Vědec Bruce Banner se při nehodě promění v obrovskou a silnou stvůru, která bude bojovat nejen se zlem, ale i sama se sebou. Skvělé efekty a akční scény podtrhují tento dobrodružný příběh. Vědec Bruce Banner se právě rozešel s kolegyní Betty Rossovou, podařilo se jim však zůstat přáteli. Společně pracují na vývoji vzorce, který za použití paprsku gama umožní lidské tkáni autokorekci. Bruce vyrůstal v dětském domově, zemřela mu matka a otce Davida zavřeli do vězení. Teď se David vrací do života syna, který o něm neměl tušení. Jednoho dne ochromí Bruce nehoda v laboratoři, díky níž je vystaven silné radiaci mající za následek velmi zvláštní jev – učiní ho silnějším a mocnějším. Setkání s Davidem vzbudí v synovi dávné vzpomínky a uvolní vztek a dávné napětí. Díky gama radiaci se změní v obrovskou zelenou svalnatou příšeru - HULKA - výplod čistého hněvu... (Cinemax)

Smileface

S mnohými z vás nemůžu souhlasit.Musím říct že HULK je zatím jediná adaptace komiksu u které jsem přemýšlel dokonce o pěti hnězdičkách.Nakonec to dopadlo na čtyři a půl.Co se týče vizuálního pojetí filmu,to Ang Lee zvládl na jedničku. ()

Opsha

Tak tohle byl velký omyl pana Leeho. Neměl bych nic proti tomu aby Hulka natočil jen jako akční nářez nebo je jako psychologické drama, ale on se to bohužel snažil namíchat a tahle kombinace je stejná pěst na oko jako Miloš Zeman v bikinách.Nemluvě o komiksových okýnkách která jsou otravná jak komáři u vody a ztěžují přehlednost.Další velká chyba je Eric Bana v hlavní roli, který prostě nezvládá a tak přehrává. Nick Nolte by byl zajímavější jen kdyby nemusel mlít strašlivé žvásty o tom jak je nepochopený a jak chce ovládnout svět. Prostě si nemůžupomoct ale jako nejsympatyčtější postava mi přišel generál Ross. Za něj a za hudbu dávám *. ()

widla odpad!

Nikdy jsem tenhle komiks nečetla a tenhle snímek mě ani nepřesvědčil o tom abych si ho přečetla!Film mě opravdu ničím neoslovil, nudila jsem se od začátku až do konce!No asi to nebyl můj šálek čaje (kafe??) ()

Anticque

Super akce, super triky, Eric Bana v jedné ze svých nejlepších rolí, i když celkem odsuzovaný film, mě nadchnul, efekty, atmosféra, děj pokulhával, ale jinak nemám větších výhrad vůči filmu. ()

Arius

Vizualna stranka filmu bola genialna, to treba uznat. No ine faktory ako stopaz ci prilis dlha predohra pred skutocnim napatim hrali jednoznacne proti. Ang Lee Hulka prilis natiahol, videl som aj lepsie komiksy, aj herci nebola ziadna slava. ()

sedm.1

Trošku nedokážu Hulka Ang Leeho uchopit.Hlavně mi přišel neskutečně zbytečně dlouhý.Spíš psychologická stránka upřednostněná před akční mi tak nevadila,ta byla zpracována v pohodě,nicméně když už se zmiňuji o akci,přišla mi dost jednotvárná,neefektní a i s kolísající kvalitou.Přínosem byli určitě herci.Mě prostě Hulk ničím nezaujal a většinou komentářů vychvalovaná dramatická stránka mi v tomto typu filmu nesedí a ze součastných komiksových figurek je jasně nejslabším.Proč neudělat Hulka,který se nasere a všechno rozmlátí?Vždyť to je Hulk!Sice o hodně jednodušší přístup,ale stojím si za ním :). ()

Cejny

Další z řady filmů, vytvořených dle komiksové předlohy, který se rozhodně nemůže rovnat velikánům ála Batman. Takže průměr, a to s přimhouřenýma očima. ()

Maynard.

Až příliš dětinský na můj vkus... Připadalo mi to jako pro mě naprosto stupidní Spiderman. Nápad sice originální, že začátku se mi líbilo i to, že sme krásně mohli nakouknout do duše hlavního hrdiny a jeho smutného osudu. Co se efektů týče, tak absolutní béčko, něco jako 10 let starý počítačový hry. Vůbec mě to nenadchlo. co už bylo krapet lepší, tak Jennifer Connelly, která je u mě hodně vysoko a to nejen kvůli jejímu sexy vzhledu. Co mi přišlo uplně ujetý, tak souboje Hulka s jeho fotříkem, jakoby to tom filmu vůbec nebyly, páč něco takle nepřehlednýho a zmatenýho už sem dlouho neviděl. ale až tak uplná pípčovina to nebyla, ale abych řekl pravdu, tak sem se na to mrknul jen kvůli tomu, že v letošních Avengers bude ouřadovat i tenhle zelenej týpek. ()

slovan1

Starý komiksový příběh, který se mi podařilo shlédnout až nyní. Poměrně dlouhé, spíše než akce spousta keců... No ale když už se Hulk naštve a jde po něm armáda, tak se je na co dívat. Bana se na Hulka dobře hodí, sympatická Jennifer Connelly a dobré obsazení Hulkova otce Nickem Noltem. Štvala mě délka a prolínání obrazů. V nejbližší době se chystám na Neuvěřitelného Hulka a jsem zvědavý na Nortona... ()

herr_carter

Nebýt Jennifer Connelly, která dokáže leckterý podprůměrný film povýšit na lepší průměr, za moc by to nestálo, Eric Bana mi do titulní role moc nesedl a celý film se tak zvláštně táhne..................moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

kenkaku

Nikdy jsem neviděl více "komiksový" film. Ang Lee pracuje se stylem vyprávění a kamerou naprosto unikátním způsobem. Opravdu jsem snad nikdy neviděl film který by víc navozoval dojem čtení komiksu než tento Hulk. Co mě osobně dost potěšil byl Bana. Toho herce mám rád a role mu sedí. Co mě osobně dost vadilo byla rozvleklost děje a na můj vkus debilní závěr. Bylo to prostě až moc přes závit (já vím, je to Hulk, ale mě to prostě nesedlo). Vůbec celá ta eskapáda s otcem mi šla proti srsti. ()

hudryhudry

První polovička poměrně nudný a uspávající film. Jediné ce trochu oživovalo děj filmu byl zvláštní a extraordinerní střih. Zhruba za půlkou filmu dojde k první přeměně v zelenkavého Hulka (který mi trochu připomíná svého zeleného bratra Shreka) který drtí všechno kolem sebe a film konečně získává akční náboj. Hulk efektně ničí tanky, domy a to je asi tak to jediné zajímavé, co jsem shledal na druhé půli. Scénář mě moc nenadchl, šlo o typický komiksový filmový přepis, který mám sice v některých případech rád (Spider Man, Super Man), ale Hulk mě nenadchl. ()

BluT

Srážim hodnocení, páč to vlastně bylo o ničem. Po zralém uvážení prostě jeden z nejhorších filmů podle komiksu. edit 3.5.2012 po zhlédnutí Avengers si u mě Hulk značně spravil reputaci :) ()

Herráček

Akce, akce a zase akce.. A to celý prokládáný čtverečkama (co to bylo proboha za nápad?) Zaměřený na dětský publikum... (Jinak si nedokážu vysvětlit tu černobílost...) A těm to vlastně bude sedět, protože Hulk se bude řezat jako o život (kdyby jen jako, že...) A ti psové mě dost rozesmáli... ()

Wally

Nejde zase až tak úplně o špatný film...i když uměl bych si představit, že mne zaujme víc, i vzhledem k tomu, že starý seriál jsem jako malý přímo žral. Někdy mne v průběhu filmu hrozně rozčilovaly výseky kamery, kdy na obrazovce v jednu chvíli běželi třeba tři různý věci. Na efekt dobrý, ale mne to při sledování filmu rušilo. E. Bana taky není prototyp hrdiny...prostě nemá ten správný kukuč. Navíc nelze než nesouhlasit s příspěvkem kleopatry - to, že trenky prostě nikdy nespadnou bych vyhlásil jedním z největších záhad filmové branže. ()

Ragdoll

Pokud si to dobře pamatuji, Hulk byl opravdu první akční film, na který mám dobré vzpomínky z mého raného dětství a i přesto, že jsem ho neviděl už roky, dokáži si z něj vybavit téměř všechno bez sebemenších problémů. Vlastně mě spolu se Spidermanem představil světu komiksových superhrdinů, kam jsem sice nezapadl tak vášnivě jako naši přátelé z Big Bang Theory, ale stal jsem se mu více otevřeným. Když nad tím tak přemýšlím, adrenalinových scén není hodně, ale potom musí být na skvělé úrovni, protože jako malý kluk jsem si nedokázal představit snímek obsahující něco jiného než bojové chvilky, drama mi bylo neznámé, a jestliže tady jsem to hltal od začátku do finiše, musely být na tehdejší poměry fantastické. Například bitku se zmutovanými psy jsem zbožňoval! 80%. ()

Proč Hulk nejede sólo?

Proč Hulk nejede sólo?

22.06.2015

Filmy se zeleným marveláckým bijcem nikdy nebyly velkými hity. Hulk vydělal 243 milionů dolarů a Neuvěřitelný Hulk jen o 18 milionů víc, což jsou vzhledem k miliardovým tržbám žánrové konkurence… (více)

Dar z nebes nebo další z mnoha?

Dar z nebes nebo další z mnoha?

30.11.2006

X-Men, Spider-Man, Superman se vrací, Batman začíná, Hellboy, Hulk, Fantastická čtyřka, Sin City - město hříchu, Constantine, Garfield... Komiksové adaptace mají v Hollywoodu očividně zelenou.… (více)