Epizody(14)

admad23

Naprostá klasika. Rowan Atkinson je jedinečný. Jeho mimika, gesta, chůze, nenapodobitelné. Mr. Bean baví všechny generace a další bavit určitě bude taky. A to v podstatě beze slova. Holt kdo umí, umí. ()

Welington

Legendární Mr.Bean. Človíček, co baví už po generace, aniž by u toho snad cokoli řekl. Rowan Atkinson je prostě zábavný génius na poli současného humoru a společně s tvůrci dokázal vlastně vytvořit kult. Je to opravdu komediální klasika od začátku až do konce a na kvalitě to neztrácí ani po letech. Dílo tak povedené, že už není možné, aby zrezivělo. ()

Mariooo

Když zhodnotím roli Johna Englishe, pak musím říct, že Mr. Bean je nesrovnatelně lepší a role této postavičky byla jako stvořena právě pro tohoto herce. Je to seriál, kde se doopravdy zasmějete a kde humor nemusí být nijak zvlášť rafinovaný. Atkinskon se tímto počinem nesmazatelně zapsal do dějin britské kinematografie a taktéž mnohdy omílaného britského humoru. ()

PowPow

V moderní kinematografii nevídaný úkaz, založit seriál (nebo film) na němé grotesce. Britský kult, kterému se pro mě osobně žádný zámořský komediální seriál nikdy ani zdaleka nevyrovnal. Žádné vztahy, vážnosti, rádobyvtipné hlášky - prostě jen Atkinsonův gumový xicht a naprostá infantilnost. Je skvělé, že tvůrci i přes obrovskou popularitu nešli na kvantitu (kvalita by nepochybně podstatně klesla) a vytvořili sice jeden díl za půl roku, ale zato pokaždé pořádný nářez srandy, stvořený hlavnímu protagonistovi přímo na tělo. Řekl bych, že kousek pana Beana je svým způsobem v každém z nás. ()

vanTrilobit

Mr. Bean je celkom špeciálny mizantrop. Vymyslieť takú postavičku, to nie je len tak. Vedľa Chaplina v pohode obstojí, a to je vysoký rezultát. ()

MartinNJ

Na Mr. Beana se mohu dívat stokrát za sebou a nikdy neomrzí. Skrblík, smolař, někdy tak trochu nemehlo. Ale vždy si poradí a běžné denní situace bravurně vyřeší po svém. ()

Tycygo

Dříve mě bavil, jako kluka, adolescenta. Nyní mi tento druh humoru už mi nesedí, nevím ani proč, monty python mě baví stále. Bean ale pro mě ztratil to kouzlo a dnes mě spíše odpuzuje. ()