Snímek se odehrává o silvestrovské noci v bývalém hollywoodském grandhotelu, který nyní prochází těžkými časy. Zachycuje groteskní útrapy Teda (Tim Roth), smolařského hotelového poslíčka. Ten při své první službě prožívá trpkou noční můru, když ho čarodějnice, které mají slet v novomanželském apartmá, požádají o pomoc. Všechno se ještě zhorší, když omylem doručí led do špatného pokoje a ve vskutku špatný čas se tak stane svědkem domácího násilí. Následně pošetile přistoupí na gangsterovu prosbu, aby mu v době jeho nepřítomnosti dohlédnul na děti. A aby toho nebylo málo, stane se v závěru noci rozhodčím strašlivé sázky. Bruce Willis, Madonna, Jennifer Bealsová a Antonio Banderas excelují v hlavních rolích této netradiční povídkové komedie, která je dílem čtyř režisérských hvězd - Allison Andersové, Alexandra Rockwella, Roberta Rodrigueze a Quentina Tarantina. (Cinemax)

Gunslinger

No keby sa to volalo two room (správne ste pochopili že bez prvých dvoch príbehov) bolo by o hviezdičku viac.. Tie prvé dva sú úplna vata.. ()

BuryGol

Takže takhle:První scénka o čarodějkách patří mezi hodně slabej průměr. Scénka s mešugem s pistolí v ruce mě taky nenadchla. Ale Banderas ve třetí scénce, to už bylo jiný kafe. Jenom nemuseli pustit ten záběr na mrtvou štětku v posteli zrovna, když jsem jed pudink, ale ten flek na triku mě nezabije. No a poslední scénka byla vůbec nejlepší. To netřeba moc komentovat. :-) ()

rubik1

Hodnotím asi tak ako každý tuná. Takže: 1* za prvú poviedku, 1* za druhú poviedku, 5* za tretiu poviedku a 1* za poslednú poviedku. Zrátané a spočítané: 8/4 = 2* ......... Veľká bieda...... ()

venca163

Nejlepší povídka je jednoznačně od Rodrigueze, Tarantinův egocentrismus tentokrát fakt hodně nudí. První je totální sračka a druhá sračka. (60%) ()

Smileface

Rodriguezova povídka poráží ostatní rozdílem třídy. První povídka je zase o něco horší než zbylé dvě. Celkově nuda pro sobotní odpoledne. O tom že Tim Roth přehrává není sporu. ()

sheilla

Na film jsem se divala po doporuceni vetsiny svych kamaradu se slovy, ze jde o pecku. Pro me pak nasledovalo velke zklamani. Tim Roth jako pikolik me svym prehravanim neskutecne lezl na nervy. Prvni povidka jeste usla, druha byla priserna, treti Rodriguezova naprosto nejlepsi ( to je 5*) a u posledni uz jsem slysela pointu, takze 3* s odrenyma usima. ()

ZkuKol

Kvalita povídek je značně nevyrovnaná (obzvlášť ta s Madonou je velmi slabá), ale závěrečný Tarantinův kus je skvělý! ()

MaxipesFik

Jako každý povídkový film tíhne k nevyrovnanosti, ale spousta vtipných nebo zajímavě řešených míst. U mě nejvíc bodují třetí "The Misbehavers". ()

ranp

První povídka o ničem, druhá povídka nic moc, třetí povídka velmi dobrá a poslední povídka výborná :-) ()

OughJay

Tim Roth to zabil. :D A to doslova v každý scéně... :D Takhle jetýho pikolíka už v žadnym jinym filmu neuvidíte. Rotha jsem zatim viděl jen v gangsterkách a akčních filmech, tady tou rolí mě fakt strašně moc překvapil. Výborně se předved taky Antonio Banderas, kterýho bych se fakt bál. :D Rodriguezův a Tarantinův pokoj byly nejlepší a tak ty 2 hvězdy ubírám především za ten první a malinko i za ten druhej příběh. Čarodějky, byť byly polonahý a byla mezi nima Madonna (ta polonahá samozřejmě nebyla), byly prostě absolutně o ničem. No a nejvíc to Roth rozsek ve zhruba dvouvteřinovym finále... :D To mě fakt rozesmálo :D ()