Je tomu už dávno, co hvězdný motocyklový kaskadér Johnny Blaze (Nicolas Cage) uzavřel smlouvu s ďáblem, aby tak dokázal ochránit lidi, ke kterým má nejblíže - svého otce a dětskou lásku Roxanne (Eva Mendes). Nyní si však ďábel přišel vybrat svůj dluh. Přes den Johnny zůstává špičkovým kaskadérem, ale po setmění se mění v Ghost Ridera, jehož údělem je lovit rebelující démony. I přesto, že je nucen bezvýhradně plnit ďáblovy rozkazy, rozhodne se se svým osudem bojovat a využít své prokletí a nově nabyté síly k tomu, aby ochraňoval nevinné. (HBO GO)

Philoun1

Vůbec ne tak hrozný, čekal sem něco opravdu horšího a dostalo se mi slušné podívané hlavně vizuální stránka se mi hodně líbila, no a co do děje, tak je to prostě komix no. ()

faraon

medzi 2 a tri, na ten film som si na druhý deň ani nespomenul,tak 2-3 scény stáli effektovo za to.Pri tomto filme som mohol pokojne vypnúť, dokonca i film.o nič by som neprišiel ()

JančiBači odpad!

Nebyt nádhernej EVY MENDES, nedopozerám. Ten gamboš točí filmy ako na bežiacom páse - kvalita nezodpovedá kvantite. Do kedy budeme ešte trpiet filmami s Nicolasom Cageom? ()

spikey1

jak z temného, drsného a hororového komiksu udělat rodinnou podívanou na nedělní odpoledne, Cage u mě zase klesl asi o 30% místo whiskey žvýká gumové medvídky, vypadá jak praštěný pánvičkou přes hlavu a má zase podivný účes o kterém přemýšlím kdy mu seskočí z hlavy a rozhodne se někoho zabít. Hvězdu si dovoluji dát za krásnou Mendes a Petera Fondu který tu má úžasné Cameo ďábla. Souboje... v akčním filmu... dle mého názoru mají vypadat jako akční souboje, ovšem zde je to jako pošťuchování na pískovišti končící pro mě nepochopitelným strávením duše ()

jefff

Dobrý námět opět zničil můj neoblíbený Nicolas Cage. Kdy už proboha přestane ničit filmy, které by díky němu, nemusely bejt totálně zničený... ()

pugs

Pri prvých minútach, som si hovoril, že to bude nejaký film, ktorý vo mne niečo vo mne zanechá... aspoň nejakú spomienku - nestalo sa. Prvých dvadsať minút originálnych, potom kvalita filmu rapídne klesala, scenáristi (ako sa mi zdalo) napchali hlavnú zápletku filmu do poslednej pol-hodinky. K tomu ešte tá digitálne urobená lebka, ktorá vôbec nevypadá reálne a poniekiaľ nezujímavý, inak skvelý Nicolas Cage. Priblblý happyend EVER! 3/10 ()

Composter odpad!

Zažíváme vrcholné období Nicolase Cage. To, v co se proměnila Cher a třeba i Michael Jackson, postihuje i jeho...pohled nakopnutého štěněte mu jde vážně skvěle! ()

Looser

Dobra ukazka jak zpackat zajimavy comics. Vysledkem je bohuzel sracka, ktera vyzniva do ztracena. Kdybych nebyl takovy fanda kreslenych pribehu asi by bylo o dost horsi hodnoceni. ()

Soweek

No dámy a pánové, to mi zas něco vyrazilo dech. Koukám, že jediný slušně zfilmovaný komix Hellboy zůstane neporažen na pěkně dlouho. 1.5 hvězdy a to především za naprosté kraviny, které se ve filmu vyskytují. ()

cyberhawk

Vite, kdyz na ten film pujdete spravne naladeni, dostanete presne to, co chcete. Chtel jsem udelat pritelkyni hezky vecer a tak jsem ji vzal na typickou popcornovou zabavu - akcni film podle komiksu s hercem, ktereho ma rada. A ja jako fanda komiksu jsem to chtel proste videt. Komiks neznam, a tak jsem tam proste sel bez ocekavani. Koupili jsme si popkorn, zobali a proste si uzivali pekne efekty s ohnem, hlasky postav a film vubec. ||| Pohledem kritika: ten film stoji za prd... Eva Mendes je hrozna, vubec ji to neslusi. Pribeh je klise, scenar trapny, nad nekterymi scenami (hlavne zezacatku) jsem se jen usmival, protoze mi prisly tak smesne a nelogicke... jedna hvezdicka za film, druha za to, ze se to libilo pritelkyni a treti za peknou motorku :) ()

Smileface

Pro mě pozitivní překvapení a již několikáté ujištění, že ani statistické procentuální hodnocení se nemusí občas trefit do vašeho vkusu. Děj příjemně plyne, herci jsou celkem obstojní a ani triky nedopadly tak zoufale jak lze na první pohled soudit z trailerů. Docela bych byl rád za druhý díl, ale ostatní by mě tu asi ukamenovali :-) Dnes je to lepších 70% ()

Yeosol

Ghost Rider. Film který mě určitou dobu nechával chladným. Nijak zvášť mě nezajímal, ale po skouknutí jsem si uvědomil, že ten film byl docela chytlavý a dokáže v určitých momentech člověka zaujmout. Sice mi to trošku připomínalo nějakou epizodu z Buffy přemožitelky upírů, to asi díky těm nevýrazným záporákům, ale když se na scéně objevil Ghost Rider s jeho hořící lebkou, která nebyla nejlépe udělaná, ale na to po efektních kouscích hrdiny zapomenete a moc pěknou hořící motorkou, tak sem si řekl: ČERT TO VEM, JE TO PŘECE KOMIKS. A tak jsem se ze zájmem a s chutí dodíval. ()

ethos

Osobne ma to celkom bavilo, ale inac to bola hrozna blbost. Myslim ze horiace motorky a lebky vysli z mody, no co uz. Na konci to, ked sa rider rozhodol, ze bude pomstievat svojho otca zvysok svojho zivota, tak to mi prislo dost uhodene. Pomsta ako poucenie z filmu. Mohli dat radsej jednoduchy happyend, Beckovemu filmu ako toto by to neuskodilo lebo toto aj tak nemalo ziadne posolstvo. ()

sedm.1

A to jsem měl chuť dát po shlédnutí této "bomby" čistý odpad!Nepodám moc hodnotný komentář,Ghost Ridera pouze nazvu nehoráznou ptákovinou a nejhorším filmovým comicsem,co jsem měl možnost vidět.Naprosto nepropracovaný děj,chabé efekty,naprosto otřesný Cage(s tím chlapíkem to jde také strmě dolů),film bez hlavy a paty.Že je málo akce a soubojů,už to u tohoto tipu filmu zamrzí,ale že navíc bude ta trocha soubojů tak špatných a nevýrazných,to už posílá Ghost Ridera do pekel nenávratně rovnou!Navíc zde není ani závan po čemkoliv originálním,klišé střídá klišé,fuj,fuj,fuj!!! ()

Rousse

Rychlost je opojná, riziko láká, mašina ňáká teď kolem proletěla, dej si panáka, abys mě potom chtěla - vůně vyhrávat proniká do těla. Krev se rozlejhá motoru řev.... Jo tak to by byla má velmi naivní představa PŘED - a PO? Chichi chacha chocho cheche. Při záběru, jak Johnny vyrývá srdce do kůry stromu mě chytil obrovský záchvat smíchu, který polevil, až ve chvíli, kdy jsem to vypnula. Bohužel to ale nebylo díky vtipnosti scénáře, který by tak přetékal humorem a nadupanýma hláškama, ale zoufalstvím nad marností a laciností hereckých výkonů - byly tam vůbec nějaké? Nepřesvědčil mě ani Cage se svým příčeskem a hořící lebkou...Ta teda opravdu psala:-) VZKAZ PRO TRIKAŘE: víckrát už na to nesahejte proboha!!! VZKAZ PRO NICOLASE CAGE: Bierhanzelova mast, na lysinu past!;o) ()

lskala

Ty vole to byla "pitschovina" ... Proč jsem to dokoukal, sám netuším. Dávám jednu hvězdičku za Evu Mendes! 15% - 1* ()

slovan1

Další zfilmovaný komiksový příběh... Cage je můj oblíbenec, nemám mu nikdy co vytknout. Eva Mendes zatraceně žhavá a oblečky zvýrazňující její dekolt se mi opravdu líbily :-) Příběh je zfilmovaná pohádka, žádná pecka, ale jako oddechovka plní svůj účel. ()

LadyVader

Dostala jsem přesně to, co jsem čekala. Oddechovku která se nebere moc vážne. Cage s tou hořicí hlavou (i normálně) vypadá děsně cool, ikdyž ty triky mohly bejt v tomhle ohledu lepší. Celej film je docela srandovní, ale prostě svižně ubíhajicí. Myslím že v kině bych si film určitě užila a rozhodně by mi nebylo líto peněz. Budu za heretika, ale líbilo se mi to víc než Spiderman :-). ()

OughJay

Na Ghost Riderovi se toho nepovedlo hodně, to je pravda. Od lacinejch efektů, přes nesympatickou Evu Mendes, skrz celou hromadu americkejch náhod a klišé... Přesto má tenhle film pár podstatnejch věcí, kterýma si mě získal. Komiks je můj oblíbenej žánr, ale ne každej režisér zvládne vytvořit takovej skvost jako Christopher Nolan, takže u ostatních už tak trochu předem mhouřim oči. Tenhle se navíc točí kolem divokýho západu a legend spřádanejch okolo nebe a pekla, což mě prostě více méně uzemnilo. Rozhodně to neni takovej propadák, jak většina lidí papouškovsky tvrdí. I herecký výkony se mi líbily a vidět po dlouhý době herce jako Peter Fonda nebo Sam Elliott, to jsem byl zalitej spokojeností. :) Neni to žádnej majstrštyk, ale se Spiderbait - Ghost Riders In The Sky v titulcích jsem se s tim filmem loučil s pocitem blaha. :) ()

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

05.07.2018

Nicolas Cage (Skála, Tváří v tvář) už má s komiksovými filmy nemalé zkušenosti. Zahrál si Ghost Ridera, skvělou roli ztvárnil v Kick-Ass, a Tim Burton z něj kdysi málem udělal Supermana. A teď – teď… (více)

Komiksová kázeň Sama Mendese

Komiksová kázeň Sama Mendese

31.10.2008

Fámy, drby, klepy

Fámy, drby, klepy

07.09.2008

Krotitelé duchů 3, Ritchieho Sherlock Holmes, Ghost Rider 2 a čtvrtý Shrek se setkali v dnešní novince, která je sice plná různých dohadů, ale bulváru a bizarnostem typu „Cher v roli Catwoman“ se… (více)

Kazatel je mrtvý

Kazatel je mrtvý

28.08.2008

Nelekejte se, tohle není další nekrolog. Neumřela žádná osobnost. Umřel projekt. Ultradrsná komiksová série Preacher (pár dílů vyšlo i v češtině) o odpadlickém knězi, který putuje Amerikou, válčí s… (více)