Tarzan and the Huntress

USA, 1947, 72 min

Kurt Neumann

Archie Stout

Paul Sawtell

Plastíku, my taky měli Salermo:-)))))(10.1.2008)

Předposlední díl, kde si Tarzana zahrál Weissmüller. Nápaditost série jde bohužel dolu a zábavy ubývá. A všichni, co měli černobílou televizi se nemusí bát, protože tento film je také černobílý :-)(15.9.2012)

Takový ekologický snímek o tom, jak se Tarzan rozhodne zabránit zlým lovcům, kteří chtějí zvířata do zoo, aby si tam zvířata odnesli. Docela to funguje a s myšlenkou jsem celkem totožný, protože zvířata by neměla být pro zoo zbytečně lovena, pokud není jiná možnost. Celkem akční, nijak extra vtipné.(9.3.2017)

Jedenásty film o Tarzanovi - stále s Weissmullerom, ale už bez Maureen O'Sullivanovej. Tentokrát sú záporáci o čosi drzejší a aj v riadnej presile a Tarzan tak musí vytasiť svoje džunglové "zbrane" naplno. O pomoc sa mu stará už aj jeho odrastený nevlastný synáčik zvaný Chlapec. Asi najviac priestoru ale dostáva nezbedný/á Čita, ktorého by som za jeho neustále lapajstvá držal doživotne v klietke :)(5.6.2016)

Ve vesnici krále Farrodse (Charles Trowbridge) se shromáždila lovecká společnost. Farodsův chamtivý synovec Ozira (Ted Hecht) zavětřil dobrý obchod. Nechá krále zabít a jeho syna vrhnout do krokodílí rokle. Na to svolá tarzan (Johnny Weissmüller) všechna zvířata, aby přeplula řeku a dostala se na jeho stranu pralesa...(15.10.2011)

Ani nevím, jestli je barevný, protože jsem ho viděl ještě na černobílé televizi SALERMO. ;-)(31.12.2007)