Erotickým filmům se v Čechách nikdy nedařilo a nezachránila je ani předloha od slavného spisovatele, v tomto případě Vladimíra Párala. Kolísání mezi pornografickou dráždivostí, kriminální zápletkou a ztopornělou studií mravů poznamenává tento příběh o luxusním podniku, který svým hostům nabízí snad cokoli, nač si vzpomenou, více, než je zdrávo.
První část erotické komedie o třech dívkách, které se rozhodnou založit exkluzivní erotický salón pro bohatou klientelu, a pak se pustí do složitých intrik, jejichž výsledek je však zcela nečekaný. Na počátku příběhu se vrací do Prahy z nezdařeného výletu do USA třicátnice Eva Joštová, aby zjistila, že její milenec Patrick Škoda ji vystěhoval ze svého bytu, kde nyní žije se svou třiadvacetiletou sekretářkou Štěpánkou Vranskou. Advokát Ota Lambet nabídne bezradné ženě místo masérky v erotickém salónu. Ta však odmítne. Z psychiatrické léčebny je propuštěna nesmělá katolička Klárka Jágrová, která se nedokázala vyrovnat s rozvodem. Společně se svou kamarádkou Ájou Machovou, majitelkou zprostředkovatelské kanceláře se Eva s Klárkou rozhodnou otevřít luxusní erotický salón nazvaný Playgirls. Aby získaly pro svůj výnosný podnik další peníze, začnou spřádat intriky kolem prodeje činžovního domu bratrů Patricka a Ludvíka Škodových. Jenže ve hře je také záludná Štěpánka, která má zcela jiné plány a jako Patrickova sekretářka a milenka má v ruce všechny trumfy. (oficiální text distributora)

Shanen29

Erotický film???.To nahou prdel ani nevidělo,ani se na to nedalo dívat jak herci byli prkenní a otrávení,a přitom to měla být i komedie že?. ()

Havala

Nevim jak vy, ale já sem si pochutnal, tedy poprvé, víckrát se na t ohldět nedalo. Je to skutečně brak ale zkouknout se to dalo, znám horří případy. Na usnutí dobré. 30% ()

nooly odpad!

Tak špatné, až je to dobré! Ne, dělám si srandu... Když jsem nedávno přišel domů lehce společensky unaven a žaludek se vzbouřil, tak při pohledu do záchodové mísy jsem si na tento film vzpomněl... ()

HarlanWade odpad!

Vydržel jsem to prvních pár minut, ale i to mi bohatě stačilo, abych zhodnotil situaci a pořádně si zkazil náladu na zbytek večera. Odpad ve své nejodpadovitější formě. P.S. Pokud se na to chcete dívak jako na péčko, moc si nepomůžete. Tady vážně není na co koukat. ()

Mire odpad!

Tento amatérsky natočený film si myslím titul najhoršej kinematografickej snímky (minimálne) ČSR plne zaslúži. Počíjanúc maximálne debilnou hudbou, otváracou scénou, strihom, kamerami, scenárom, hercom ktorý má celé temeno hlavy plešaté ale má dlhé vlasy!!! ci boha to bola sila :D Neskutočná kokotina!!! ()

Stejšn odpad!

V tomhle filmu je hrozné úplně všechno a úplně všichni. Věty jako "Prostě budete muset při tom šoustání stáhnout svalstvo v prdeli" z úst Frau Kuklové zní přesvědčivě asi jako novoroční projev prezidenta. ()

lake-lake odpad!

zprivatizované zrcadlo porevoluční české představy o kapitalistické prohnilosti, je to tak blbý, až se nám to nebezpečně podobá ()

TonyStark

"Prostě budete muset při tom šoustání stáhnout svalstvo v prdeli." Devadesátkovej klenot, to se musí uznat. Dávám hvězdu za ty "dialogy" :)) ()

AgnesDee odpad!

Nepřirozený, německý přízvuk naprosto příšerný, zoomy wtf? A na lidi co telefonují bych si mohla pustit počítadlo. ()

ostravak30

Devadesátá léta si zkrátka žádaly svoje. To co bylo dříve zakázáno, bylo nyní povoleno. Trochu mě překvapil, ale i potěšil fakt, že existují herci, kteří nechtěli brát v podstatě cokoli, jak jsem se dozvěděl v zajímavostech. Že v podobném snímku hraje Kateřina Kornová nebo Jiří Pomeje mě ani tak nepřekvapuje. Na druhé straně, kromě prsou a chlap s ženskou poskakujících na sobě vlastně nic není vidět. Film tak připomíná devadesátkové erotické filmy vysílané v noci na Nově. Ani mě nepřekvapuje, že se režie ujal zrovna Olmer. Ten se vyřádil už v Bony a klid a před tímto filmem netočil také zrovna slušné a kvalitní snímky. I Vladimír Páral je eroticky naladěný umělec. Viz - Muka obraznosti, Milenci a vrazi. Perverzní a otevřená erotika mu není cizí. A tak vznikl Playgirls. Myslím, že po pádu komunismu byla jen otázka času, než se budou natáčet podobné filmy i u nás a protože neuspěly, tak se v tom ani moc nepokračovalo. Samotná zápletka je vcelku jednoduchá, ale má co dělat, aby utáhla víc než hodinový film. Až na těch pár, dnes už úsměvných erotických scén a odhalených prsou a ženských hekajících jako před infarktem, docela nůďo. ()

Efreeti odpad!

tenhle film těží jen z toho, že erotika byla za totáče značně nedostatkovým zbožím (alespoň pro mě, když mi bylo 6 :-))) a tak v letech porevolučních ...klasická plytká Olmerovská sračka )promiňte ty výrazy...ale v tomhle filmu uslyšíte i horší) ()

Zemřel herec Jiří Pomeje

Zemřel herec Jiří Pomeje