Epizody(14)

gu-staff

Ano je to roztomilé koukat se na příhody tohoto smolaře a totálního magora,ale stejně jako vše to prostě s tím množstvím epizod omrzí. To třeba taková Černá zmije je jiný kafe. 80% ()

(=LIFTY=)

Dobrou noc pane Beane: 100% 1) Pan Bean musí čekat dlouhou dobu v nemocniční čekárně. Stala se mu totiž nehoda, za kterou by se každý pořádně styděl. 2) Pana Beana při focení zaujme člen londýnské stráže a rozhodne se s ním vyfotit. Nejdříve si ale nebohého strážníka musí upravit po svém. 3) Pan Bean se chystá ke spánku, ale nedaří se mu usnout. Rozhodne se tedy vyzkoušet několik zaručených metod na rychlý spánek. Trampoty pana Beana: 70% 1) Pan Bean se rozhodne navštívit krytý bazén. Plavčík z Beana ale nebude mít zrovna radost. 2) Svačinka v parku vypadá na idylicky strávený čas. Dokud si k Vám nepřisedne pan Bean se svou neobvyklou přípravou svačiny. 3) Pan Bean jde s přítelkyní do kina na horor a neustále ji straší. Alespoň do té doby, než začne film strašit pana Beana. ()

radar76

Seriál o panu Beanovi je skvělý.Každý díl něčím zaujme a je o něčem jiném.Bean je tak trochu mimo realitu.Jeho způsoby jsou netradiční a vše co udělá je jiný.Proto je to tak originálni a uspěšný seriál. ()

Ellush

A pak že je anglický humor suchý! Spousta herců se snažila prorazit rolí debila... Ale jediný Atkinson není k vzteku. ()

racing666

Co k tomu napsat? Jenom že tohodle pošuka žeru a ty jeho kravinky... tomu se nedá nezasmát. A navíc, kdo by neznal Mr. Beana že? :-D ()

Vault_13

Tolik skvělých grimas a tolik nápadů na skeče s minimem vyřčených slov, které dokážou dokonale zabavit a rozesmát, snad nikde jinde nenajdete. ()

KacHnAop

Seriál o pánu Beanovi je skvělý. Každý díl něčím zaujme a je o něčem jiném. Bean je tak trochu mimo realitu. Jeho způsoby jsou netradičný a vše co udělá je jiný. Seriál je úspěšný díky své lehkosti a originalitě, jenž jsou jednotlivé díly točeny. Scénář taktéž spočívá v jednoduchosti, ale Beanovi mimické a gestikulační projevy jsou dostačujícím prvkem, kterými oslní každého z nás. Svého žánru nejgeniálější seriál všech dob. ()

Runchair

Poťouchlý smolař, podivín, chronický škodič a zarputilý nepřítel tříkolých vozítek. Tohle individuum budete buď milovat, nebo nesnášet, ale každopádně vás bude královsky bavit. Rowan Atkinson ve své životní roli a bezkonkurenční komické one man show. Jeho polo-němé skeče s typickým Beanovským mumláním vás budou drtit svojí jednoznačnou zábavností, jednoduchostí a brilantní pointou. Není to nápor na mozkovnu, je to prostě Mr. Bean. Slušelo by se říct: „Seznamte se.“ Ale kdo by ho neznal…? ()

ZAUME

Rowan Atkinson jako Mr. Bean je prostě nenahraditelný. Nikdy mě neomrzí sledovat stále omílané díly a smát se všem těm přiblblým vtipům, gegům a ksichtům pana Beana.. Stejně jako se Daniel Radcliffe již nikdy nezbaví Harryho Pottera, tak se Rowan Atkinson nezbaví Mr. Beana.. možná je to i dobře. ()

Holusacek

Snad nejlepší komediální seriál,ale vždyt Rowan v tom seriálu dělá ze sebe takového troubu, že to snad není pravda!Bean však vždy udělá veselo=90% a 6 nejlepší seriál je vskutku zasloužen,jenže nevím,komedie výtečná,ale děj a příběh takřta nulový,dá se v součtu toto mínus však odpustit.Nemám se více k čemu vyjadřovat,přes 515 komentářů je dostačujících.Každý díl je pecka,k filmovým podobám jsem se nedostal,mít tak více času! ()

HennessyVSOP

Atkinson je ve své roli geniální, ovšem ne vždy mi styl humoru sedne, některé díly prostě nejsou můj šálek čaje. Mám tento problém u všech britských komedií. ()