vofo

Sex Salma, Tarantinův vtip u baru, kytarové pouzdro se samopalem, Trejo s noži a Banderas mezi všema stříli po všem co se hýbe? Víc si přát ani nejde. ()

brasek

Na prvé pozretie je to akčná pecka so všetkým... s odstupom času a opakovaním sledovaním deja, snímok stráca na guráži. ()

ZG2013

Tak na shlédnutí tohoto filmu jsem čekal dlouhou dobu. Určitě to museli dávat hodněkrát v TV, ale až nedávno mi ho kamarád půjčil a já se rozhodl jej shlédnout. A udělal jsem dobře. Skvělé herecké obsazení, zajímavá zápletka a krvavá akce. Celý film byl obklopen nádechem vtipu. Film gradoval až do konce, který mě velmi překvapil. Quentin Tarantino mě pobavil svým cameem, když jako borec došel do baru a začal sprostým vtipem. ()

Desmi

El Mariachi a jeho kytarka je něco na co se nezapomíná. Podobný akčňáky bych mohl sledovat od rána do večera. Legendární postrach všech zločinců alá Antonio Banderas si s kytarou plnou bouchaček poradí s drogovým kartelem i srdcem sympatické knihovnice. Ten film má prostě všechno! ()

Jayk19

Můj Rodriguezův nejoblíbenější film.Banderas,Hayek,Trejo a Buscemi hráli naprosto perfektně,potěšil ale zarazil Tarantino.Moc pěkně natočený snímek s pěkným OST a velkou znovusledovaností.Tady ale ani nešlo snad nic zkazit:) ()

O_Peki

Velká klasika a jeden z nejlepších akčních filmů všech dob. Celkový dojem kazí jen trochu nepovedený a divný závěr, kdy film ztratí tempo a celý příběh se divně motá ve snaze oddálit rozuzlení. Nechávám tu poslední hvězdu na potom. Třeba časem dozraje. ()

Shelby14

Už to tady zaznělo, ten film je dobrej ale ztratí dech a vůbec mi vadí snaha tvůrců udělat z toho kult za každou cenu. ()

Franki69

Megakultovní střílečka z Mexika. A Salma Hayek ve své snad nejkrásnější roli. I kdyby Rodriguez už nic nenatočil, kromě Desperada a Sin City (teda myslím jedničky), tak těmahle dvěma filmama si vystavěl pro několik generací filmových nerdů nezničitelný pomník. Kvality Desperada nejlépe prověřil čas… I po víc jak dvaceti letech na něm není třeba měnit ani políčko. Ode mne plná 100% ()

buchannon

"Campa? Máš tam Quina? Jak rychle můžete přijet na koncert do Santa Cecilie? Budu vás čekat. Jasně, díky. A hele, Campo, nezapomeňte kytary..." ()

BrusVejn

Film ktorý sa na nič nehrá, vôbec sa neberie vážne, a Rodriguezovi išlo iba o sprostredkovanie maximálnej zábavy pre diváka. A to sa mu podarilo veľmi dobre. S výnimkou Tarantina si nespomínam, že by som niekedy videl tak nápadité a nezvyčajné akčné scény. ()

PTuranyi

Kultový akčný film Roberta Rodrigueza s westernovou poetikou a príchuťou Mexika. Spŕšky guliek sprevádzajú drsného hlavného hrdinu bez bázne a hany na ceste za pomstou/spravodlivosťou podporené efektnými choreografiami výstrelmi v letku, výbuchmi a výborne vypointovanými scénami s dávkou čierneho humoru. Produkcia si svoju prácu robí dobre, ale Rodriguez sa občas necháva efektami príliš uniesť a nad reálnosťou scén tiež občas priviera oko. Takže bez ohľadu na to aký je El Mariachi vynikajúci strelec a akrobat, bolesť pociťuje zásadne len keď je na to čas a keď ide o život, tak ho v zásade nič nebolí, hoci má diery v oboch rukách aj v chrbte. O dvoch týpkoch, ktorí hrajú na raketomet a dva guľomety nehovoriac, lebo ich životnosť v reálnej prestrelke by bola omnoho kratšia. Herci úlohy zvládajú dobre, aj keď pri dvojici Antonio Banderas a Salma Hayek ide skôr o súhru šarmu a kriviek. 75% ()

Jumbo_007

Jednoduchý děj, dobré herecké výkony, hvězdné obsazení, pěkné akční scény plus nejlepší role Quentina Tarantina (jeho vtip si pamatuje asi každej). ()

Cherubin

No, konečně jsem se dokopla k tomu si to sehnat a skouknout. 3* za Banderase a Salmu, celkově děj ušel, ale byl takový prázdný, o ničem...Dle mého názoru, střílečka posazená do trošku jinýho prostředí než je divák tak nějak zvyklý. Překvapivý konec, tose musí nechat. ()

Vousatá Salma Hayek?

Vousatá Salma Hayek?