raadec

Salma (šelma) a její nejživočišnější role. Povrchní scénář mi upřímně nevadí, vždy když se na to koukám, tak pravidelně tak v půlce filmu přepnu na porno, abych ulevil tomu nesnesitelnému tlaku. Když nad tím tak přemýšlím, tak já vlastně Desperado nikdy nedokoukal, možná někdy v dětství.. ()

cajda77

Že mě Rodriguez pobaví byla téměř jistota, ale ve výsledku jsem byl překvapený více, než jsem očekával a velmi mile. Dá se říci - zajímavý žánr - akční romantika a bylo to daleko lepší, než jak se možná může zprvu zdát. Humor, zábava a výborná akce! ()

pogoman77

Film který utvořil Rodrigueze a pohled na kytaráky s pevným futrálem. I když vrchol filmu přichází celkem předčasně s Tarantinovým ,,na ptáka, na sklinku," ()

Zaba

Jsem asi jedna z mála, které se líbil celý film tak, jak je. Je fakt, že druhá polovina je pomalejší, ale zase kdyby byl film akce od začátku do konce, bylo by to fádní. Někde se film rozjíždí od začátku nebo, jako je to zde, jednoduše dojíždí. Střílečky hlava nehlava jsou tu prímový. Herecké osazenstvo jabysmet. Steve Buscemi je sladkej jako všude a mikro role Tarantina je jako vždy jedena z nejlepších scén z celýho filmu. Salma i Antonio jsou pár jak ze žurnálu, takže prostě kvalitní podívaná. Akce střídá reakci. Film, kterej mě snad nikdy neomrzí. ()

2rady

Všetky slová sú zbytočné, toto by si mal povinne napozerať každý. Čistá radosť zhmotnená do 104 minút nadupanej, nahláškovanej akčnej jazdy. ()

micud

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Nestárnoucí scény a hlášky. Už jsem ho viděla několikrát a pořád mě baví. ()

Pythonator

Banderas ve své životní roli v Rodriguezově životním díle. Tohle není jen obyčejný krvavý akční film. Takové já nemusím. Tohle je Desperado a toho já miluju. Čím to je? To ví jen Rodriguez. ()

Matulko_

Prvý raz som to videl asi v desiatich. Bolo to cool, aj napínavé, aj vtipné aj neviem aké... A musím uznať, že sa to nezmenilo. Aj po rokoch je el Mariachi s jeho kufrom plným zbraní [pre tých z iných galaxií srry. za spoiler] macher a na scénu z baru sa teším pomaly ako na darčeky pod stromčekom. ()

jenspifa

Kultovni řežba kde se pan režiser vyřádil. Kdo by nechtel takove pouzdro na kytáru :D odmala hned po rambovi snad muj nejoblibenejsi akcni film ()

DannyBurino

Desperádo bude asi jedno z největších zklamání co jsem kdy viděl. Příběh byl debilně vyprávěn a měl hromady děr, střih byl totálně zmatenej, byla tam hromada zbytečných vedlejších rolí a zpomalovačky byly chvilkama otravné. Přitom většina akce byla cool, herecké výkony skvělé a finální zvrat je ok. ()

Jarda68

Tenhle film absolutně nestárne! Viděl jsem ho dnes po x letech a stále se jedná o našlapanou,vtipnou jízdu s cool hrdinou a sexy parťačkouB)...Jasných 90% ()

Dext

Byl jsem spokojený. Antonio Banderas splnil přesně to co jsem od něj v tomhle filmu očekával. Bohužel to i tak nestačilo na plný počet ale viděl bych to na solidních 75%. ()

Bogrant

Banderas v jednej zo svojich najlepších úloh. Salma v jednom zo svojich najlepších oblečení. Buscemi ako príjemný bonus na srandu, Tarantinova mini-rolička a vtip v bare snáď ani nepotrebujú komentár. A to som ešte zabudol spomenúť výborného barmana Cheecha Marina. Labužnícka vyvražďovačka v rytme mexickej hudby, čapovania "piva co chutná jako chcanky", vybrúsených hlášok, hromady krvi, prestreliek, slizských parchantov a pohodovej atmosféry. Ay, ay, ay, ay... ()

Holly_Molly

Ikonická vypalovačka na "španělku", legendární Tarantinův vtip o "chcaní na bar, na barmana, na telefon, jenom do tý sklenice ne", boží herci a v neposlední řadě boží devadesátkovej film..Škoda, že tohle a Sin City, jsou jediný reálně dobrý filmy co Rodriguez natočil a vedle odpadních klenotů jako jsou Spy Dicks (1-80) a Dobrodružství Žraločuráka a Lávovky přímo zářej... ()

Vousatá Salma Hayek?

Vousatá Salma Hayek?