• blekekeke
  **

  To není špatné téma, ale proč je film tak mdlý? polomrtvý? takový bezpáteřní? Točený stylem, klapka, jedem, dobrý, další ....(12.6.2013)

 • Skuby47
  ****

  Příjemný rodinný film pro děti, myšlený možná jako varování malým sportovkyním před úrazem a zbytečným hazardem se zdravím v touze vyniknout. Mám stejně starou vnučku gymnastku a tenhle film oceňuji jako podporu mého výchovného nabádání k opatrnosti, aby se nezranila při tomto krásném holčičím sportu. Nerada bych ji jednou nosila v náručí jako Fanynku její filmová babička Emília Vášáryová.(11.6.2013)

 • route60
  ***

  Kruh se rozhodně nedá nezívat dětským filmem i když hlavní aktérka je dítě je to spíše drama o odhodláni a nevzdáni se svého snu, režisérské duo Věra Plívova-Šimková a Drahomíra Reňáková- Králova vždy uměli točit dětské filmy a Kruh čím je starší tím se mi líbí více než v době svého vzniku.(2.4.2016)

 • cross
  **

  Dle mého názoru nepříliš povedený dětský film o nelehkých úskalích osudu. Herci mi připadnou většinou příliš toporní, příběh je místy až moc vypočítavý a naprosto si nedokážu představit třeba desetiletého chlapce, jak vydrží sledovat celý film, i když má jen 70 minut...(9.12.2002)

 • Lenka0064
  ***

  3* za Vrtuli(10.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace