Krátce po sametové revoluci se z kdekoho stává podnikatel. Obory podnikání se různí. Ať už jsou to legální formy, nebo naopak organizovaný zločin. Mladá studentka Nancy přijíždí do Prahy na stáž. Má české kořeny, a proto si zvolila Prahu. Společně s novinářem Egonem a bývalým policistou, nyní soukromým detektivem Poldou, pátrají po unesené šestnáctileté dívce. Její otec je zoufalý, ani policie mu nedokáže pomoci. Jejich pátrání je zavede k romskému gangu obchodníků s prostitucí a pornografií, kteří se neštítí ničeho. Pokud dívka dobrovolně nespolupracuje, přinutí ji násilím. Naše trojice se vydala do velmi nebezpečného prostředí, kde mnohdy ani policie netrvá na striktním dodržování zákonů. Ať již ze strachu, nebo kvůli tomu, že se nechala uplatit. Egon s Poldou sami mnoho nezmohou, a tak požádají o pomoc neonacisty. Cílem bylo, aby neonacisté odlákali pozornost Romů a oni mohli pátrat po zmizelé dívce. Dochází však doslova k pouličnímu boji mezi Romy a neonacisty, kteří ač původně požádáni pouze o vyvolání zmatku, využijí této příležitosti k tomu, aby vyvolali přímou konfrontaci s Romy. Je jasné, že takto dívku nenajdou. Je tedy potřeba zvolit jiný způsob. Polda díky své minulosti policisty zná některé osoby z podsvětí a pomocí informací, jež získají, se dostanou až k bossům, kteří obchodují s pornografií a jsou v kontaktu s romským gangem. Nemohou se však stále dostat ke zmizelé dívce, a tak vyvolají konflikt mezi Romy a českými obchodníky s pornografií. Když dojde k přestřelce, využijí příležitosti k tomu, aby dívku zachránili. Ona však nemá zájem. Hodlá odcestovat do Německa s jedním ze svých zákazníků. Boj mezi gangy má mnoho obětí. Polda zachrání alespoň malou romskou dívenku... Nancy odlétá zpět do Ameriky, ale slibuje, že se brzy vrátí. (TV Prima)

Karda

Je to kult.Po letech jsem se na to schválně podíval a ač je to Bčko tak některý hlášky v pozdější realitě nabyly platnosti. Myslím ,že je to na úrovni současných romantických CZ komedií. Takže zase takovej odpad nedávám.Navíc jako obraz doby nepřekonatelný. ()

Pitryx

20 mínus za to, že jsem musel poslouchat ty skřeky, kterým někdo říká hudba. Ale jinak hezká vzpomínka. Poldovy hlášky to jistí. Asi tehdy ojedinělý filmový počin, který je jako zábava špica. ()

JosefTomas

Před chvílí dokoukáno a pořád nevím, co si o tom myslet. Česká gangsterska v americkém střihu, nasvícení a stylu se snažila dohnat všechno to, co nebylo v minulém režimu možné a pokud možno to ještě všechno nacpat do 102 minut. Díky tomu se Nahota na prodej stává spíše sledem zajímavých scén, fungující jednotlivě, ale v celku nedrží pohromadě a nikam moc nesměřují. Tvůrci si bohužel usmysleli, že akce, vraždy, nahota a brutalita udrží divákovu pozornost, ale díky tomu se stal film jen béčko, co má pár dobrých hlášek, které mnohdy zvysoka kašlou na korektnost, ale ve výsledku je jen tak na efekt. ()

Blazkowicz

Chtěl jsem porevoluční náhled do minulosti? Chtěl. A dostal jsem ho? Tak na půl. To hodnocení tady je hodně přísné, zase tak špatné to není. Ale slušný bizár to rozhodně je. Nejvíc mi vadilo otřesné herectví některých "herců" (ta Američanka je strašná). Akční scény jsou tragické (týpek se sotva dotkne hlavou zdi a krvácí jak na jatkách). Dále tu máme nesmyslné míchání všeho možného, ať už je to prostředí, cigáni, skinheadi, pasáci, porno, výbuchy, střílení nebo šukání do výfuků. Co koho napadlo, to tam asi dali a natočili. Takže ve výsledku neucelené, ale koukatelné. Jako sondu do devadesátek si musím najít něco lepšího. Každopádně Krampol RULES! 3-* ()

Romadoor

Tomu prostě nejde dát míň *. Vím, že to tak asi (na 99 %) zamýšleno nebylo, ale ten výsledek je prostě klasa - a kult. Ty postavy, to obsazení, ta hudba, ty dialogy. Od začátku se to na Vás valí a graduje: Podvody - šmelina - obchod s lidma - pouliční bitvy ("Zastavte to!" - "Tohle už nejde zastavit!") - porno ("Zavřete ať nám nenastydnou!") - sado-maso - sex se stroji a závěrečná katarze v podobě masivní exploze vozu a epizodní rolička pro Ramba....Ve 12-ti letech jsem na to koukal s otevřenou pusou - a v pětadvaceti taky....a ten plakát!! Já chci 2. díl (a ve stejném obsazení)!!!!! ()

smrtubohem odpad!

Hm, tak tento absolutní propadák mi zase po čase pěkně pocuchal nervy. Hudba je příšerná, Třísková k přizabití. Skinhedi se tam mihou cca na 5 minut, takže jediná "akce" celého filmu, byť ani to nestojí za mnoho, zbytek je oplzlost, trapnost, nesmyslnost a další z mnoha důkazů Olmerovy nezměrné ubohosti. ()

baxz

Pamatuji si, že v době uvedení filmu do kina to byl velký hit a kdo na něm nebyl, byl úplně mimo. Když budu hodnotit film z dnešního pohledu, tak mi z toho vychází výborný dokument doby a navíc věrohodně líčící cikánskou komunitu, kterou myslím že by dnes bylo jen těžko možný takhle natočit aniž by se to obešlo bez ozev opačného rasismu. Herecké výkony podle mě jsou dobrý, až na K.Třískovou. J.Krampol je zábavný a L.Vaculík standardní, takový kamarád do deště III : Příběh z Libně… Dále zaujmou paralely na film Bony a klid, slušná hudba, hlavně trek od J.A.R.. Ovšem největší pecka filmu je I.Jonák hrající sám sebe :-) ()

Virusman666

Tak nevím, podle hodnocení jsem se zbláznil já, nebo asi tak 2000 lidí, podle mě skvělý film. Lidi jsou dnes asi už moc zmlsaní, za bolševika by koukli v pondělí na 2programu na inscenaci a šli by spát, dnes se nelíbí už ani takovéto fajnovky? ()

Phex

Film kde hlavní postava otevřeně mluví o cikánském problému. Film, který se divně snaží šokovat pornem. Do toho se plete "akční" alkoholik Krampol s domácím mazlíčkem ježkem a americká novinářka na stáži (ta tam je asi proto aby glosovala naši mladou demokracii) - tento film je jejím otřesným svědectvím... ()

honzic

Docela tragický film s pár dobrými záběry či scénami, celkově však zmatečný a špatně natočený a herecky také dosti slabý. Hodnocení: 25 % ()

Mr.Keli

České obludárium v celé své kráse. Chápu, vysoké cíle snímku jsou přebity na všech frontách otřepanými frázemi a nevýslovnou amerikanizací. Smích? Po pár minutách přejde. Pláč? Nehrozí. Snímek svými groteskními postavičkami působí jako z jiného světa. Odstup pohledu na český buranov naopak pomůže užít si film. Se svou stopáží je ve finiši zanedlouho. Nejvíce debilnější část je pouštění písně Vltava v ironickém podtextu... to byl trošku úlet. 60% ()

martins

V 93 velká bomba, obrovský hit nejen v kinech(ca 800 tisíc návštěvníků), ale i na vhs, kde v prvních měsících, byl film pouze na záznam, dnes už jen nostalgie. Poslední solidní film pro Víta Olmera nadelší čas. Akční film po česku, napsaný Ivanem Klímou, souboj mezi rómy a skinheady v Libni a závěrečná přestřelka mezi rómy a bílou mafii, pěkné české holky v čele s Martinou Adamcovou(jaký pro mne tenkrát šok, když jsem v ní poznal moderátorku z Her bez hranic, výborný příklad pro děti) a Ivanu Velichovou(obě snad v jiných rolí ani nehrály)ta v postavě doktorky, která se zabývá nemocí AIDS, přesto neustále lačná po sexu. Jiří Krampol jako drsný bývalý policista, idol dívčích srdcích Lukáš Vaculík nebo šéf pražského podsvětí Ivan Jonák, zrod českého kapitalismu, vše podmalováno působivou hudbou Ondřeje Soukupa a jako perlička úchyl, který si užívá s výfuky. ()

senecek odpad!

Po ,,revoluční" filmy p. Olmera jsou velmi,velmi slabé. Tenhle rádo-by akční film s dosti průměrnými hereckými výkony (snad až na Vaculíka) je toho přímým důkazem!!! Ale na druhé straně: tržní (nebo ,,vytržená") ekonomika vítězí nad kvalitou ........ ()

Alden_Larson

Na jednu stranu je to nesmyslný bordel plný šíleností. Na druhou stranu je to ale film tak špatný, až je dobrý. Děj nedává smysl, postavy neexistují a prezentace je otřesná. Film je hrozně tmavý, takže v nočních scénách se dá těžko rozpoznat děj. Hudba zní otřesně a střih je taky hrozný, v některých scénách je moc rychlý. Šílenost filmu mě ale hrozně pobavila, samotné poslední scéně jsem se smál asi minutu. Tento film je perfektní pro sledování pod vlivem návykových látek s kamarády, což podle mě platí pro všechny filmy páně Olmera. 2/10 ()

diccon

Nahota na prodej je trestuhodne nepochopenej film. Muzete se na nej samorejme divat jako na Olmeruv pokus o drsnou kriminalku holywoodskyho strihu, na nepovedenej brak. Chyba! Nahota na prodej je genialni generacni vypoved. Koncentrat devadesatkovyho bordelu, ve kterym se potacela cela spolecnost, kdy se nastavovaly novy poradky, do Ceskoslovenska vtrhnul zapad se vsim, co k tomu patri a spouste lidi vubec nedochazelo, co se to deje. Nekteri se chytili novych prilezitosti, jiny cumeli jako kone do flasky, coz vetsine vydrzelo az do devadesatyho sedmyho, kdy Lajos Bacs a Radjiv M. Sinha svym zahrobnim sponzorovanim ODSky otevreli oci uz skoro vsem. Dneska je moderni v ramci angazovane tvroby vsechno hodnotit pohledem neposkvrnene woke ideologie, ale ja si moc dobre pamatuju, jak devadesatky vypadaly. Centrum Prahy plny prostitutek a proslavena E55 lemovana kurvama jako Via Appia krizema, bezny zpravy o prestrelkach ve vecernich novinach, podnikatele se zajmem o hloubkovy potapeni na dne Orliku v batiskafech z barelu na naftu, uplne normalni a bezny styky politiku s mafianama (Ivan Jonak!), grupy cikanu vybirajici turistum kapsy a kabelky na Mustku. Ale taky naprosta svoboda, kazdej si mohl delat co chtel a nikomu do niceho nic nebylo. To vsechno v Nahote na prodej je. Stejne jako vsechno ostatni, co k ty dobe patrilo (desivy hudebni kreace ala zapadni art filmy, sexualni revoluce, priserny devadesatkovy vohozy ze zapadnich secondhandu za nehorazny ceny, vsichni oveseny ledvinkama a vsechny osmdesatkovy herecky celebrity - chybi jenom Sagi). Komickou vlozku filmu obstarava mlada Americanka se svym prskanim o sovinistickych prasatech a rasismu. Moc brzo holka! Kdybys to vytahla o nejakych 15, 20 let pozdejc, mohla ses stat reditelkou Harvardu... Zlatej fond cesky kinematografie! Skoda, ze nevzniknul druhej dil. ()

Simako odpad!

Asi jsem na pana Olmera zasedlej!!. Nevím co mi uděll, nikdy poznámky nedostával. Byl to pilný student. Dóóóssssttttt!! Žádný poznámky, seřezal bych ho tak, že už by žádný filmy netočil. Omlouvám se, ale tohle je fakt vrchol!! Odpad!!!!! ()

Salus odpad!

Další Olmerovo veledílo. Film by se rád asi stal dílem skoro kultovním, skutečnost je ale tristní. Vaculík jako tvrďák neobstojí a vrcholem všeho je obsazení vraha Jonáka. Některé scény snad ani nemohly být míněny vážně ()