Dangerman

Olala, tohleto je prostě hláškovací přestřelka. Vynikající herci, scénář, prostě to nemá chybu, filmek z kategorie Podfu(c)k, za mě čistých 100%. ()

ShortyIC

Scenár prepracovaný do štipky, fakt to bola radosť dívať sa na film. Veľa zábavných scén, ktoré mi v pamäti ostanú ešte veľmi dlho. Skvelé herecké výkony a ešte lepšia hudba. Paráda, jednoznačne 100% ! ()

elanista1

Asi polhodinu pred koncom to začne dávať perfektný zmysel, ale dovtedy sa jedná o veľmi nudnú a ukecanú blbosť. Žil som vo veľkom omyle, ak som si myslel, že sa budem na dialógoch Guya Ritchieho zabávať, a možno ani nie len na dialógoch, ale celkovo aj na situačných vtipoch. Nič z toho sa nestalo, od prvej minúty som nahodil "poker face" a nezmizol mi z tváre do konca...úprimne ma pobavila až podarená finálna scéna. Najväčším plusom filmu je jednoznačne jeho scenár a všetky zvraty, ktoré ponúka hlavne v záverečnej polhodine...práve za to pridávam jednu hviezdu, ale aj tak je moje hodnotenie slabé. ()

AndrewNewman

To,že som tomuto snímku dal len štyri hviezdy neznamená,že nepatrí medzi môj TOP výber. Lenže keď som dal 5 hviezd geniálnemu Pod(f)ucku nezdá sa mi spravodlivé aby som to tu zopakoval keďže Zbaľ prachy a vypadni je presne o jednu hviezdu horší film než Pod(f)uck. Inak je to skvelé napísané,skvele zahrané,excelentne zrežírované ...len tomu proste niečo chýba :) ()

TesterX

Rozumne vybrani herci, perfektni vizualni stranka (kamera, zpomalene/zrychlene zabery, strih), nenudici a vtipne sceny. ()

stimpy

Výborný film, který ukázal světu, že Trainspotting nebyl jen záblesk v temnotách, kde se nacházel britský film. Neuvěřitelně nadupaný děj, který graduje ve scéně kdy se za hraní melodie z Řeka zorby seběhnou všechny dějové linie a propukne masakr. ()

ma1arkey

Nejlepší kamera co sem kdy viděl... takový ten film kdy chvílema nevíte na čem ste a když už si myslíte, že víte, tak příde černoch s afrem a ste zase úplně mimo.Absolutně zábavný film s mnoha nezapomenutelnými scénami (konfrontace vzduchovky a machinegunu, neuvěřitelná ,,pařba,, po ukradení peněz). Neskutečně krásně zamotaný film s naprosto výstřednimi postavami a ta hudba to je dokonalost.A závěr? Ten tomu prostě sedí... ()

ElFifo

Tenhle film fakt neomrzí a to hlavně díky výtečně narýsovaným postavám, originálním scénáři a osobitému stylu a humoru Guye Ritchiho. 9/10 ()

sutech666

Užasné. Kto videl Snatch, tak musí vidieť aj tento snímok. Dokonca su tam asi 3-4 herci zo Snatchu. Úplne neuveritelné. Milujem britské gangsterky, kde nemozete vediet co sa stane v nasledujucej sekunde. ***** ina moznost nie je. Mozno lepsie ako Snatch a to uz je co povedat. ()

lisma

Já mám ostrovní humor prostě rád a to tak že velmi a když se ke mě dostane tento typ filmu, musím být zákonitě spokojen. Krom suchého humoru, parádního střihu a kamery, musím pochválit dobré výkony herců a na můj vkus také povedený soundtrack. Kapitola pro sebe je pak samotný děj a jednotlivé linie, které ústí do pěti hvězdičkového finále. ()

Buraking

Jesliže jsem dal Snatch 5*, tak v tomto případě nemůžu jinak, protože se mi tento film i přes horší začátek líbil více. ()

tubera

Když jsem se díval na film, měl jsem pocit, že jsem to už někdy viděl a pak jsem si vzpomněl na Podfu(c)k. Guy Ritchie je dobrý, ale jeho filmy jsou pořád takové stejné a mně se moc nelíbí... ()

x_dan

Mel jsem naladu na komedii, dostal jsem skvelou komedii s me blizkym cernym anglickym humorem :) Skoro se divim, ze mi tenhle film 11 let unikal. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback