Epizody(14)

paddy35

Nechápu, jak někdo může něco takového zahrát. Skvělý a životní výkon Rowana Atkinsona, navždy se odsoudil ke jménu Mr. Bean. Nejlepší seriál dnešní doby. ()

cirkulace

Otázka zní: Jaký by byl svět komedie bez Mr. Beana? No jednoduše by tomuhle světu něco neskutečně chybělo. Neznám nikoho, komu by se tenhle britský ňouma nelíbil. Nepřekonatelný Rowan Atkinson ve své celoživotní roli nejklasičtějšího komediálního seriálu. Navíc blázen do aut. Nic lepšího snad být nemůže. ()

DansteR

Kdo tohle vymyslel by zasloužil nobelovku. Mr. Bean je prostě klasik. Nemusí nic říkat a člověk se nehorázně nasměje, a když už něco řekne tak to taky stojí za to :-D. A to k něčemu takovému stačil jen nějáký ten dobrý nápad a jeden jediný herec. Prostě komický, seriálový skvost. 99% ()

Mathyen

pan Fazolka prochází všemi peripetiemi s vystrašeným, naštvaným nebo povýšeneckým výrazem, že jen, když vidím tu osobu (bezpochyby největší a životní Rowanova role), pláču smíchy... pro mě je to nejlepší komik v legendárním životním díle! 10/10 ()

LeePriest

Sledoval jsem to jako malý capart a válel jsem se smíchy. Když přišla puberta a já se začal dívat na jiné žánry, tento seriál mě absolutně neomrzel. Za chvíli budu mít 23 let a myslím, že ještě nějakou dobu se rozhodně budu velmi smát, až zase nějakou příhodu pana Beana uvidím. Takové věci, které vymýšlí on, a jakým úžasným způsobem to dokáže zahrát je opravdu jedinečné. ()

Zelda knihkupec

Rozumná televizní zábava na úrovni. Nezapomenutelný Atkinson jakožto mimoň odkudsi vytvořil neutuchající směs šílených gagů a skečů plných absurdity a vtipnosti. Prostě geniální Mr. Bean a geniální one man show. ()

janulin123

Kdykoliv se dívám na MR. Beana, zazní tyto věty :" Bože to je kravina" ... "Atkinson je geniální" ..."Nee, já asi umřu smíchy" a tak to má být !! Jsem skutečně ráda za to, že si mohu jednou za čas vychutnat dávku nezaměnitelného anglického humoru a opravdu ze srdce a upřímně se zasmát největšímu komikovi současnosti... ()

easer07

Poťouchlý, ale svým způsobem vlastně geniální seriál. Na Rowana Atkinsona nikdo nemá, jak jsem již zmiňoval v jeho filmu Johny English se vrací, má speciální gen, který nikdo nemůže nahradit. Jak někdo inteligentní může zahrát s prominutím takového blbce ?, jednoduše, v tom je právě to zajímavé kouzlo. Když jsem viděl zfilmované Beany, tak musím říct, že nic moc, seriál je mnohem, mnohem lepší. A ten medvídek je také dobrý. Mám doma tříletého bratra, který se díval na animovanou podobu Beana a chtěl koupit úplně toho sámého, jako má Bean a do teďka ho máme doma. Nemá cenu se dlouze rozepisovat k tak krátkému seriálu ačkoli nádhernému, užívejte :) ()

PatrikP4 odpad!

Nemám rád ani herce ani tenhle humor. Boužel možná to bude i tím že jsem na to byl jako malej nucenej se dívat a proto mě to naprosto nebavilo. A když to do teď náhodou zapnu v TV musím hned přepínat... Bouhžel nebo bohudík? ()

Emperor1

Když jsem se díval poprvé, někdy kolem puberty, mohl jsem se smíchy potrhat (např. scénka s vítáním královny, případně hypnóza medvídka) ... po několika letech - dobrá, je mi jednou tolik - už to tak moc nefunguje a některé díly mi přijdou dost slabé i na tu dobu ... ale přiznávám Beanovi nárok na jistou míru kultovnosti, myslím, že oprávněný. ()