Správná Susan (TV seriál)

Suddenly Susan

Správna Susan

Komedie

USA, 1996, 93x23 min

Brooke Shields, Nestor Carbonell, Kathy Griffin, Barbara Barrie, Judd Nelson, David Strickland, Andrea Bendewald, Currie Graham, Sherri Shepherd, Eric Idle, Rob Estes, Susan Ruttan, Nicole Sullivan, Albie Selznick, Ali Larter, Frances Bay, Kathy Ireland, James Lesure, Rick Springfield, Heather Marie Marsden, Aaron Paul, Christina Moore, Tricia O'Kelley, Pat Crawford Brown, Patrick Cranshaw, NiCole Robinson, Peter Paige, Arabella Field, Michael Worth, Cheryl Hines, Donald Trump, David Lee Smith, Brett Cullen, Marshall Manesh, Bruno Campos, Betty White, Larry Joe Campbell, Rachel Hunter, Bonnie Burroughs, Warren Zevon, Aloma Wright, Christopher Rich, Nellie Sciutto, Cynthia Mann, Gregory Itzin, Jerry Springer, Keith Hamilton Cobb, Phil Leeds, Tim Conway, Joan Rivers, Bill Ferrell, John Cothran Jr., John F. O´Donohue, Tony Curtis, Caroline Williams, Alex Meneses, Lindze Letherman, Jennifer Korbin, Ethan Wayne, Anthony Starke, Ben Marley, Melanie Good, Andrea Savage, Romy Rosemont, Tom Poston, Kathryn Walker, Hulk Hogan, Tony Bennett, Mark Nelson, Annabelle Gurwitch, Brian George, Howard Kaylan, Ed McMahon, Bill Erwin, Lee Weaver, Jerry Lambert, Sally Colon-Petree, Greg Baker, Matthew Mahaney, Ellen Albertini Dow, Teddy Lane Jr., Hope Allen, Lane Napper, Larry Sullivan, Steven Ford, Lori Loughlin, Marlon Young, Fred Stoller, Joel McCrary, Justina Vail, Kyle T. Heffner, Gregory Jbara, Rose Marie, Sydney Bennett, Bryan Callen, Hal Williams, Dana Lee, Dan Butler, Frederique Van Der Wal, Karen Maruyama, Alfred Dennis, Julia Rose, Patience Cleveland, Eddie Garcia, Todd Susman, Tom Smothers, Len Cordova, Susan Chuang, Charles C. Stevenson Jr., Melissa Samuels, Brian Palermo

Ze začátku docela slabota ale novější díly byly slušný.(1.4.2009)

Zuzana je tak správná, že by se s ní v kanclíku chtěl každý vydyndat v posteli, ale naštěstí je opravdu tak správná, že nedá nikomu a z toho těží zaměstnavatel, který si na ni myslí již od prvního dílu. Toho sošáckého kripla jen hraje, ve skutečnosti je to šaramantní milionář, ale to se nikdy nedozvíme, neboť dříve či později nás to přestane bavit. Za zmínku stojí jen Zuzanina afektovaná služka a pesimistický fotograf s tak uhrančivým pohledem, že ho museli obsadit i do seriálu Ztraceni, kde si vylosoval roli nesmrtelného PR agenta mocného ducha jménem Jakub. Nuže závěrem, po dobrém obědě, kdy všem stanicím kraluje Horst Fuchs, je Správná Zuzana dobrá alternativa, ale doporučuji to přepnout zpátky na Fuchse vždy před koncem, než dojde na nějaké to mravní ponaučení. Při premiéře před cca dvaceti lety 5 hvězd, dnes 3. In sumá slabší 4.(17.1.2014)

• MM_Ramone

Zostarnutá, kolosálna megera z "Modrej lagúny", Brookie Shieldsová, a tá banda tajtrlíkov okolo nej sa mi nikdy nepozdávali. Nesympatické postavy a kopec nudy. Pri sledovaní seriálu "Správna Susan" som sa nedokázal pobaviť. Nie som žiadny zaritý odporca amerických sitkomov. Niektoré si naozaj veľmi rád občas pozriem. No v tomto konkrétnom prípade som tomu absolute neprišiel na chuť. *(19.12.2011)

• tron

Bežný sitkom. Nič výnimočné, nič trápne. Šedo šedá stena. Už ma tieto sitkomy odpísaných, nikdy netalentovaných pseudo hviezdičiek nebavia (kto je Brooke Shieldsová?).(7.1.2005)

Takřka bezchybný sitcom plný nevtíravého humoru, nápaditých postav a nekonvenčního prostředí. Je to však potřeba vidět nejméně dvakrát až pak jsem totiž docenil tu pestrou paletu zaměstnanců redakce. Jestli má nějaký sitcom takové herecké výkony jako Přátelé, tak je to Správná Susan, kde Eric Idle (žel až v poslední sérii) doslova čaruje. Pro Brooke Shields, která to jako herečka nikam moc nedotáhla je Susan životní role. A nejen pro ní - tenhle sitcom je špička.(13.10.2005)