Epizody(14)

tommy187

Toto je naozaj perfektný seriál, na ktorom sa nasmeje väčšina divákov všetkých vekových kategórií :-). Rowan Atkinson je jednoducho vo svojej naj-roli nezabudnuteľný a tento seriál sa stal (aj) /hlavne/ kvôli nemu. Možno je dobré, že vyštudoval jadrovú fyziku ... No viac sa asi nedá dodať :). ()

Smileface

Absolutně nejlepší komediální seriál všech dob.Dokonale ztvárněná role Mr.Beana ukazuje že Rowan Atkinson je opravdu geniální herec. ()

G.W.Bush

Tenhle lišák rozebírá ad absurdum do nejmenšího detajlu, co se může v životě podělat. Jemu se to určitě stalo. ()

marrjaana

Nebudu tomu dávat víc hvězdiček než si to zaslouží(no kdybych to měla hodnotit podle vytrvalosti s kterou to v televizi dávaj tak tch 5 je málo) ()

BMAJTZ

Nektere dily vybore nektere dost hodne slabe a rozhodne tohle neni zabava pro kazdeho. Clovek si na styl humoru precijenom musi zvyknout. Smula bohuzel je ze pri vicero shlednutich rychle ztraci na atraktivite. ()

ranp

Klasika, která mě vždycky dovede pobavit. Rozhodně nejlepší Atkinsonova role. Jeden z nejlepších komediálních seriálů vůbec ()

Maynard.

Jou jou, tomuhle já říkám zábava. Pokaždé když je Bean v televizi, tak prostě program nepřepnu. Tolik geniálních nápadů, tolik neuvěřitelných situací a to vše ze života :o). Komu se pan Fazole nelíbí, tak podlě mě nemá smysl pro opravdu kvalitní humor. Prostě, sranda musí bejt i kdybyby na chleba nebylo... Beana a jeho neuvěřitelnou mimiku asi zná snad každý divák na této planetě a je to dobře, páč neznám lepšího "one man show" herce. Wond.e.r, můžeš mi říct, wo co ti ku... de? :o) Podobnej úlet bych čekal od rkubicky, ale i ty Brute? ()

Cejny

Prostě Mr. Bean a Rowan Atkinson, co dodat. Tento člověk je naprostý bůh a genius britské komedie, on ani podle mě nemusí hrát ty jeho Beanovské grimasy. Takový on prostě je od přírody :D ()

ondra.kymla

Rowan Atkinson je prostě největší borec a kdybych měl možnost mít více oblíbených herců, rozhodně bych si ho přidal. Tento skvělý herec vás vtáhne do tohoto seriálu, který vás bude lámat do kolen. ()

Sdoom

Jedinečné, neopakovatelné, ale bohužel jen občas geniální gagy střídající se se slabšími. Díly viděné už podruhé ztrácí na zábavnosti. Objektivně tak 3,5 hvězdičky, ale při vzpomínkách na první zhlédnutí musím zaokrouhlit nahoru. :-) ()

MsUtahraptor

Dodnes si nejsem jistá, jestli ho víc zbožňuji, nebo nesnáším. Bean je zkrátka takový idiot, až se zdá geniální. Někdy ho nemohu "ani cítit", jindy se nemůžu přestat smát. Rozporuplné pocity by nejspíš měly vést ke třem hvězdám, ale vzhledem k tomu, že je ve mně opakovaně probouzí už přes patnáct let, dávám čtyři. ()

Circumscriptor

Samozrejme, Briti - majstri humoru urobili seriál, kde sa síce skoro vôbec nehovorí, ale je svojím spôsobom neskutočne geniálny. Neviem, či existuje nejaký obdobný seriál na nezaplatenie, ktorý by s obľubou pozerali aj deti, dospelý, či dôchodcovia. 99 % percent humoru tu ale robí práve karikaturistický ksicht Rowana Atkinsona. ()

GeorgeHans

Fakt pochybujem, či je možné natočiť niečo vtipnejšie. A Rowan Atkinson hraje Mr. Beana tak, že sa prakticky spojili do jednej osoby. ()

Benedygtus

tak to je snad klasika uz z "obsahu" jak je tady napsane > Kazdy ho zna < je tomu opravdu tak! a myslim si ze stale je s nim super sranda :-) ()