3* za Vrtuli(10.7.2006)

Příjemný rodinný film pro děti, myšlený možná jako varování malým sportovkyním před úrazem a zbytečným hazardem se zdravím v touze vyniknout. Mám stejně starou vnučku gymnastku a tenhle film oceňuji jako podporu mého výchovného nabádání k opatrnosti, aby se nezranila při tomto krásném holčičím sportu. Nerada bych ji jednou nosila v náručí jako Fanynku její filmová babička Emília Vášáryová.(11.6.2013)

• honajz

Až zoufalá snaha NĚCO sdělit, ale tenhle film nefunguje dramaturgicky, scenáristicky, herecky, načasováním, jde jen o prvoplánovou agitku bez nějakého uvěřitelného vývoje postav. A tentokrát i vedení dětí a jejich herectví je děsivé, takhle se možná mluvilo a jednalo v dětských třídách Krkonoš před sto lety, le ne dnes.(10.7.2006)

• lubospoti

Neuvěřitelně šablonovitý příběh a bezradná režie. Krajně nesympatická představitelka malé kamarádky hlavní hrdinky. Tenhle film pro děti měl být sondou do dětské duše, ale tou se nestal ani náhodou. Navíc hudba na mě po většinu filmu působila velmi rušivě.(8.6.2013)

A já si zase myslím, že film je povedený, i když dost zidealizovaný.(10.7.2003)