Epizody(14)

tomasyk

Jednoducho nezabudnuteľné vtipné scény, na ktoré sa dá po čase znovu a znovu pozerať, a aj keď už viete, čo bude nasledovať, vždy sa na tom poriadne zasmejete a nepríde to "ošúchané" - a takých filmov je naozaj málo. Ako to ten pán Fazuľka robí? :) ()

vena199204

Hltám naprosto vše, co Rowan natočil, ale tohle je prostě nejlepší. Jeho mimika, gumové tělo a šílené situace do kterých nešikovně upadá mě naprosto dostávají. Atkinson je prostě nepřekonatelný komik a tečka. ()

50andy

Bean. To je kult. Vtipnejší seriál ani neexistuje. Atkinson sa stal neodeliteľnou súčasťou Beana ako aj Bean Atkinsona. Genialita sa skrýva v jednoduchosti a tento seriál je jej príkladom. Kiežby existovalo viac takýchto majstrovských diel. Hodnotenie: 10/10 ()

LooLaa

Kdo by tento seriál nemiloval. Jediný člověk, komik, herec, který dokáže bavit tři generace diváků a to beze slova!!! Ještě dnes, když jdu náhodou okolo televize a uvidím tam úvodní znělku, kdy na večerní dlážděnou silničku za svitu reflektoru spadne Rowan z oblohy, usedám na gauč a napjatě čekám, jaká neuvěřitelná epizoda mě opět vykouzlí ten deb*lní výtlem od ucha k uchu. ***** ()

Wurf

Kdo by neznal Mr. Beana, jednoduchý avšak nanejvýš zábavný humor, který zpříjemní jakýkoliv den. 80% pro Rowana Atkinsona. ()

MrLucky

Myslím si že Rowan Atkinson je opravdový umělec bez kterého by byla seriálová postava Mr Bean nebila ničím. jelikož bavit několik generací lidí bez jediného slova chce opravdový talent . ()

Loooba

Mr.Bean patřil a patřit bude do kategorie klasického humoru, ke kterým sednete a smějete se od začátku do konce. Všechny epizody jsem viděl několikrát a asi ještě několikrát uvidím ... ()

Alan00

Co víc k tomuto seriálu říct ? :) Prostě seriál který pobavil 3 generace za sebou.. Miloval jsem ho, Miluji ho a budu milovat tento seriál. Best serial. :) ()

Profík

Některé epizody jsou možná malinko slabší, ale celkově nemůžu dát míň než 5, prostě to nejde. Občas jsem dostával záchvaty smíchu a bylo k tomu třeba opravdu celkem málo v podstatě. Nej díly v kostele, zkouška a asi nejvíc setkání s královnou. Většina scén výborně vypointovaná. Princ britského humoru, po králích z Monty Pythonu. Tentop má výhodu, že prakticky nepotřebuje překládat. Některé scény za čistých 100, celkově za velmi slušných 95%. ()

damapo

Kdo by ho neznal. Osobně mi půlka scének a vtipů nepřijde zlášť legrační, ale jako celek to vždy funguje a je zábavné. ()