Správná Susan (TV seriál)

Suddenly Susan

Správna Susan

Komedie

USA, 1996, 93x23 min

Brooke Shields, Nestor Carbonell, Kathy Griffin, Barbara Barrie, Judd Nelson, David Strickland, Andrea Bendewald, Currie Graham, Sherri Shepherd, Eric Idle, Rob Estes, Susan Ruttan, Nicole Sullivan, Albie Selznick, Ali Larter, Frances Bay, Kathy Ireland, James Lesure, Rick Springfield, Heather Marie Marsden, Aaron Paul, Christina Moore, Tricia O'Kelley, Pat Crawford Brown, Patrick Cranshaw, NiCole Robinson, Peter Paige, Arabella Field, Michael Worth, Cheryl Hines, Donald Trump, David Lee Smith, Brett Cullen, Marshall Manesh, Bruno Campos, Betty White, Larry Joe Campbell, Rachel Hunter, Bonnie Burroughs, Warren Zevon, Aloma Wright, Christopher Rich, Nellie Sciutto, Cynthia Mann, Gregory Itzin, Jerry Springer, Keith Hamilton Cobb, Phil Leeds, Tim Conway, Joan Rivers, Bill Ferrell, John Cothran Jr., John F. O´Donohue, Tony Curtis, Caroline Williams, Alex Meneses, Lindze Letherman, Jennifer Korbin, Ethan Wayne, Anthony Starke, Ben Marley, Melanie Good, Andrea Savage, Romy Rosemont, Tom Poston, Kathryn Walker, Hulk Hogan, Tony Bennett, Mark Nelson, Annabelle Gurwitch, Brian George, Howard Kaylan, Ed McMahon, Bill Erwin, Lee Weaver, Jerry Lambert, Sally Colon-Petree, Greg Baker, Matthew Mahaney, Ellen Albertini Dow, Teddy Lane Jr., Hope Allen, Lane Napper, Larry Sullivan, Steven Ford, Lori Loughlin, Marlon Young, Fred Stoller, Joel McCrary, Justina Vail, Kyle T. Heffner, Gregory Jbara, Rose Marie, Sydney Bennett, Bryan Callen, Hal Williams, Dana Lee, Dan Butler, Frederique Van Der Wal, Karen Maruyama, Alfred Dennis, Julia Rose, Patience Cleveland, Eddie Garcia, Todd Susman, Tom Smothers, Len Cordova, Susan Chuang, Charles C. Stevenson Jr., Melissa Samuels, Brian Palermo, Oliver Muirhead, Beulah Quo, Lynne Marie Stewart, Shirley Prestia, Joyce Brothers, Vernée Watson-Johnson, Fred Applegate, Karri Turner

Silně nedoceněná, byť nakonec tedy vlastně ojedinělá, záležitost z pera Clyda Phillipse se spoustou výborných a především funkčních vedlejších postav.. Zdá se velmi zajímavé sledovat Brooke Shields, jak epizodu od epizody roste, jakkoli se zprvu dost hledala..(9.7.2016)

Tenhle sitcom jsem měl rád, i když to nebylo nic extra. Na Brooke se dobře koukalo a Nelson byl fajn.(25.1.2016)

Takřka bezchybný sitcom plný nevtíravého humoru, nápaditých postav a nekonvenčního prostředí. Je to však potřeba vidět nejméně dvakrát až pak jsem totiž docenil tu pestrou paletu zaměstnanců redakce. Jestli má nějaký sitcom takové herecké výkony jako Přátelé, tak je to Správná Susan, kde Eric Idle (žel až v poslední sérii) doslova čaruje. Pro Brooke Shields, která to jako herečka nikam moc nedotáhla je Susan životní role. A nejen pro ní - tenhle sitcom je špička.(13.10.2005)

Ze začátku docela slabota ale novější díly byly slušný.(1.4.2009)

• tron

Bežný sitkom. Nič výnimočné, nič trápne. Šedo šedá stena. Už ma tieto sitkomy odpísaných, nikdy netalentovaných pseudo hviezdičiek nebavia (kto je Brooke Shieldsová?).(7.1.2005)