Tleskám Howardovi. Skvěle vykreslená beznaděj kosmonautů, kteří netuší jak dlouho budou žít a už se nespoléhají, že budou zachráněni. Ale lidé někdy dokážou úžasné věci a jsou schopni přes všechny ty zlé věci i pomáhat a zachraňovat. Ti vědci a všichni, kteří dokázali Apollo dostat na zem, jsou asi největší hrdinové, jaké jsem kdy ve filmu viděl. Do toho všeho hraje znovu precizní Hornerova hudba a my s úžasem sledujeme největší záchrannou operaci v historii. Úžasná atmosféra, skvělé herecké výkony, vizuál je v některých místech dechberoucí. A tento film znovu ukazuje i nicotu člověka ve vesmíru. oscaři zaslouženi 4(2.8.2009)

Ani na chvíli jsem neměl problém uvěřit, že to proběhlo nějak takhle. 85% Zajímavé komentáře: Adman, Honzíno(17.9.2005)

Další film, na kterym se ukázalo, že Ron Howard nikdy nic extra nenatočí. Jeho filmy jsou sice docela koukatelný, ale žádnej filmovej zážitek mi teda nikdy nepřinesly a Apollo 13 to jen potvrzuje. Je to jen další obyčejnej film, na kterej si zejtra nejspíš ani nevzpomenu. Dokonce jsem ho už kdysi viděl a dneska jsem si z toho nepamatoval skoro nic... A Tom Hanks? Nechápu, co na něm všichni maj.(18.1.2008)

Nejen vadná elektronka É třenáct z podniku Katoda Holomóc může být zdrojem problémů. Dokonce i soudruzi z USA totiž dokázali vyrobit cosi, co ve vesmíru příliš nefungovalo. Jenže tentokrát k vyřešení problému nepomůže upřímná omluva Tonka Trósila, ale musí nastoupit do akce Houston z celou svou mozkovou kapacitou. Já si tedy o americkém vesmírném programu myslím svoje, ale v tomto případě je mi celkem jedno, jak to ve skutečnosti bylo - nebylo, protože mě to bavilo. A nebylo to ani tak zásluhou trojice herců, kteří se poměrně přesvědčivě tvářili, že je jim ve vesmíru zima a nemají co dýchat, ale zásluhou nepochybujícího velitele Kranze, jemuž dodal Ed Harris neuvěřitelné charisma. Jen toho patosu mohlo být stravitelnější množství.(6.10.2015)

Jeden z mých nejmilejších filmů. Po pomalejším rozjezdu se střídá jedna nezapomenutelná scéna s druhou. Když jsem si film půjčil na kazetě poprvé, pustil jsem si ho třikrát za sebou. Jeden z nejpovedenějších soundtracků Jamese Hornera. Výborní herci (nejlepší Hanks, Harris a Sinise). Nejlepší scény: start, nehoda, manuální korekce letu na konci. Povedený byl dabing, líbilo se mi to více než s titulkama, protože při scéně nehody se hlavně mluví a já jsem nestačil sledovat děj.(7.6.2003)