Vědec Bruce Banner se při nehodě promění v obrovskou a silnou stvůru, která bude bojovat nejen se zlem, ale i sama se sebou. Skvělé efekty a akční scény podtrhují tento dobrodružný příběh. Vědec Bruce Banner se právě rozešel s kolegyní Betty Rossovou, podařilo se jim však zůstat přáteli. Společně pracují na vývoji vzorce, který za použití paprsku gama umožní lidské tkáni autokorekci. Bruce vyrůstal v dětském domově, zemřela mu matka a otce Davida zavřeli do vězení. Teď se David vrací do života syna, který o něm neměl tušení. Jednoho dne ochromí Bruce nehoda v laboratoři, díky níž je vystaven silné radiaci mající za následek velmi zvláštní jev – učiní ho silnějším a mocnějším. Setkání s Davidem vzbudí v synovi dávné vzpomínky a uvolní vztek a dávné napětí. Díky gama radiaci se změní v obrovskou zelenou svalnatou příšeru - HULKA - výplod čistého hněvu... (Cinemax)

JohnSmith

Naprosto hrozný Hulk. Novější verze s Nortonem sice nebyla nic extra, ale aspoň to bylo svižné a plné akce. Tohle je dvouhodinová nuda bez akce, za to se spoustou tlachání a řešení vztahů. ()

lykan9

Vede Elektry a Daredevila další velké zklamání. U filmu jsem se příšerně nudil a první půl hodinu bych označil za nudné peklo. Ang Lee se prostě snažil najít hloubku, kde se podle mě hledat nemá. Snové sekvence, samé mluvení (fňukání), žádný pořádný záporák a mohl bych pokračovat. I Eric Bana se mi na roli Hulka nehodil. Jeho následovníci zvládli svojí úlohu mnohem lépe. Velice rád se vracím k marvelovským filmům, ale tento to rozhodně nebude. ()

VanTom

Rozkročení Anga Leeho mezi seriózně psychologickým vykreslením postav (včetně "problémů s taťkou") a velkofilmovým komiksem (což neustále, až kontraproduktivně, formálně zdůrazňuje prolínáním a dělením políček obrazu) tu a tam těžce zavrávorá, přičemž nejjistější v kramflecích se stejně ukáže v rozmáchlé pouštní akci ve druhé polovině, kdy je Hulk venku a prostě utíká/rozbíjí. 7/10 ()

Musak

Priznam se čekal sem od toho hrozne malo a kdyz sem zjistil ze to ma pres 2 hodiny tak sem se pripravoval na 2 hodiny nudy, ale stalo se neočekávané, film nejen ze nenudil, ale dokonce bavil a šlo mu to vcelku velice dobře. K tomu všemu perfektní kamera....škoda že se timto stylem kamery neinspiruje vic tvůrců ()

davidek

Neskutečně propracované sci-fi drama s perfektními efekty. Herecký výkon Nicka Nolteho. Ani chvilku jsem se nenudil. ()

Vertigo666

Do vybroušené preciznosti X-Menů nebo nového Batman má tento film dost daleko, ale i tak je to vcelku příjemná podívaná, která aspoň nenudí. ()

NoFiction

Mohlo to být o něco kratší a mohli si odpustit žabí skákaní hlavního hrdiny. Ale jakožto příznivec comicsu dávám vysokou známku za zpracování a krásnou Jennifer Connelly :) Už se docela začínám těšit na pokračování. ()

Ravi

Hulk není o tom vyprávět srdcervoucí příběh nebo mít zážitek z hereckých výkonů. Jeho silnou stránkou je komiks a akce, takový film je a splňuje požadavky beze zbytku. Akční scény rozstříhané na komiksová okna, kdy v jednom záběru sledujete několik pohledů na situaci, je podle mě geniálně řešenou poctou předloze. S přehledem se na plátně orientujete. Na obrazovce je to horší. Nezapomenutelná je scéna s tanky na poušti, tu jsem si musel pustit později ještě několikrát - takhle to vypadá, když se někdo naštve! Pokud jde o linii "láska" a linii "spor s otcem", zdá se, že děj příliš zdržují, ale na druhou stranu, je to nutné zlo. 85% = 4/5 ()

headcrab

Tady musim přidat 1* za technickou stránku, protože obraz, a hlavně zvuk mě v domácím kině naprosto rozsekal, takhle čistý a hutný basy jsem dlouho neslyšel. Viděno z blučka. Jinak je to takovej slušnej průměr a mnohdy je to až zbytečně natahovaný, každopádně ale zahraný je to výborně, Nick Nolte je perfektní, Eric Bana klasickej, a Jennifer je prostě krásná Jennifer :). Ale jak řikám, objektivně by to bylo za 3*, ale za ten zážitek při každé akci musim jednu přidat. ()

vyfuk

Marvel se nezdá. Za celý den jsem viděl hned tři Marvelovské filmy a všechny dopadli v podstatě příšerně. Amerika extrémní odvaz nebyl, Neuvěřitelný Hulk bylo v podstatě takové na štíru a toto mě dorazilo. Moje první seznámení s Leem, dopádá hrozivě. Pí je podle mne film, za který bych lístek do kina nezaplatil a tak Lee se mne nezanechává dobré pocity. Téměř každý film s Hulkem pro mě dopádá příšerně. Opět téměř jiný příběh, než ten který známe. Hulk, teď spíš vypadal jako usmrkanec z města a navíc najednou i dostal křídla. Snažím se na tomto filmu nalézt i něco dobrého, ale já to téměř najít nedokážu. Panebože... doufám, že jestli bude nový Hulk, tak jedině s Ruffalem a bude to režírovat buď Jon, Joss a nebo Kenneth. Pak si možná budu připadat, že svě t Marvelu se nezbláznil. Zlaté Avengers, Iron Man a Spider-Man. ()

mirec88

Ang Lee, ktorého ostatné filmy nepoznám, sa mi zapáčil. Táto predstava Hulka na mňa zapôsobila a oproti Neuveriteľnému Hulkovi, mi prišla lepšia. Veľmi dobre spracovaný film, dráma, ale aj akčnosť a komiksovosť, to všetko tu je. 5 hviezdičiek nedám len preto, lebo strašne dlho trvalo, kým sa Bruce Banner premenil prvýkrát na Hulka. Ale inak fakt super film. ()

P1tr

Velké, zelené, nudné. Tohle je Hulk SMASH do vlastního těla, který si veliký zelenáč od Anga Leeho zavinil sám. Akce je sice kvalitní, ovšem tak dlouho na ní nevydrží čekat ani nejvěrnější Hulkův fanda. ()

manonfire

V Hulkovi je toho spousta od Hydea a také trochu Quasimoda. K tomu mám skutečně rád Hectora Banu a Jennifer Connelly je jedna z nejnádhernějších bytostí co jsem viděl. Proto se dala tato bláznivina vcelku přijmout. 60% ()

BuryGol

Zase jednou film u kerýho nevim, co dát. Takže dám klady a zápory. Klady:počítačový efekty, Jennifer Connelly, příběh, konec. Zápory:dlouhý jak štrůdl, na začátku nuda jak na přednášce o ekologii, hlavní hrdina nesympatickej a pak pár věcí ve filmu k zamyšlení. Takže nakonec volim zlatou střední cestu. Nebyl to špatnej film, spíš taková oddechovka s lehkym nádechem Béčkovýho filmu. ()

Corey

Hulk Edwarda Nortona je naštvanější a vypadá víc uvěřitelný než dětinský kukuč Hulka v podání Erica Bany.. ()

Jello Biafra

Mix psychologickej drámy a komiksového akčňáku sa príliš nevydaril. Nuda, chaotické flashbacky, prehrávanie a ked príde na rad konečne nejaká akce, tak vás len dokonalo uspí. ()

giovanni3

Hulk je jedna ze stěžejních komixových postav, ale děj tohoto filmu nestal za moc. A ta kvituji poměrně slušné efekty a pohlednou Jennifer Connelly. Celkově zklamání a jen 2z5. ()

Proč Hulk nejede sólo?

Proč Hulk nejede sólo?

22.06.2015

Filmy se zeleným marveláckým bijcem nikdy nebyly velkými hity. Hulk vydělal 243 milionů dolarů a Neuvěřitelný Hulk jen o 18 milionů víc, což jsou vzhledem k miliardovým tržbám žánrové konkurence… (více)

Dar z nebes nebo další z mnoha?

Dar z nebes nebo další z mnoha?

30.11.2006

X-Men, Spider-Man, Superman se vrací, Batman začíná, Hellboy, Hulk, Fantastická čtyřka, Sin City - město hříchu, Constantine, Garfield... Komiksové adaptace mají v Hollywoodu očividně zelenou.… (více)