Likan7

První hodinu jsem si říkal o co těm lidem jde? Je to na úplně stejný úrovni jako fajnová jednička (dvojka). Vtipy fungují, akce taky, postavy jsou fajn a Johnson si to zase dává. Jenže u sledování Jumanji jsem si připadal, že druhou půli režíruje někdo jiný. Někdo, kdo vyhodil do kýble všechno, co ten 1 a 1/2 filmu fungovalo. Akce je nudná, humor mimo a herci mě nebavili. Posledním hřebíčkem do rakve je finále, které je utahaný, nudný a šíleně nezajímavý, že jsem si říkal: "kdy bude konec?". Je to škoda, protože jak říkám, na začátku filmu i druhý hry jsem se bavil, pak jakoby všem došel dech a nápady. Je z toho pak pokračování, které se snaží svést na vlně předešlého dílu a moc mu to ve finále nejde. Ale abych to jen nehejtil, na sobotní večer k odpočinku je tohle ideální film. ()

ER

Ještě v některých momentech dokázal film pobavit (hlavně záměna identit),ale kouzlo nepoznaného je pryč a kůň-kámoška jen potvrdil sešup dolů. ()

Pavel82

Jedno z nejzbytečnějších pokračování. Nemá žádnou přidanou hodnotu, není vtipný, napínavý ani dobrodružný. Je dost často trapný a ještě častěji zbytečný. Na zabavení těch nejmenších zřejmě postačí. Já už ale nevím o čem to bylo a obě pokračování se mi slily dohromady. ()

rublik05

Nový díl Jumanji, ve kterém se vrátí staří známí Johnson, Hart, Black, atd. pokračuje přesně tam, kde poslední díl skončil. Týká se to zejména děje, stylu provedení příběhu a celkového pojetí filmu. Oproti předešlému dílu se malinko upravil scénář, efekty a kulisy. Přibyly nám dvě nové postavy, a sice perfektní Danny DeVito a neméně skvělý Danny Glover. Jinak ve filmu nějaké extra velké změny nenastaly, film se kvalitativně i provedením drží dílu předešlého. Jumanji svět opět krásně udělaný, herecky je film povedený, stejně tak jako humor a vtipné scény. Celkově mi Jumanji: Další level přišel téměř stejný, jak díl předchozí. V něčem sice jiný, ale přesto víceméně stejný. 8/10 ()

Wyrdas

Neřekl bych, že šlo o naprostý propadák. Prakticky se jedná o stejnou zábavu, jako v předešlém díle, jen se již nejedná o stejnou unikátnost. Připomíná mi to Far Cry - s každým dílem dostaneme na chlup to samé, ale stejně to lidé kupují. Rozhodně však nepodceňuji inovaci staříků, kteří tomu celému vdechli život. Nicméně tím končí to nejlepší, co film nabízí. S odřenýma ušima za tři. ()

vikino1

Tak tohle vzniklo, jen proto, že Rock dokázal nalákat lidi sám na sebe v prvním díle.. Tenhle díl už ale nezachrání ani on. ()

Hashirama

Učebnicový sequel ve stylu “všeho víc” - víc lokací, víc atrakcí, víc triků evidentně za stejné množství peněz. Na téhle fusakli už je pomalu vidět, že se neúměrně natahuje, aniž by to mělo jakékoliv opodstatnění (vyjma sosání značky). Přesto roli nenáročné oddychovky pro degenerativní konzum plní i tohle Jumanji stále docela důstojně, byť humor ani nic jiného nefunguje lépe než posledně, přestože se film evidentně urputně snaží jet neustále na plný plyn. Jen místo řachandy se už občas rozpadá pod náporem přehršle postav, různých kliček v zájmu oživení destilovaného scénáře a nepříliš přesvědčivých hodnot. PS: Tůma už by se na ten dabing mohl vysrat. ()

bearmeedek

Po zábavné jedničce velké zklamání. Zdlouhavý rozjezd, ale ona ani po tom nebyla žádná velká jízda. Prohazování postav mezi sebou spíš trapné, žádné velké katastrofy, humor zoufalý. Další příklad, že méně je někdy více. 50%. ()

E lan

Ale ano, je to docela vtipné, roztomilé, výborné triky. Téměř nulový scénář vlastně nevadí když to zachraňují docela vtipné postavy. A linka stárnutí je "levná" ale ne nezajímavá. Prostě pokračování je to dobré. ()

Nix

Já se bavil i podruhé, Tentokrát Rock hraje staříka ve hře a je to prča. Všechny postavy zase mají šmrnc a i když je jich tu víc a film dostal i více prostředí, pořád je to víc jak průměrná zábava, která zpříjemní obětovaný čas. Jdu zapnout playstation a třeba mne to taky vcucne. ()

MERKATtv

Jumanji Next level je skvelé pokračovanie plné dobrých vtipov, zaujímavých lokácií a skvelých hercov ktorí hrajú svoje role geniálne. ()

RAFT

Pokračování Jumanji a pro mě v kině sem se nenudil,více se tu umírá, zábava ve filmu je dosti a naprosto si film užijete.Režisér si ve filmu nechal otevřená vrátka na další díl a ja sem jenom pro . Za mě 70% ()

Flory14

Welcome to the Jumanji! První díl, téhle znovuzrozené značky, se mi nesmírně líbil a proto jsem byl už od oznámení druhého dílu velmi nadšen. Čeho jsem se trochu bál, byla ta rychlost s kterou přišel, s dvojkou se nepočítalo ale výdělky přišli, tak se rychle vymyslel druhý díl. No a na základě toho taky dvojka vypadá. Děj je za mě dost stejný, nepřináší nic nového a dokonce mě méně chytnul než v prvním díle. Střídání lokací vypadalo ze začátku fajn, ale nakonec mě snad kromě „opičí dráhy“ žádná nezaujala. Nový prvek starších postav bohužel za mě tolik taky nezafungoval, ikdyž DeVito je klasa a bavit bude. Trochu mě zklamal Dwayne který mi nepřišel tolik odvázaný, to si spíš roli velmi užíval Kevin Hart, jeho pojetí postavy bylo za mě největší plus filmu. Jack Black taky baví, hlavně ke konci filmu, kdy je opět skvělý. Awkwafina mi přišla vyloženě špatná a dlouho mě nějaký herec tolik neiritoval. Celkově je to průměrný film který tam pár vtipů hodí, příběh velmi jednoduchý a celkově solidní popcorn, který ale mě zas tolik nesednul. Tvůrci mohli být odvážnější proto tři hvězdy s odřenýma ušima. ()

tlesk

Jumanji: Další level je hlavně nenáročná a slušně odsýpající akční podívaná, která jde v poměrně přesně vymezených stopách svého předchůdce a ač reálně nenabízí příliš mnoho nového, první části se minimálně vyrovná. Což u oddychové dobrodružné popcornovky přesně chceme. Tedy alespoň v případě dvojky. Pokud by se něco podobného mělo odehrávat i v případném třetím dílu, už by to byl problém. Zde se ale ještě daří balancovat vcelku povedeně mezi obehranými (ale stále zábavnými) prvky a vyprávěcími postupy, které jsme už (ne)jednou viděli a novými nápady, jež nikterak nenahlodávají podstatu toho, co na Jumanji diváky baví. Dostává se nám příběhu, jenž projíždí po stejné cestě, jen v trochu odlišném prostředí. Devizou tohoto sequelu je jen o něco slabší scénář a možná některé z nových postav a vedlejších linek, jež byly poněkud zbytečné. Upřímně doufám, že na třetí díl nedojde, protože by dost možná už nebylo co zajímavého a dostatečně nosného vyprávět. V zásadě tak jde o naplnění definice nenáročné popcornové zábavy, u které můžete docela dobře vypnout a bavit se… ()

WheX

Za mě výborně pokračování, co se týče komedie mě snad možná i bavil než první díl. Samozřejmě je to v podstatě ten samý koncept jako první díl, jen trošku hozený do nového kabátu s novým prostředím a hlavním padouchem, ale to přesně jsem očekával a to jsem dostal, bavilo mě to, líbilo se mi to vyzuálně, akce super, vtipný skvělý, Jack Black si krade všechny scény pro sebe ať už hraje Fridge nebo Bethany a i všechny ostatní postavy jsou skvělé, dědové byli příjemná změna a líbil se mi i jejich malý back story. Za mě krásné 4* a jak naznačila potitulková scéna, těším se na další díl, který by mohl být trochu víc jako původní film, jen doufám v návrat původní čtveřice herních avatarů. ()

Sebastianek1

Chtěl jsem vidět něco lehkého a zábavného, Jack Black mi připadá, že přesně toto by mi mohl naservírovat, ale nějak to tentokrát nevyšlo. Zmatená blbina, proházení a přidání postav se mi nelíbilo, pokazili to tedy fest. ()

Colchack

Lepsie ako predchadzajuci diel a urcite o 200% vtipnesie. DeVito kraluje, Rock a Hart vtipni ako sa patri, zvysok postav si udrzuje svoj standard. Prijemna oddychovka. ()

Bezda22

Předešlý Jumanji jsem viděl v televizi a to bylo asi to plus pro 4*. Další level mi do kina přijde jako slabá podívaná a těším se na televizní promítání. Ale úplně zklamaný jsme neodcházeli... 65% ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům