Je tomu už dávno, co hvězdný motocyklový kaskadér Johnny Blaze (Nicolas Cage) uzavřel smlouvu s ďáblem, aby tak dokázal ochránit lidi, ke kterým má nejblíže - svého otce a dětskou lásku Roxanne (Eva Mendes). Nyní si však ďábel přišel vybrat svůj dluh. Přes den Johnny zůstává špičkovým kaskadérem, ale po setmění se mění v Ghost Ridera, jehož údělem je lovit rebelující démony. I přesto, že je nucen bezvýhradně plnit ďáblovy rozkazy, rozhodne se se svým osudem bojovat a využít své prokletí a nově nabyté síly k tomu, aby ochraňoval nevinné. (HBO GO)

Junglista

Vezmu to stručně: nudný, trapný, nudný, laciný, nudný, hloupý a abych nezapomněl, tak je to strašná nuda. Ta jedna * je za Sama Elliotta. ()

wosho

Pár scén se povedlo, triky taky a ta mašina byla boží. Ale po celkové filmařské stránce je to tragédie. Mizerné výkony. Kam se ztratil talent kdysi nadějného W. Bentleyho? Jak to Cage hraje? Ten jeho výmysl, že místo litrů whiskey se bude cpát lentilkami je bizardní nesmysl. Ale úplně nejvíc by si zasloužil bít holí po chodidlech nýmand M. S. Johnson. Neumí psát, neumí točit, neumí nic. A ten vůl co mu svěřil druhou šanci po Darddevilovi by měl jít raději umývat veřejné záchodky do Chánova. ()

dopita

Hodně slabej film. Sice nejsem vyloženě otrávenej, ale znuděnej každopádně. První půlka dlouze rozvíjí zápletku, je prosta triků a je to nuda. Druhá polovina je dá se říct akční , ale nuda je to pořád. Nicolas Cage s hořící škeblí vypadá spíš srandovně než hrozivě a Eva Mendesová hraje hrozně. Film k velmi rychlému zapomenutí. ()

Paity

Neznám tu komiksovou předlohu, takže soudím jen podle toho, co se objevilo v roce 2007 v kinech a následně na TV obrazovkách. Jednoduše a krátce, hrůza ve smyslu špatně odvedené filmařské a herecké práce. ()

Sancty

Keď sa Liouvi otočí chrbtom elitný zabijak, siaha po kadejakých sráčoch na motorkách. Sem sa radšej s ďalším Spawnom. ()

blues

horsi komiksovka uz byl asi jen Daredevil a Hellboy... Muj oblibeny Cage slapl trosku vedle, spolecne s WTC asi nejhorsi role ()

Drc

80% filmů natočených podle komixů jsou velice pochybné kvality, téměř až propadáky a mezi stejnou skupinu se řadí i Ghost Rider. Nesmyslný děj, ve kterém se mi nepodařilo zoorientovat až do konce. Efektní zpracování, které však postrádá lepší a temnější atmosféru a přitažlivé momenty. Stupidní dialogy. Nicolas Cage se zde hodí, avšak stejně nic nezachrání. ()

skliba

Tak takovou hovadinu jsem od toho určitě nečekal, vůbec mi to nebavilo.Cage se mi líbí skoro všude, ale ani tady se mi moc nezamlouval,díky krásné Evě Mendes 2/10 ()

Xavi6

Tak dobře, trochu jsem svoje první hodnocení nepobral prvně, nyní vím, že bylo chybné. Hlavní zápor je grafické zpracování samotného Ghost Ridera. Opravdu to nevypadá na opravdovou hořící lebku a když si řekneme, že to bylo natočeno roku 2007, tak to promiňte pánové, ale s grafikou už jsem dávno někde jinde. Mé hodnocení by zde vypadalo úplně jinak, kdyby nehrál v hlavní roli Nicolas Cage. ()

Teabag

Pro mě se jedná jen o vcelku průměrnou marvelovku, kterou nemám potřebu nijak hanět ani chválit. Nicolas Cage se docela snažil a ten ohnivý kostlivec nevypadal nijak strašně (pravda - ani strašidelně). ()

Prochy38

Stručně? Komix neznám, E. Mendes se mi fakt moc nelíbí a filmu chyběla trochu větší síla. To byly zápory. Teď klady. N. Cage je skvělý, hudba a efekty na dost vysoké úrovni a oživení další komixové postavy na jedničku. Víc asi ani ne. Líbilo. ()

J*A*M*A*L

Tenhle film mi všichni přátelé doporučovali a hrozně ho chválili. Nakonec jsem si na něj udělal jednou čas, ale moc mě to nechytlo a po pár minutách jsem to vypnul. Jednou to však dávali v televizi a jelikož tradičně nic moc nedávali, tak jsem se rozhodl pro druhou šanci a opět nic moc. Nicolas Cage je skvělý herec, Eva Mendes je skvělá herečka, ale tentokrát přijali roli v pěkně průměrném snímku, který zjevně a očividně patří mezi jedny z největších zklamání nejen roku 2007, ale vůbec. Marka Stevena Johnsona neznám a to je možná taky důvod proč to nebylo tak kvalitní dílo jak jsem očekával, jako od většina komiksových filmů. Určitě si možná udělám čas na dvojku, možná už zítra, když jsem se dnes znovu dostal k tomuto snímku, ale určitě to nebude žádné očekávání, jako právě u jedničky. ()

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

05.07.2018

Nicolas Cage (Skála, Tváří v tvář) už má s komiksovými filmy nemalé zkušenosti. Zahrál si Ghost Ridera, skvělou roli ztvárnil v Kick-Ass, a Tim Burton z něj kdysi málem udělal Supermana. A teď – teď… (více)

Komiksová kázeň Sama Mendese

Komiksová kázeň Sama Mendese

31.10.2008

Fámy, drby, klepy

Fámy, drby, klepy

07.09.2008

Krotitelé duchů 3, Ritchieho Sherlock Holmes, Ghost Rider 2 a čtvrtý Shrek se setkali v dnešní novince, která je sice plná různých dohadů, ale bulváru a bizarnostem typu „Cher v roli Catwoman“ se… (více)

Kazatel je mrtvý

Kazatel je mrtvý

28.08.2008

Nelekejte se, tohle není další nekrolog. Neumřela žádná osobnost. Umřel projekt. Ultradrsná komiksová série Preacher (pár dílů vyšlo i v češtině) o odpadlickém knězi, který putuje Amerikou, válčí s… (více)