Erotickým filmům se v Čechách nikdy nedařilo a nezachránila je ani předloha od slavného spisovatele, v tomto případě Vladimíra Párala. Kolísání mezi pornografickou dráždivostí, kriminální zápletkou a ztopornělou studií mravů poznamenává tento příběh o luxusním podniku, který svým hostům nabízí snad cokoli, nač si vzpomenou, více, než je zdrávo.
První část erotické komedie o třech dívkách, které se rozhodnou založit exkluzivní erotický salón pro bohatou klientelu, a pak se pustí do složitých intrik, jejichž výsledek je však zcela nečekaný. Na počátku příběhu se vrací do Prahy z nezdařeného výletu do USA třicátnice Eva Joštová, aby zjistila, že její milenec Patrick Škoda ji vystěhoval ze svého bytu, kde nyní žije se svou třiadvacetiletou sekretářkou Štěpánkou Vranskou. Advokát Ota Lambet nabídne bezradné ženě místo masérky v erotickém salónu. Ta však odmítne. Z psychiatrické léčebny je propuštěna nesmělá katolička Klárka Jágrová, která se nedokázala vyrovnat s rozvodem. Společně se svou kamarádkou Ájou Machovou, majitelkou zprostředkovatelské kanceláře se Eva s Klárkou rozhodnou otevřít luxusní erotický salón nazvaný Playgirls. Aby získaly pro svůj výnosný podnik další peníze, začnou spřádat intriky kolem prodeje činžovního domu bratrů Patricka a Ludvíka Škodových. Jenže ve hře je také záludná Štěpánka, která má zcela jiné plány a jako Patrickova sekretářka a milenka má v ruce všechny trumfy. (oficiální text distributora)

Napospas

Jasné, není to žádná sláva, dokonce je to dost špatné, ale 7. nejhorší film všech dob? To je teda podle mě doost přehnané, i když to má mizerné snad úplně všechno, od děje až po dialogy, nedal bych tomu ani náhodou míň jak 20% a z fleku bych si vzpomněl na 10 horších filmů. ()

Elin odpad!

Než jsem viděl tento "skvost", měl jsem tu čest vidět Playgirls 2. Dodnes nechápu, jaká zvrácená síla mě přinutila podívat se i na jedničku. Snad zvědavost¨z toho, co předcházelo filmu, kterému jsem (snad jako prvnímu na ČSFD) udělil hodnocení odpad!. No nemá cenu to nějak protahovat, překvapení se nekonalo, ja nenašel (opět) ani malililinkatý důvod udělit alespoň jednu hvězdičku. Jsou zábavnější způsoby jak utratit hodinu a půl svého času. Třeba rýpáním se rezavým hřebíkem v oku. ()

Kharsh odpad!

Naprosto zbytečný filmy, který na tomto světě slouží jenom k tomu, aby jste po 15 minutách začali umírat nudou + ještě z té neskutečné demence filmu, která je na vysoké úrovni. Nevim o co to byl pokus, ale každopádně se povedla výtečná konina, blbost a slátanina. Herecké výkony naprosto příšerné...Jestli tohle měla být komedie, tak já jsem činský papež. Tohle není ani céčková kategorie, tohle je "zetková". Druhý díl jsem díky bohu neviděl, to bych už musel spáchat asi (sebe)vraždu. :-D ()

BeranSon

Hodně špatný film, který se stal ohromnou nadsázkou pana Olmera. Vlastně struktura natočení je děsivá, ale zase čistý odpad dát nemohu. Prostě ne. -2/10- ()

fr3ak odpad!

Tohle je naprosto neuvěřitelná záležitost. Jak by řekl Dave Lister: "Těžko najít správný slova". Olmer je úkaz... ()

Denny

Jestli to má být komedie, tak se tenhle bordelový film vůbec nepovedl a jako by toho nebylo dost, tak vzniklo dokonce pokračování!!! ()

dainio

Tak nevím, co si mám o tom myslet. Vít Olmer si nejspíše umanul, že když sáhne k předloze od spisovatele Vladimíra Párala, bude z tohoto počinu "hit". No mýlil se -- ono slavné jméno neznamená už jistý úspěch. "Playgirls" jako komedie vůbec nefunguje a jako erotický film už vůbec ne. Ono se někdy říká, že "nemusí pršet, jen když kape" -- zde ale nekáplo zhola nic. Kornová, Pomeje, Vízner a Moravec podávají, tak otřesné výkony, že se z toho chce "blýt". To už bych se radši koukal na představení "Alexandrovců". Malinkým plusem snímku a taky důvodem, proč vlastně hodnotím za *, je dvojice Chytrová - Bahul, která nefungovala až tak špatně a byla jediným lákadlem k přečkání celé stopáže + extrovertní a vtipná Adamcová. Nicméně, i tak je to dosti chabý pokus o českou erotickou komedii a zároveň další z řady porevolučních filmů, které naprosto propadly, jak u diváků, tak kritiků. ()

Jerryy

haha to je teda pič. . . . . . , máme nový způsob natáčení filmu. Vemte s kámošema do hospody kameru, něco natočte a můžete s Olmerem soutěžit o větší blbost. ()

Joeey

Když od filmu čekáte úplně to nejhorší, těžko vás v něm může něco zklamat. A opravdu jsem během sledování tohoto filmu vůbec žádné zklamání nepociťoval! :-D No ale abych se konečně vyjádřil: 1* za hudbu a za to, že z tématu toho stejně víc vykřesat nešlo. ()

Tryman

Odpad! nedávám zejména proto, že existují filmy, u kterých jsem se nudil mnohem více. U Playgirls jsem se za těch 80 minut nudit skoro nestihl... ()

ihonzik odpad!

...jedním slovem parádní! Jen víc takových filmů! Jako obzvláště povedené hodnotím Pomejeho náhrdelník, kdy má na krku zároveň egyptský hieroglyf, pentagram a pruský železný kříž...Olmere, bravo! ()

thoosah

Tak tohle jsem viděl v televizi když mi bylo tak 13 nebo 14. Tajně jsem se proplížil do obýváku a pustil to na minimální hlasitost a sledoval to, protože v televizním programu bylo napsáno *erotické :-D :-P Šílená hovadina z toho nakonec vzešla.. ()

Zemřel herec Jiří Pomeje

Zemřel herec Jiří Pomeje