Epizody(14)

Paity

Mr Bean je něco, co se nedá popsat a ani z plakátů není cítit ta prává podstata beanovského humoru. Jednoduše hlava v obřím krocanovi, plazení se po zemi okolo regálů s parfémy či vymýšlení způsobu, jak si dát potichu bonbon do úst, který je ultrapraskavém obalu. Na první pohled naprostá pitomost, v podání Mr. Beana naprosto geniální! Tohle už prostě nikdo nikdy nepřekoná! ()

jasiska

Rowan Atkinson je geniálny. A napriek tomu, že je seriál neskutočná sranda, niekedy mi až vadí, aký je ten Mr Bean idiot:-) ()

Xavi6

Tohle opravdu ani nelze komentovat. Zbrusu dokonalý seriál, zbrusu dokonalý Rowan Atkinson, prostě paráda. Neustále jsem si jeho díly nahrával a pouštěl si je, když jel v televizi, díval jsem se. Tohle se prostě nikdy neomrzí a nikdy to nepřestane bavit. Někdy až žasnu nad tím, kam až Bean chodí za hranice dementnosti, ale hold, když mě to baví, tak to neřeším. Toto je asi jediný seriál, který bude bavit všechny generace, protože každá generace s ním vyrůstala. ()

Teabag

K tomuhle seriálu mám velmi sentimentální vztah, páč jsem ho jako špunt sledoval pořád dokola na ošumtělé VHS, kterou mi nahrál táta. Není k tomu třeba moc slov. Ostatně, ani Mr. Bean toho moc nenamluví a přitom je geniální :-) ()

J*A*M*A*L

Skoro nikde jinde Atkinsona neznám než v tomto skvělém seriálu.Je tu ještě pár rolí, ale tady ho snad zná každý a rozhodně je to jeho nejlepší.Rozhodně spolu s Yes, Prime Minister je to ten nejzábavnější seriál z VB a i na světě.Alespoň pro mě.100% ()

Ixbalanke

Koukala jsem na to jako děcko a milovala jsem ho. Teď asi po 15 letech obnovuju své vzpomínky na tento seriál a je to stále nepřekonatelné (ve svém stylu:). Originální humor a velmi zvláštní osobnost pana Fazulky. ()

Paldiny

Nebudem sa tváriť, že sa mi všetky epizódy páčili. Bláznivý golf bol vyslovene slabý, pri spomienke na lunapark sa mi kto vie prečo dvíha žalúdok a v plavárni to tiež nebolo to pravé orechové. Ale Bean je Bean a keď sa tá jeho sebecká povaha skĺbi s dobrým nápadom som v kolenách. Odporúčam tiež absolvovať Svadbu a Pohreb z nového tisícročia. Cyklus inštruktážnych YouTube videí už radšej nie. I keď pri tých nevtipných paškviloch so škaredou zadnou projekciou si nie som istý, či sa ich Atkinson vôbec zúčastnil. Minimálne ruky, aké pri domácich prácach sledujeme, sotva patria šesťdesiatročnému hercovi. A ešte je na svete animovaný seriál, tomu som ale zatiaľ šancu nedal. ()

Yardie

Tak na tohle se dá koukat pořád dokola. Leč všechny scénky jsou všeobecně známé, vždycky, zas a znovu, se u nich zasmějete. Je to opravdu neuvěřitelné, jak dokážou pobavit absurdní situace, mimika, myšlenkové pochody a chování Mr. Beana, i když je člověk vidí po x-té. Toto je opravdu skvost! Howgh! ()

Phorbo

Jak jsem byl menší, tak jsem se panu Beanovi dycky neskutečně zasmál, ale s nástupem času mi to příjde až tak neskutečně stupidní, ty kraviny co dělá, že snad pochybuju o tom, že mohl někdo normalní vymyslet takovoudle nadsázku... Jistě i v dnešní době se tomu zasměju... proto tomu dávám aspon ty 4* místo 2* které bych tomu dal kdybych měl IQ o 50 bodu vyšší než mam ted :D (kdo ví kolik je stavajici hodnota... radeji nevedet :)) ()