Plný dům

Komedie / Drama / Rodinný
USA, (1987–1995), 73 h 9 min (Minutáž: 21–24 min)

Tvůrci:

Jeff Franklin

Scénář:

Leonard Ripps, Tom Amundsen, Boyd Hale, Linda Lane, Gigi Vorgan (více)

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry, Jurnee Smollett (více)

Série(8) / Epizody(192)

Když manželka Dannyho Tannera nečekaně zemře, zůstane sám se svými třema dcerkami, D.J., Stephanie a Michelle a není tady nikdo, kdo by mu pomohl s výchovou dětí. Naštěstí se objeví jeho švagr Jesse, který si hraje na rockera a Joey, zábavný komediant a spolu mu nabídnou pomoc s výchovou dětí. Navíc je tu ještě Rebecca Donaldson, Jessyho přítelkyně, která je vždy při děvčátkách, když ji potřebují. (TV Nova)

Slartibarkfast

Na tenhle sitcom si vzpomínám už z dětství. Byla to pro mne vždy taková kombinace Tři muži a nemluvně a Krok za krokem. Bohužel tu bylo až příliš mužů a až příliš malých holčiček. Postupně se vytratil vtip a malé holčičky mne dováděly k šílenství. Možná jen špatně namíchaná kombinace herců. 45% ()

haffen

Takto by vyzeral Krok za krokom, keby ho tvorcovia pošahali na plnej čiare. Videl som pár dielov a dodnes neviem čo ma udržalo ich dopozerať. Každopádne zlý, príšerne na morálku tlačiaci a tým aj hodne vtieravý seriál. Zlé herecké obsadenie, príliš veľké vekové rozdiely a sestry Olsenové tomu už len dávajú čerešničku na torte. 1* ()

sud

Jo, tak to už je dávno. Sobota dopoledne (alespoň tuším) na ČT1 v polovině 90. let. Tenkrát jsem se skvěle bavil (i když "Krok za krokem" jsem měl vždycky radši) a největší týpek byl Joey. Dneska by to už asi nebylo takové, ale při případné repríze bych se na to podíval. Nebo radši ne? Nostalgie - 50%. ()

mr.kliky

"trpím časovou dyslexií, chtěl jsem vám to říct dřív, ale nevím kdy to dřív je..". co se týče podobných wtf dialogů, tak to bylo hodně v pohodě. jinak je to teda neskutečná pitomost, ale já jsem vlastně taky pitomej dost, takže tomu rozumim.. a pokud jde o oblíbené srovnání se step by step - tohle mě baví víc. ()

GlamourCat

Není to žádná velká intelektuální zábava a občas bývá dobře patetický, ale je to jeden z mála sitcomů, který není založený na tom, že je někdo děvkař/alkoholik a že se lidé navzájem nesnáší (Dva a půl chlapa, Máma, Dvě socky...), co je - tedy alespoň pro moji infantilní duši - obrovská úleva. Prostě je to o domě plném dětí, po americku a docela mile. Ale když je někdo táta, který má strašně rád svoje dcery, tak to musí být pedofil, který je obtěžuje, to je jasné. Proto budou seriály o skutečných a neskrytých úchylech vždycky lepší a oblíbenější. ()

• Seriál v 90. letech vysílala v tuzemsku Česká Televize, avšak s jiným dabingem, než jej později vysílala TV Smíchov. Skupina Nova v roce 2013 pro seriál Plný Dům nechala vyrobit nové české znění, v němž si svůj charakter Jessieho Katsopolise (John Stamos) nadaboval podruhé pouze Martin Sobotka. (Espejox)
  • John Stamos změnil jméno své postavy z Adama na Jesseho, protože jeho filmový oblíbenec Elvis se narodil s dvojčetem, které zemřelo brzy po narození. Jmenovalo se Jesse. (veronikajel)