Epizody(14)

sator

Mr.Bean jezdí v Austin Rover Mini což je malý osobní britský automobil,  který projektoval britský konstruktér řeckého původu Alec Issigonis a jeho design navrhl Leonard Lord. Toto vozidlo bylo na trh uvedeno v roce 1959. Na začátku 60. let 20. století se stalo jedním z nejoblíbenějších evropských vozů.Bylo jich prodáno 5.400 000.A bylo dvakrát inovováno, 2001 a 2007.obsah vozu podle typu 970-1275 ccm, rychlost 140-156 km/h a spotřeba cca 10 litrů. ()

Decker

Naprosto genialni a nezapomenutelne vykony Rowana Atkinsona coby Mr. Beana by meli dostat za tento skvost minimalne Nobelovu cenu. ()

matezzz

Kdo by neznal věčného smolaře v podání skvělého Rowana Atkinsona. Pár epizod musel určitě vidět každý. Já se u tohoto seriálu musím smát, ikdyž to vidím už po nevím kolikáté... ()

Tyny

Jednoznačně jeden z nejlepších a nejvtipnějších seriálů všech dob. Neuvěřitelné, člověk ani pomalu neotevře pusu a rozesměje celý svět. Génius, ten pán je génius. ()

LiborGondek

Není snad nikdo kdo by pana Beana neznal. Rowan Atkinson dokáže rozesmát snad každého. Já sám jsem viděl každý z dílů už minimálně 3x, ale když je příležitost, vždy se opět rád podívám. I po těch letech se u toho dokážu stále pobavit, i přes to, že každý díl již dobře znám. To si myslím, že je výkon komika, kterým by se měl inspirovat každý, kdo chce bavit lidi. 100% ()

Kikania

No, ano, Mr. Bean je jednoznačne moj vzor, ako komik samozrejme:) ani sa nečudujem že aj ja som šialená, keď som to od malička sledovala:DD...humor ako sa patrí... ()

KanjiVital

Mistr katastrofy a úšklebků:o))) Až přijde na zem Apokalypsa... tak si troufám říct, že bude mít tvář Mr. Beana:o))) Každá epizoda opravdu stojí za shlédnutí pro neuvěřitelný komediální talent Rowana Atkinsona a jestli se rádi pobavíte cizímu utrpení, tak jen vřele doporučuju:o))) ()

gjjm

Zdařilý britský humor skvělého mima. Bohužel, někdy dost infantilní a scény mají tak rozrůzněnou úroveň... ()

ivan bohatyr

Už sem to viděl tolikrát, že už to není ono, ale poprvy sem se jako každý válel smíchy. Jedinej důvod, proč sem si to nedal na top v seriálech je, že on si dělá srandu jen ze sebe, což mi přijde horší, než když někdo řekne vtipek, už jen proto, že ten vtipek pak můžu šířit dál, ale kdybych dělal to co on, asi bych nikoho neohromil. ()

KitFisto

Nejznámější a nejzábavnější chlapík na světě. Pana fazolu jsem viděl tolikrát jako nic. Tuhle one-man-show doslova žeru. ()

ywo666

Raz som pozeral Beana opitý. A skoro som zomrel od smiechu. Skutočne som sa pri tých jeho ksichtoch dusil. Teraz už si dávam pozor a dávkujem opatrne, lebo som zistil, že aj smiech môže zabíjať. ()

majxik

Ach, Mr. Bean... ty vzpomínky... díky němu bylo čekání u zubaře méně bolestivé, a jako dítě jsem se tam občas i těšil. Ale jinak, i doma, skvělá one-man-show Atkinsona se snad nedá nemilovat. Od tyranie nad auto-tříkolkou až po medvídka. ()

BoncheR

Najväčšia sranda na tom všetkom je že pan. Fazuľa nemusí ani nič povedať a predsa je vtipný. To hocikto nedokáže. ()