Epizody(14)

C0r0ner

14*25 minut čistého humoru. Mr. Bean jako postava začínal jako one man show po hospodách, které Atkinson s Driscollem objížděli a dopracoval to nejspíš na nejznámějšího komika na světě s desítkami legendárních gagů, při kterých se prostě musí smát každý. A to i když nějaký díl vidí poněkolikáté. Absolutní vrchol britského humoru a to většinou beze slov. 100% ()

MarekT

Jeden z obecně nejznámějších seriálů, na kterém si Rowan Atkinson udělal po světě jméno. Mě to tedy moc netěší - podle mě více exceluje v Blackadderovi. Humor je typicky britský, byť kombinující novější typ němé grotesky, jaký známe z filmů Jacquese Tatiho (Atkinsonem přiznaná inspirace). Plný počet, a to hlavně za to, že tento seriál se dobře sleduje, i když už ony skeče vidíte vícekrát. ()

PainM8

Potrhlé. Mr. spadl z nebe doslova neučený. Je vtipný a umí zvednout náladu, proto se na něj ve volném čase podívám, ale že bych musel fanaticky čekat na nové díly a zhlédnout je hned po vydání, to opravdu ne. ()

mortak

Vrchol současné komiky. Vezmete situaci, ve které se nachází milióny britů každý den a rozehrajete ji do absurdna. Pohyby, které každý dělá bezmyšlenkovitě, místa, kam chodíme denně, lékař, kostel, večeře, odjezd na cestu, návštěva parku...to vše se pro Beana stává dobrodružnou překážkovou dráhou. Fascinující je taky jeho pohybové nadání - podívejte se, jak třeba pomalu vstupuje na žíněnku - vrchol pohybové průpravy. ()

DominikV

Rowan by si na ty ksichty měl nechat dát patent, takové umí jenom on. Můžu to vidět kolikrát chci a pořád se tomu směju. Nejlepší díl je "Veselé Vánoce mr. Beane". ()

Ice123

Rowan Atkinson jako Mr. Bean se ani jinak hodnotit nedá ;) právě sem ho zase skouknul v televizi a prostě ikdyž vím co přijde pořád se musím válet smíchy.... jeho grymasy a gegy to je prostě něco neopakovatelnýho... Mr. Bean je jen jeden a ať se opováží ho někdo dubovat ;) 100%. ()

WolfR

Rowan Atkinson je Mr. Bean! Legendární sitcom s nezapomenutelným šaškem a jeho ksichty. Ty skeče znám nazpaměť, přesto se u nich vždy směju jako blázen. Tak prosté, přesto geniální. 5 hvězd. ()

SeanLSD

Súhlasím, že nič vtipnejšieho som snáď nikdy nevidel . . Tisíckrát za sebou môžem vidieť tie isté obohrané ksichty a skeče a vždy znovu a znovu vreštím od smiechu ako zmyslov zbavený, akoby som to videl prvý krát . . ()

Slavníkovec

Škleby i malé úšklebky jsou největší zbraní tohoto hromotluka a hlupáka, který právoplatně je označován jako jeden z největších britských komiků vůbec. To jeho vozítko je dodnes fenoménem, ono mít vyleštěnýho mini coopera je dnes klasa. Jenom mne zajímá jak se chová Rowan Atkinson ve společnosti. Jestli aspoň trochu tak jako ve svém seriálu, tak bych si přál se s ním setkat. ()

MJMilan

Potřebuje Mr. Bean komentář? Jedni ho milují, druzí říkají, že je to seriál plný hloupého humoru. Já patřím do té první skupiny. Obvzláště povedené jsou díly v hotelu a na Vánoce. ()

Nivenx

Rowan Atkinson jako Mr. Bean v serálu byl naprosto nepřekonatelný a jeho držky doplněné anglickým humorem sedí. Bohužel ve filmové podobě už to nemělo takové grády a udělal si úplně jiné jméno pro mě, ale to neznamená, že serálu nedám plný počet. 95% ()

StanislachKo

Okrem toho, že príhody pána fazuľku v 21.storočí sotva pochodia (a nostalgia je u mňa irelevantné krítérium), je to aj neskonale deprimujúce... ()