Epizody(14)

Benedygtus

tak to je snad klasika uz z "obsahu" jak je tady napsane > Kazdy ho zna < je tomu opravdu tak! a myslim si ze stale je s nim super sranda :-) ()

Michelle41

Jestli existuje něco, co absolutně nesnáším a na co nesdílím názor s (téměř celým) zbytkem lidstva, tak je to Mr. Bean. Dělí si pomyslné první místo spolu se všemi telenovelami. ()

Ragdoll

Asi jedna z nejznámějších a nejvtipnější komediálních postaviček , která se za celou dobu svého působení stala legendou. Něco tak jedinečného a bezchybného je vzácností v dnešní době trapných telenovel a seriálů “ze života“. Málo dílů, ale z každého vytěženo pouze to nejlepší, je mnohem úspěšnější než tisíce nezajímavých a nezábavných epizod nekončících výtvorů typu Ulice. 100%. ()

CSSML

Některé díly jsou, lepší jiné slabší. Ovšem tento způsob humoru zdá se mi poněkud nešťastným. Je dost jednoduchý a hrubý, občas vulgární. Většina vtipů spočívá na tom, že pan Bean ze sebe dělá tuplovaného blbce. Díl „Veselé Vánoce, Mr. Bean“ jsem viděl asi čtyřikrát, ve škole nám jej pouštěli o angličtinu vždy před Vánocemi. ()

DonQ

Co na plat, pan Fazolka je prostě vtipný a vtipným zůstane. Vzpomínám si jak jsem jej jako dítě považoval o Silvestru v TV jako naprostou svátost a odměnu za celý rok a vždy trnul hrůzou, aby po další a další epizodce nešly dolů titulky a mne tam nepustili zase toho Mrazíka. Nemyslím si, že by tohoto němého panáčka mohl někdo v grotesce v budoucnu ohrozit. ()

iXtr3m3

Geniálny Rowan Atkinson vo svojej najikonickejšej úlohe, ktorú ak niekto nepozná, tak nevie, čo je situačný britský humor. Stráviteľnejšie ako Benny Hill. ()

Zagros

Komediální seriálová klasika, kterou jsem viděl nesčetněkrát a většinu dílů a scének znám nazpaměť. Jako malý jsem se u toho smál na celé kolo. Teď, když si to zopakuji jako dospělý, se už jen občas mírně pousměji. To ovšem nic nemění na mém vysokém hodnocení. Dokud jsem neviděl Černou zmiji, byl pro mě Mr. Bean synonymem pro Rowana Atkinsona. Ač byla ještě před Beanem, je známá méně. Jsem rád, že se z role Beana občas pokouší vymanit, komik jeho kvalit na to rozhodně má. ()

borec999

Krásna ukážka absolútneho minimalizmu a one man show Rowana Atkinsona. Mr. Bean potvrdzuje, že na pobavenie diváka netreba veľkolepú výpravu, vysoký rozpočet ani množstvo hercov. A v podstate ani hovorené slovo. Stačí vám koncept 1 dobre napísanej postavy, talentovaný herec a bežné životné situácie, v ktorých sa "niečo pokazí". Aké jednoduché. Rowan Atkinson je fenomenálny a podáva tu jeden z najlepších komediálnych výkonov v histórii kinematografie( v kategórii fyzického humoru sa s ním môže porovnávať azda iba Jim Carrey) a nech bude robiť čo chce, už doživotne to bude Mr. Bean. Jednotlivé diely sú všetky kvalitou vyrovnané a každý jeden z nich je fantastický. Oceňujem sebareflexiu tvorcov, ktorý z toho nespravili seriál s 200 epizódami a rozhodli sa, že radšej po 14 epizódach skončia ako by mali pokračovať a upadať s kvalitou. V dnešnej dobe, keď je všetko len o peniazoch a sledovanosti niečo nemysliteľné. Aj napriek krátkej dĺžke a málo častiam však Beana každý pozná a osobne som zatiaľ v živote stretol iba 1 človeka, ktorému sa Bean nepáčil. Čo by som dal za to mať zase 5 rokov a pozrieť si všetky časti prvý krát... Nestarnúca klasika a jasných 100% ()

eagle-eye

Mr.Bean je nenapodobitelný. Dokáže z minima vytěžit maximum, z obyčejného čištění zubů udělá dokonalou show, pět hvězd si zaslouží. ()

Kovaja

Pro svuj vyraz v obliceji a své komické schopnosti Je tenhle panacek proste svetova jednicka.Clovek neví jestli toho vola hraje nebo jim fakt je..A jeho nejvernejsi kamarad medvidek si toho musel uz asi vytrpet!!!!!!!!!!!!! ()

Bohemák

Ty začátky byly tak fenomenální a originální, že jsem pevně doufal, že Atkinson nikdy nezačne točit celovečeráky s Američany. Sice mé přání nesplnil, ale v ničem mě ještě úplně nezklamal. ()