"Knedlíky! Medvěd vaří ve škole knedlíky?"
Cirkusový klaun Cibulka, který slaví úspěchy se svým číslem s ochočenými medvědy, dostal výpověď z cirkusu. Medvědy totiž ředitel cirkusu vyměnil za cvičené vepře. Cibulka tedy na popud dětí nastupuje v ženském převleku jako kuchařka do školní jídelny. Problémy nastanou v okamžiku, kdy za Cibulkou do školy přicházejí uprchlí cirkusoví medvědi... (Bohemia MP)

RadimFišer

Mňam, mňam. U takových filmů jsem měl nádherný pocit první republiky, dále dnů, kdy chodil do školy můj otec a respekt k učitelům, který již není tolik vidět. Pac a pusu kluci medvědi, ať už živí ve sklepě, nebo vycpaní v kabinetě. Všichni se na to podívejte, zasmějte se, pobavte se a skvěle to zhodnoťte jako já, neboť nemohu jinak. ()

TomasKotlant

Příjemný film s perfektním začátkem, pak ale začne být humor a střídání podob pana Cibulky příliš výrazné a při druhém zhlédnutí už to není ani moc vtipné. Co se týče práce se zvířaty, těžko se hledá konkurence. *** Ve zkratce: Medvědi jsou vyměněni za čuníky a jim, dětem a panu Cibulkovi se to nelíbí... ()

J R C Pecuchet

Jak je známo, pan Oldřich Lipský miloval cirkus a proto mohl vzniknout už v pořadí druhý jeho film z tohoto prostředí. Příběh filmu příliž nevybočoval ze standardů kvality, ale herecké obsazení bylo vynikající. Posuďte sami, čeho byli pánové Sovák, Kopecký, Libíček a Filipovský schopni v jedné scéně z filmu. http://www.youtube.com/watch?v=cD5yD7tRJhI ()

Mr.Hudson

Stará dobrá klasická česká komedie. Vynikající námět cirkusu spojený s číslem medvědů nemá opravdu chybu. Vynikající humor a Lubomír Lipský st. na jehož čísla s medvědy a převleky vzpomínám velmi rád. Zkrátka rodinná komedie, která se prostě musí líbit. ()

MovieFive

Obsahem i zpracováním je film spíše určen dětem, ale myslím, že potěší i starší generace. Šest medvědů s Cibulkou je dalšího Lipského film, který se zakládá na vyhrocených situacích a téměř nemožných náhodách a s logickými mezerami si hlavu neláme. Pro mě skutečně povedený film nad kterým jsem se pousmála a velice jsem si oblíbila Lubomíra Lipského v hlavní roli. ()

zdeny99

Šest medvědů je jedna z nejslavnějších československých komedií s plejádou spousty známých herců, navíc Lubomírem Lipským v dvojroli. Chvílemi sice některé scény jsou tak ztřeštěné, že připomínají taškařici (sypání pilin na chodbě, klouzání po vydrhnuté podlaze, medvědi v kabinetu....), ale ty právě tento film dělají tak skvělým. [15221. hodnocení, 244. komentář, 67%] ()

tyna97

„Všude mají ve sklepě uhlí, a tady mají medvědy.“ Fajn oddechová česká komedie z doby, kdy se ještě uměly točit. Pan Lipský dokáže pobavit a rozesmát, František Filipovský tomu ještě dodal korunu tím, jak se klouzal po chodbě. V dětství jsem měla nejradši hlavně scénu, kdy Cibulka na chodbě školy předvádí jakousi vzdušnou akrobacii, svolala jsem na ni všechny kámošky, jak jsem z toho byla nadšená. To byly asi počátky mého snění o cirkusovém životě. ()

Bozvav

Pod taktovkou skvělého Oldřicha Lipského hezký a milý snímek, jehož jediným záporem je znásilňování zvířat v cirkuse. Skvělé a dnes už kultovní hlášky, špičkové herecké obsazení, super hudba. Prostě paráda. ()

brunnerka

Má oblíbená česká komedie s Lubomírem Lipským a cvičenými medvědy. Pro mě to je oblíbená klasika už od raného dětství. Dodnes pobaví. ()

ivamka

Vybírám si jen ty lepší scény s Libíčkem, Lipským a Sovákem coby ředitelé." Hadrabo, co mi to děláte, vy jste se zase svlííííknuuul!" ()

IvcaG

6 medvědů a jeden Cibulka nebo spíše báječný Lubomír Lipský k tomu a opičák Tonda. Film, který se mi od dětství nepřestal líbit. Peripetie, které pan Lipský převádí v roly kuchařky Cibulkové, pana školníka a uklízečky nám přinesou nejednu opravdu vtipnou a povedenou scénu. 90% ()

Jeand´Boa

Bláznivé scénky plné převleků a zvířat...na mě to prostě tehdy působilo...smál a bavil jsem se...a neříkejte mi, že o to tvůrcům nešlo... ()

papaguy

Nápad s medvědy je fajn. Ve filmu se najde pár vtipnějších scén (nejvíce mi utkvěla ta s leštěním školní chodby a následným postříkáním hasícím přístrojem a posypáním pilinami). Ale celkově mi to moc zábavné nepřišlo a jako dítě mě to silně nudilo. ()