Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dobytek
  ***

  Další film, na kterym se ukázalo, že Ron Howard nikdy nic extra nenatočí. Jeho filmy jsou sice docela koukatelný, ale žádnej filmovej zážitek mi teda nikdy nepřinesly a Apollo 13 to jen potvrzuje. Je to jen další obyčejnej film, na kterej si zejtra nejspíš ani nevzpomenu. Dokonce jsem ho už kdysi viděl a dneska jsem si z toho nepamatoval skoro nic... A Tom Hanks? Nechápu, co na něm všichni maj.(18.1.2008)

 • TheDarKnig
  ****

  Tleskám Howardovi. Skvěle vykreslená beznaděj kosmonautů, kteří netuší jak dlouho budou žít a už se nespoléhají, že budou zachráněni. Ale lidé někdy dokážou úžasné věci a jsou schopni přes všechny ty zlé věci i pomáhat a zachraňovat. Ti vědci a všichni, kteří dokázali Apollo dostat na zem, jsou asi největší hrdinové, jaké jsem kdy ve filmu viděl. Do toho všeho hraje znovu precizní Hornerova hudba a my s úžasem sledujeme největší záchrannou operaci v historii. Úžasná atmosféra, skvělé herecké výkony, vizuál je v některých místech dechberoucí. A tento film znovu ukazuje i nicotu člověka ve vesmíru. oscaři zaslouženi 4(2.8.2009)

 • Radyo
  ****

  "Houstone, máme problém". Legendární věta tady také zazněla a na základě tohoto problému pak vznikl celý film. A velmi povedený film. Stejně povedený jako vtipný nápis, jenž jsem nedávno viděl na jakémsi zahraničním autobuse, který byl celý pomalovaný hvězdičkama a nápisy Space Travellers, jen pod zadním oknem měl napsáno (přeloženo) "Nebojte se, tohle není Apollo 13 a řidič se nejmenuje Tom Hanks."(25.7.2002)

 • xxmartinxx
  ****

  Ron Howard točit umí - jen se nesmí běhat po Louvru nebo Vaikánu. Apollo funguje i díky hercům a Jamesi Hornerovi.(9.12.2009)

 • bestlama
  ****

  Chtěl bych tam být, chtěl bych to prožívat, chtěl bych cítit to napětí.... Takhle si to musím vychutnat pouze z pohledu diváka.(20.5.2009)

 • - Jim Lovell (Tom Hanks), Fred Haise (Bill Paxton) a Jack Swigert (Kevin Bacon) nosia hodinky značky Omega Speedmaster. (dyfur)

 • - Režisér Ron Howard, vědom si záliby Toma Hankse v kosmonautice a historii Apolla, poslal scenář hned po přečtení Hanksovi a ten bez váhání souhlasil. S čím ale Hanks před kamerou nesouhlasil, bylo psaní levou rukou. Jim Lovell je levák, ale pravák Hanks chtěl před kamerou psát pravou. (POMO)

 • - Marilyn Lovell (Kathleen Quinlan) prsten doopravdy ztratila, nakonec se znovu našel. (KucC)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace