Příjemný rodinný film pro děti, myšlený možná jako varování malým sportovkyním před úrazem a zbytečným hazardem se zdravím v touze vyniknout. Mám stejně starou vnučku gymnastku a tenhle film oceňuji jako podporu mého výchovného nabádání k opatrnosti, aby se nezranila při tomto krásném holčičím sportu. Nerada bych ji jednou nosila v náručí jako Fanynku její filmová babička Emília Vášáryová.(11.6.2013)

• lubospoti

Neuvěřitelně šablonovitý příběh a bezradná režie. Krajně nesympatická představitelka malé kamarádky hlavní hrdinky. Tenhle film pro děti měl být sondou do dětské duše, ale tou se nestal ani náhodou. Navíc hudba na mě po většinu filmu působila velmi rušivě.(8.6.2013)

• blackrain

Asi jsem na tenhle film příliš stará. Přišel mi hodně zvláštní a přišla mi divná mluva dětských herců. Takhle děti mluví? Tedy pokud opomenu slovní výlevy děcek vypuštěných po vyučování ze školy. Ten stojí kolikrát opravdu za to. Ale tady ty děti mluvily hrozně strojeně, možná až jako roboti. Natáčelo se na naší hořejší základní škole. Ten marťanský Pegas tam je pořád.(10.6.2013)

A já si zase myslím, že film je povedený, i když dost zidealizovaný.(10.7.2003)

Kruh se rozhodně nedá nezívat dětským filmem i když hlavní aktérka je dítě je to spíše drama o odhodláni a nevzdáni se svého snu, režisérské duo Věra Plívova-Šimková a Drahomíra Reňáková- Králova vždy uměli točit dětské filmy a Kruh čím je starší tím se mi líbí více než v době svého vzniku.(2.4.2016)

• - Předpremiéra filmu proběhla v Moskvě na České ambasádě, kde byl film promítán dětem, které zde chodili na základní školu. Předpremiery se zúčastnily i obě režisérky. (Dlee)