Erotickým filmům se v Čechách nikdy nedařilo a nezachránila je ani předloha od slavného spisovatele, v tomto případě Vladimíra Párala. Kolísání mezi pornografickou dráždivostí, kriminální zápletkou a ztopornělou studií mravů poznamenává tento příběh o luxusním podniku, který svým hostům nabízí snad cokoli, nač si vzpomenou, více, než je zdrávo.
První část erotické komedie o třech dívkách, které se rozhodnou založit exkluzivní erotický salón pro bohatou klientelu, a pak se pustí do složitých intrik, jejichž výsledek je však zcela nečekaný. Na počátku příběhu se vrací do Prahy z nezdařeného výletu do USA třicátnice Eva Joštová, aby zjistila, že její milenec Patrick Škoda ji vystěhoval ze svého bytu, kde nyní žije se svou třiadvacetiletou sekretářkou Štěpánkou Vranskou. Advokát Ota Lambet nabídne bezradné ženě místo masérky v erotickém salónu. Ta však odmítne. Z psychiatrické léčebny je propuštěna nesmělá katolička Klárka Jágrová, která se nedokázala vyrovnat s rozvodem. Společně se svou kamarádkou Ájou Machovou, majitelkou zprostředkovatelské kanceláře se Eva s Klárkou rozhodnou otevřít luxusní erotický salón nazvaný Playgirls. Aby získaly pro svůj výnosný podnik další peníze, začnou spřádat intriky kolem prodeje činžovního domu bratrů Patricka a Ludvíka Škodových. Jenže ve hře je také záludná Štěpánka, která má zcela jiné plány a jako Patrickova sekretářka a milenka má v ruce všechny trumfy. (oficiální text distributora)

Desires odpad!

Zhlédla jsem to včera ze zvědavosti. Jak to na mě zapůsobilo? no shnrnula bych to asi jako nesmírnou nezáživnost,nudu,nepochopení role Olmerovy mladé ( hrát blbce kterej se ničeho neúčastní a pak nakonec odeje- to má jaký smysl??) a nepochopení vůbec celého příběhu ( řeč je o PG1).Napřed dlouhý přemlouvání holky odnikud a jedné bláznivky, provozovna v bytě který je údajně ničí,dvě holky,které mají vynášet balík a přitom jsou nudné a bez nápadu a spolubydlící zubař,který čeká že se šlapka rozhodne pro něj. Tento part si mohli tvůrci odpustit a rovnou najet na dvojku.Skutečně otřesné. ()

Péča odpad!

Ouuu, ne ne ne a zase jenom ne! Jestli máte chuť na film od Víta Olmera z devadesátek, tak si pusťte Tankový prapor. Ale tohle bylo prostě hrozný porevoluční snažení vytřískat s filmu náhodnost s amerikou, tak ty šlápoty jdou mílovými kroky úplně mimo. Doufám, že už tento film nezastihnu nikdy v TV kolem třetí ráno, když příjdu domů z chlastačky, protože se otočím na patě a půjdu radši dál pít! :D ()

andy60

Nejdřív jsem si přečetl zdejší hodnocení, pak teprve pustil film. Čekal jsem něco tak hrozného, co nebude možné dokoukat, ale tak strašné to zase nebylo. Jen nechápu tu sestupnou kvalitu Olmerových filmů, vždyť točil i slušné kousky. ()

Milonak

Není to skutečně žádná velká sláva, ale znám množství ještě mnohem horších filmů. Playgirls jsou poplatné tehdejší době a snaží se ji znázornit, nicméně celkový "příběh" a některé herecké výkony jsou opravdu děsivé. V tomto vyniká zejména manželka pana režiséra Simona Chytrová. Chápu, že si Olmer chtěl svoji ženušku protlačit do svého filmu, ale proč probůh zrovna do jedné z hlavních rolí? Vždyť ten její ukníkaný projev je strašný, nemá to s herectvím nic společného. Stejně tak Kornová má k herečce na míle daleko, ale ta je aspoň sexy, což se do tohoto filmu celkem hodí. Olmer asi pořádně nevěděl, co chce - respektive jaký žánr - vlastně točit, je to taková neurčitá slátanina snad se snahou o erotický film. Ale takhle to pane Olmere opravdu nemá vypadat.... Ale dá se to přežít. Kuklová je fakt kočka. 30% ()

Dobry_clovek odpad!

Odpad je jeste slabe slovo. Spatna rezie, beckovi herci, nekvalitni pribeh a debilni dialogy. Je obrovskym stestim, ze Olmer nereziroval Obecnou skolu, jak bylo puvodne planovano. Uz nic prosim netocte, pane Olmere. ()

PavelKral

Hrstka solidních herců (Vízner, Poloczek, Moravec, Zavřel) uspokojivě ztvárnili své postavy, co je to ale platné, když je plytký scénář... Za řeč ještě stojí naivně čumící Simona Chytrová a hudba a zpěv Miroslava Vydláka a Athiny Langoské. Soulové taneční rytmy a dobrý funkový spodek jsou u nás do té doby neslýchané... nenávist chovám k výkonu Martiny Krávy Adamcové a Jiřího Tlusťocha Pomejeho. ()

DarthArt odpad!

Důkaz, jak bylo český filmový/televizní obecenstvo v prvních letech po zvonění klíčema nadržený po čemkoli kozatým a prdelatým. Proto ten úspěch. Když potom televize Nova začala v sobotu po půlnoci pravidelně vysílat Emanuely a další soft-pornový filmy, doba Playgirls nenávratně skončila. Rozhodně v rámci stříbrnýho plátna. ()

Helgard

77 minut čistokrevné zábavy bez komplikací. Jsou tam úžasné záběry na Prahu posazené do doby, kterou má tento film vyzdvihovat. Ten divoký kapitalismus a takové to "la grááánž" to se filmu upřít nedá a pak kolik máme v čechách filmů, které se otírají o erotiku a mají při tom docela slušný děj ? .... ()

zuzam odpad!

Nemám ráda Páralovy knihy a vše co vyprodukoval Vít Olmer po revoluci je víc než tragické (bohužel). Pokud k tomu ještě připočteme neumětelství Chytrové, Adamcové, Kornové, Kuklové, Bahůla a ostatních (ne)herců, je výsledek katastrofou. ()

Polik_

Tak jsem tady 26 let po tom, co se pan Olmer podle některých dopustil prvního porevolučního zločinu proti lidskosti. Atmosféru za kterou se tu symbolicky nechává jedna hvězdička posoudit nemůžu, ale něco hodné jedné hvězdy v sobě film má. Už z prvních minut otevíracího monologu proneseného s takovým nezájmem, nulovou intonací v hlasu a až parodickým opovržením je jasné, že tohle bude pro generaci Z nevšední zážitek. Všechny ty bizarnosti, které tvůrce evidentně považuje za normální jsou vůbec tím nejlepším na celém filmu. Hůř potom působí hluchá místa, která mají být vtipná a překvapivě nejsou. Znamená špatná tvůrčí vize špatný film? ()

CSGoddess odpad!

Tohle už sem viděla několikrát jako dítě pozdě v noci na tv Nova a jelikož sem měla moderní matku tak jí to nevadilo. Každopádně mě to nijak nepoznamenalo jelikož už jako dítě sem si uvědomila že to je ptákovina nejhrubšího zrna a není to ani komedie ani erotický film ale spíš slušnej bizár pro devianty kteří podobné věci ocení spíš než normální divák. Ten radši sáhne po klasickým pornu nebo komedii. Každopádně si to titul jednoho z nejhorších filmů po právu zaslouží. ()

ferika

Co povedat? Padla socialisticka reklama, zvery boli vypustene do volneho vybehu. Ale to plati aj o inych tendencnych temach, ktore mi lezu na nervy aj dneska. To je ako ten for zo starych cias: "Otvorim noviny - Breznev, otvorim televiziu - Breznev. Uz sa bojim otvorit konzervu!" A zaco som dal 1 hviezdicku - za Simonu Chytrovu. Mila baba, mam pre nu slabost. Len keby jej boli dali castejsie priestor vo filmoch vyssej kategorie. ()

Zemřel herec Jiří Pomeje

Zemřel herec Jiří Pomeje