Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Pokazdy, kdyz vidim tenhle film, tak mam na nej rozdilnej nazor. Jednou se mi libi, podruhy ne. Tentokrat se mi libil. Co se tyce realisticnosti a historicke vernosti, tak je tenhle film fakt bezchybnej. Ale jeho nejvetsi problem je delka. Prvni hodinka je v pohode a zaverecna dvacetiminutovka taky, ale dej mezi tim se sklada z kontrolovani udaju, oprav a rozhovoru a vzhledem k tomu, ze nemam tuseni, jak takova lod funguje, bylo par dialogu dost nesrozumitelnejch a kdyz uz to takle chvili trva, zacne film mirne nudit. Nicmene, prave v takovejhle chvilich to zachranuje skvele herecke obsazeni v cele s Tomem Hanksem a Edem Harrisem, ale i ostatni hrajou skvele. K tomu slusna hudba a napinavej, i kdyz jasnej zaver. Kvalitni, misty az krapet moc vernej film.(31.1.2007)

 • Houdini
  ****

  Oscar 2 : Střih, Zvuk + 7 nominací: Nejlepší film, Herec VR - Ed Harris, Herečka VR - Kathleen Quinlan, Výprava, Vizuální efekty, Hudba, Scénář - A(24.3.2004)

 • Davies182
  ****

  Působivé vesmírné drama s bezvadnými herci, obzvláště Kevin Bacon mě hodně nadchnul. Tleskám také z čiré radosti za to, že se tu sešlo tolik zvučných jmen - krása pohledět.(28.4.2009)

 • AngelAngie
  ****

  Naprostá klasika ..(20.5.2008)

 • RHK
  *****

  Howardův patrně nejlepší režijní kousek + skvělí herci Hanks, Paxton, Bacon, Sinise + napínavý nervy deroucí příběh z kosmické lodi, který se opravdu stal = jeden z nejlepších filmů roku 1995. Pokaždé se rád podívám, abych to s nimi znovu prožil. "Taky se zajímáte o kosmonautiku?"(Lovellova matka k Armstrongovi a Aldrinovi). Trailer: http://www.csfd.cz/film/4541-apollo-13/videa/(2.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace