Erotickým filmům se v Čechách nikdy nedařilo a nezachránila je ani předloha od slavného spisovatele, v tomto případě Vladimíra Párala. Kolísání mezi pornografickou dráždivostí, kriminální zápletkou a ztopornělou studií mravů poznamenává tento příběh o luxusním podniku, který svým hostům nabízí snad cokoli, nač si vzpomenou, více, než je zdrávo.
První část erotické komedie o třech dívkách, které se rozhodnou založit exkluzivní erotický salón pro bohatou klientelu, a pak se pustí do složitých intrik, jejichž výsledek je však zcela nečekaný. Na počátku příběhu se vrací do Prahy z nezdařeného výletu do USA třicátnice Eva Joštová, aby zjistila, že její milenec Patrick Škoda ji vystěhoval ze svého bytu, kde nyní žije se svou třiadvacetiletou sekretářkou Štěpánkou Vranskou. Advokát Ota Lambet nabídne bezradné ženě místo masérky v erotickém salónu. Ta však odmítne. Z psychiatrické léčebny je propuštěna nesmělá katolička Klárka Jágrová, která se nedokázala vyrovnat s rozvodem. Společně se svou kamarádkou Ájou Machovou, majitelkou zprostředkovatelské kanceláře se Eva s Klárkou rozhodnou otevřít luxusní erotický salón nazvaný Playgirls. Aby získaly pro svůj výnosný podnik další peníze, začnou spřádat intriky kolem prodeje činžovního domu bratrů Patricka a Ludvíka Škodových. Jenže ve hře je také záludná Štěpánka, která má zcela jiné plány a jako Patrickova sekretářka a milenka má v ruce všechny trumfy. (oficiální text distributora)

Belerofon odpad!

Typický Olmer...naprosto chladná...bezemoční slátanina...sakra je ten člověk vůbec režisér?,kde je nějaká dramatická tvorba...příběh...pointa...jen slepenec kratičkých scének co se po skončení někam rozutečou a nemáte šanci je v příběhu kamkoliv zařadit... ()

EnneX odpad!

Playgirls jsem viděl kdysi dávno a nemohl jsem uvěřit, že by to bylo tak špatný. Bohužel je a právem to patří mezi ty nejhorší filmy. Nuda. Jen ztráta času . ()

SZYslak

Ach ta polistopadova doba (no jo, dobre, 6 lete pote), kdy nic nebylo nemozne, petikilove mobily, kazdy byl podnikatel, divoky zapad, fialova saka a bile fusekle do cernych bot, zkratka nadhera. Do toho jalove herecke vykony. Exkluzivni bordel plny skaredych kurev. Spravne strelena Martina Adamcova a kurvoidni Jasnenka Kuklova, co si rada hraje na doktory. Vzdy se rad podivam :-) ()

Skretule

Jiří Pomeje v černých slipech a kožené vestičce olizující Kateřinu Kornovou, nadržená sestřička Michaela Kuklová v podvazcích před zrcadlem a jiné peprné a ohavné výjevy....je to hrozná hovadina ale aspoň to svou ubohostí a trapností pobaví. ()

miza odpad!

Uvolněná morálka po revoluci přinesla stohy erotických filmů a časopisů.Tohle je ukázka tohojak se dá všechno zpackat v domění,že se to povedlo.Nic horšího s tohoto žánru jsem neviděl. ()

Mejdzula odpad!

Tak tohle je fakt lahůdka a poklad. Ty kráso! Ty vole! Ty...jsem rád, že jsou filmy tohoto debilitního ražení metráží hluboce podprůměrné, aspoň se pak může člověk pochválit, že to zvládl celé. Ovšem určitě by bylo zajímavé zhlédnout tento film ve 140 minutové verzi, to by bylo vskutku vskutku :) (8/300) ()

MonarC

Tak samozřejmě, že se nejedná o vrcholné dílo české kinematografie, ale s tím asi nikdo nepočítal. Film si na to ani nehraje. Jde prostě jen o "blbou" komedii s poněkud větší dávkou erotiky ala 90. léta. Opravdu nechápu, proč se pan Páral k filmu nehlásí, když vznikal na základě jeho knižní předlohy, která je sexem doslova nabitá. Ten punc devadesátých let je ale prostě neuvěřitelně surový a to mě na tom baví asi nejvíc. ()

Zemřel herec Jiří Pomeje

Zemřel herec Jiří Pomeje