"Knedlíky! Medvěd vaří ve škole knedlíky?"
Cirkusový klaun Cibulka, který slaví úspěchy se svým číslem s ochočenými medvědy, dostal výpověď z cirkusu. Medvědy totiž ředitel cirkusu vyměnil za cvičené vepře. Cibulka tedy na popud dětí nastupuje v ženském převleku jako kuchařka do školní jídelny. Problémy nastanou v okamžiku, kdy za Cibulkou do školy přicházejí uprchlí cirkusoví medvědi... (Bohemia MP)

Santek

Jedna z průměrnější komedií Lipského pro dětského diváka, ale pořád velice dobře koukatelná. Já jsem to viděl x-krát a pokaždé jsem se docela bavil. ()

krivkin

ano, je to hlavně film pro děti, ale jelikož já i po čtvrtstoletí života si občas připadám trochu jako dítě, nemohu jinak než max. hodnocení ()

moviepill

Osobne nemám rád cirkus (ani ten skutočný so šapitó), ale tento film mám rád veľmi. Dá sa povedať, že je to klasika (nielen) pre deti. Lubomír Lipský predvádza výborné skeče... ()

Tinaa

Dětský film, nevím, jak by to měl člověk jinak hodnotit. Příběh pro dospělého absolutně nepřitažlivý, chodící medvědi také nikoho nezajímají a není nic horšího, než když ve filmu hrajou děti. Jako malá jsem to měla jakš takš ráda. ()

MP17

Hodnotím pohledem dětského diváka, jako velkému se mi to ještě nepodařilo zkouknout. Edit: tak sem to viděl již jako velký a opravdu to žádná velká řachanda není. ()

sunjata

Dnes taková retro zábava někde mezi 3 a 4 hvězdičkami. Nikdy před tím jsem to neviděl a tak jsem to vnutil dětem jedno deštivé nedělní odpoledne místo Harryho Pottera. Děti se slušně bavily, ale mě to přišlo "jen" jako dobrý standard. Na mě trochu moc artistických čísel a málo děje. Přesto se přikláním ke 4*, a to z prostého důvodu, že něco milého a vtipného, něco, co bude koukatelné ještě i za 40 let od svého vzniku se už dneska vlastně netočí. ()

Mustaffa

Nejlepší! Jako malý parchant jsem to viděl asi tak tisíckrát možná milionkrát. Prostě nejlepší! Ale už vůbec netuším o čem to bylo.. ()

chucky

Komediální cirkusové prostředí působí pod rukama Oldřicha Lipského skutečně vyzrálým dojmem a scéna jak pan Cibulka vede medvědy po školní budově je skvělá ()

miza

S ostupem času je tento film takové jedno velké šapitó.Pro dětského diváka však má stále nějaké kouzlo a humor.Jak však člověk stárne tak i stárne tento film. ()

Kozlowski8

Film nepatří mezi mé oblíbené české komedie, je na mne příliš neskutečný, bláznivý až stupidní. Navíc nemám rád cirkusy a vše, co s nimi souvisí, takže ani téma filmu mi není blízké. ()

John Dunbar

Na 5 hvězdiček (Libíček, Sovák, Filipovský, Kopecký a samozřejmě Lipský) s medvědy se vždy rád kouknu, zvláště pak na školní apokalypsu:-) ()

tatka

Nikdy nezabudnem na ten deň, keď sme boli na tomto filme v kine.. Kamarátka sa tak smiala, keď Cibulka korčuľoval po dlážke, že jej cvrklo do textilu. Tak musela vstať, a hrabala sa cez tú úzku uličku v kine Hviezda na záchod. Mne to bolo strašne smiešne, dostala som taký záchvat smiechu, že ma uvádzačka vykázala zo sály. Pritom to bola komédia, čo chcela, aby som ronila slzy, tepša jedna. Vonku na chodbičke mi cvrklo tiež. Takže sme ten film v kine nevideli celý, ale to nevadí. ()