Původně jsem byl kritičtější, protože mě Apollo 13 vůbec ničím nepřekvapilo. Celou dobu jede jako podle návodu "jak natočit hollywoodský film". Řemeslně slušně, ale sterilně a nenápaditě. Což je pro tragicky průměrného Rona Howarda příznačné. Ale na otázku, zda by tuto látku dokázal vůbec někdo natočit zajímavě, si odpovídám, že asi ne. Takže 60%(7.2.2007)

Film, který vlastně nebyl ani tak o katastrofě, ale spíš o herci jménem Ed Harris. Ed Harrise, který vše řídí z Houstonu a platí zde za největšího machra přes dispečink. Každopádně zde máme režijně zmáknutou verzi soukromého drama vtěsnaného do malé kabiny kosmického modulu. Ron Howard měl k dispozici již vyzrálého Toma Hankse čili lepší kombinace, než například při jejich spolupráci na filmu Žbluňk. Navíc již zmiňovaný Ed Harris v nejlepších letech. Film, který jednoho donutí odhodit sladký popkorn, vyndat ruku ze záňadří své kamarádky a plně se ponořit do děsuplného dramatu o jednom nepodařeném lidském vrtochu.(15.6.2011)

Dobre no. Treba uznať, že im to vyšlo. A tento film to ešte samozrejme všetko vyleštuje.(11.1.2009)

Rozpočet $62miliónovTržby USA $173,837,933Tržby Celosvetovo $355,237,933/80%/(13.1.2006)

Existuje vůbec nějakej film Toma Hankse, kterej by nebyl trhák? Jak to tenhle človíček dělá? To jeho charisma je neuvěřitelný. Měl by začít dávat všem ostatním hercům hodiny, protože ve srovnání s ním je (kromě pár kapacit jako Al Pacino apod) každej herec béčkař.(1.2.2006)