obsadením obsahuje všetko, čo by ste od takéhoto filmu očakávali - veľkolepú výpravu, nádherné vizuálne efekty a nebojácne hrdinské činy. Komu je to málo, má smolu, nič iné tu totiž nenájde. A naopak, ak ste s takouto ponukou spokojný a neštíti sa vám ani riadna dávka pátosu, ktorá vás čaká na konci filmu, nie je nič jednoduchšie ako si nasadiť skafander, pripútať sa a vydať sa vpred k nekonečnému Vesmíru.(17.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace