Epizody(14)

HappySmile

Mr. Beana zná snad každý a ksichtíky, které dokáže udělat jsou už snad úplně legendární a to je ještě nemluvím o těch blbostech, co provádí. :o) Prostě mr. Bean vždycky rozesměje. ()

lekr

Skvělý a nezapomenutelný seriál a jeden z nejlepších seriálů vůbec.....Atkinsom umí opravdu božsky bavit.... ()

SallyZen

Nejlepší humorný herec, který umí zahrát sám celý přiběh, především pomocí jeho parádních grimas a pohybů.. Nejlepší komik všech dob!! ()

Havaj8

Rowan Atkinson se už Mr. Beana nezbaví. Jednou provždy na sebe takhle upozornil a bude si ho pamatovat každej. Strašně mi to připomíná dětství, jak sem se u toho u televize nasmál. Prostě ty jeho pohyby, ksichty a všechny příhody, k nezaplacení. ()

Caminzind

Nevzpomínám si, že bych se někdy předtím, anebo potom u něčeho takto svíjel smíchy. Možná by bylo smutné, kdyby byla předchozí věta pravdivá, jistě jsem se v životě nasmál dost, ale tento nesmírně silný zážitek si stále pamatuji jako absolutní vrchol televizní zábavy. 100% ()

rakovnik

Neskutečně vtipné gagy, skvělá komikova mimika, absurdní situace, nehody a náhody, které mě vždy, ač mnohokrát viděny, zaručeně pobaví. ()

Wiikii

Taková nádherná klasika, Pan Bean byl, je a ještě dlouho bude znám jako velký komik co je sice LEHCE natvrdlý, leč si ze vším poradí jako Pat a Mat s tím rozdílem že on jede sólo ;) ... Hodnocení 95% (5*) ()

Figu

Už jsem to v kolika případech psal, že miluju a obdivuju umělce, kteří si svoji kariéru vybudujou na bázi chytré stupidity! Mr. Bean je myslím si velikej legendární průkopník tohoto řemesla! Nemluvenej vtip, chytře provedená debilita, nezapomenutelný scénky, moje dětství.... Do dneška se na pana Fazoli hrozně rád podívám! Bingóůůů! 90% ()

Attta

Neskutečně zábavný seriál, který můžu sledovat kdykoli a kdekoli. Snad ani neznám člověka, který by neměl rád tenhle skvost britské komedie. Neskutečné nápady tohoto Herce, ale hlavně neskutečný herecký výkon. Tahle role sedla Rowanovi neskutečně dobře a věřím, že nikdo jiný, by to takhle dobře nezahrál. Takový seriál se natočí jednou za 100 let a jsem rád, že zrovna já tohle můžu vidět:) ()

Mefistofelle

Tenhle mini-seriál neváhám označit slovy NAPROSTÁ KLASIKA, protože jsem zatím nepotkala člověka, který by netušil o čem je řeč. Ty scénky jsou zkrátka nesmrtelné, vtipné a naprosto odlišné od čehokoli, co bylo do té doby natočeno. Akorát si myslím, že chudák Rovan Atkinson není moc nadšený z toho, že bude nejspíš do konce života spojován s jedinou, byť naprosto geniální, postavou. ()

joker.george

Mr. Bean mě rozesměje snad vždycky. Je až neuvěřitelné, co dokáže tenhle člověk vymyslet a s jakou samozřejmostí, bezelstností a humorem, u kterého jsem se nespočetněkrát válel smíchy a tekly mi slzy, to tolik let zvládá. Rowan Atkinson prostě válí. : )) ()

DruidKarel

Nehoráznej úlet. Člověk se vlastně směje jenom jednomu člověku. Jen jeden člověk dokáže pobavit. a umí to vážně hooodně dobře. ()

ash99

Naozaj kultový seriál. Neviem, či sa vôbec niečo k tomuto dá napísať...možno iba prostý obdiv ako dokáže jeden komik (takmer) bez jediného slova baviť celé generácie...a to je genialita, ktorá je právom cenená. Mr. Bean je kráľom humoru ! ()