• blekekeke
  **

  To není špatné téma, ale proč je film tak mdlý? polomrtvý? takový bezpáteřní? Točený stylem, klapka, jedem, dobrý, další ....(12.6.2013)

 • ing.man
  **

  Námět a příběh dobrý, ale zbytek je zoufalství. Nějak to nešlo...(10.2.2016)

 • blackrain
  **

  Asi jsem na tenhle film příliš stará. Přišel mi hodně zvláštní a přišla mi divná mluva dětských herců. Takhle děti mluví? Tedy pokud opomenu slovní výlevy děcek vypuštěných po vyučování ze školy. Ten stojí kolikrát opravdu za to. Ale tady ty děti mluvily hrozně strojeně, možná až jako roboti. Natáčelo se na naší hořejší základní škole. Ten marťanský Pegas tam je pořád.(10.6.2013)

 • route60
  ***

  Kruh se rozhodně nedá nezívat dětským filmem i když hlavní aktérka je dítě je to spíše drama o odhodláni a nevzdáni se svého snu, režisérské duo Věra Plívova-Šimková a Drahomíra Reňáková- Králova vždy uměli točit dětské filmy a Kruh čím je starší tím se mi líbí více než v době svého vzniku.(2.4.2016)

 • Skuby47
  ****

  Příjemný rodinný film pro děti, myšlený možná jako varování malým sportovkyním před úrazem a zbytečným hazardem se zdravím v touze vyniknout. Mám stejně starou vnučku gymnastku a tenhle film oceňuji jako podporu mého výchovného nabádání k opatrnosti, aby se nezranila při tomto krásném holčičím sportu. Nerada bych ji jednou nosila v náručí jako Fanynku její filmová babička Emília Vášáryová.(11.6.2013)

 • - Předpremiéra filmu proběhla v Moskvě na České ambasádě, kde byl film promítán dětem, které zde chodili na základní školu. Předpremiery se zúčastnily i obě režisérky. (Dlee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace