Epizody(14)

Nessos

Bean je jenom jenom jeden. Obdivuju Rowana Atkinsona za to, s jakou elegancí dokázal zahrát takového idiota, jakým Bean je. I když idion je asi nepřesné pojmenování, Bean je vlastně dost roztomilý človíček, který má pořád prostě jenom kopec smůly. ()

Boudyy

I nyní po letech se směji jako poprvé. Bean je prostě jednička. Kdo by se u jeho příhod nezasmál? Pro mě absolutní špička britské televizní produkce. Žádný britský sitcom (a že jsou britské sitcomy opravdu špica) nemá na Beana. ()

Jerrysus

Šílený a až absurdně přehrávající Rowan Atkinson v nejlepší Britské klasice!! V seriálech podobného typu nemá konkurenci. ()

GordonCZ

Pokud chcete vidět dokonale naplánovaný a zrežírovaný 100% mezinárodní humor v podání Rowana Atkinsona, u kterého vždy můžete vypnout a 100% relaxovat, je pan Fazole jasná volba. Na tomto souboru jedinečných skečů se jednoznačně potvrzuje, že stejně jako opilého může dobře zahrát jen střízlivý, tak naprostého ňoumu zase jen skutečně inteligentní člověk. Což Rowan Atkinson bezezporu je. ()

donnovann

Řekněte mi koho nepobaví výraz Rowana Atkinsona když je ve srabu! Britskému humoru jsem opravdu nikdy nemohl přijít na chuť, pouze s jednou vyjímkou a tou je jedinečný Mr. Bean!! ()

Judy65

Mr. Bean (Pan Fazolka) zůstane vždy mojí nejlepší a nejkomičtější postavičkou. Vždycky když mi bylo ouvej, pustila jsem si nějakou jeho grotesku a bylo mi krásně. Tomu jeho ksichtíku se prostě musí smát každý. Jako jeden z nejlepších dílů se mi líbí Mr. Bean v kostele - u toho jsem doslova brečela smíchy. Při jednom rozhovoru řekl Rowan Atkinson, že by byl nerad, aby jeho syn měl stejný obličej jako on. :o))) ()

IceWine

Prostě klasika. I přesto, že jsem všechny díly viděl několikrát, stále se na to dá dívat a stále stejně se u toho zasměju. Vždy rád zavzpomínám na výrobu sendviče v parku, plavání či epické příběhy s medvídkem! ()

matab

Opravdu nejlepší komediální seriál ze všech. Směju se a miluju každou epizodu tohohle seriálu a většinu filmů. Přesto by se nezdálo Atkinson je pak herec! A samozřejmě moje nejoblíbenější Veselé Vánoce, Mr. Bean. Typický anglický homor okořeněný prostředím Evrospké mocnosti. Všem doporučuju ke shlédnutí, kdo se chce aspoň trochu pobavit. ()

helrohir

Nazabudnuteľný Rowan Atkinson v úlohe popleteného Angličana. Na ten jeho ksicht sa proste nedá pozerať bez toho, aby človek nedostal záchvat smiechu. ()

Barghest

Jim Carrey je jediný chlap, který by se s Rowanem Atkonsonem mohl měřit v souboji ksichtů. Ostatní by si ani neškrtli. ()

J*A*M*B*O

Rowan Atkinson ako Mr.Bean suverénne boduje. Takými hlúpostami zabodoval na celý svet(aj na mňa). Mr.Bean je proste kult, anglická klasika. Inak sa to opísať nedá. Dávam 10/10 bodov. ()

anyonecek

Světová klasika. Na tu dobu udělat takový seriál aniž by hlavní hrdina něco řekl, to je mazec. Rowan Atkinson se může určitě právem řadit mezi světové komiky. ()

Wooke

Britský humor, geniálny komik, zábava zaručená. Mr. Bean, ďakujem, že som ťa mohol pozerať ešte ako malé dieťa. ()

Kolosseum

Jestli je někdo nejlepší komik na světě, měl by to být právě Atkinson. Jestli se tohleto někdy lidstvu omrzí, bude něco hluboce v nepořádku. 92% ()