Snímek se odehrává o silvestrovské noci v bývalém hollywoodském grandhotelu, který nyní prochází těžkými časy. Zachycuje groteskní útrapy Teda (Tim Roth), smolařského hotelového poslíčka. Ten při své první službě prožívá trpkou noční můru, když ho čarodějnice, které mají slet v novomanželském apartmá, požádají o pomoc. Všechno se ještě zhorší, když omylem doručí led do špatného pokoje a ve vskutku špatný čas se tak stane svědkem domácího násilí. Následně pošetile přistoupí na gangsterovu prosbu, aby mu v době jeho nepřítomnosti dohlédnul na děti. A aby toho nebylo málo, stane se v závěru noci rozhodčím strašlivé sázky. Bruce Willis, Madonna, Jennifer Bealsová a Antonio Banderas excelují v hlavních rolích této netradiční povídkové komedie, která je dílem čtyř režisérských hvězd - Allison Andersové, Alexandra Rockwella, Roberta Rodrigueze a Quentina Tarantina. (Cinemax)

PsychedelicQ

Naprosto originální, vtipné, šíleně autistické dílo, drtivou většinou lidí nepochopené a nedoceněné. Méně násilí než v jiných Tarantinovo filmech, ale více zvráceného humoru. ()

Foltest

Velmi slabé. Celý film postrádá alespoň minimální hlubší smysl. Druhou povídku jsem ani pořádně nepochopil. Zbylé povídky byly bez jakékoli výraznější pointy. K první povídce bych zvládl napsat scénář i já sám. Třetí i čtvrtá jsou o ničem. Jediné tři světlé momenty tak vidím v nalezení mrtvoly, krásné a sexy herečce z druhé a čtvrté povídky a v závěrečném useknutí prstu v povídce poslední. Ani jednou jsem se nezasmál a experimentální styl filmu mi vůbec nesedí. ()

Dalajlada

Tim Roth byl v tomto "filmu" naprosto úžasný. Všechny povídky mají něco do sebe, ale ta od Tarantina je naprosto dokonalá. Má vše, na co se člověk od Tarantina těší. Skvělé dialogy, humor a morbiditu. ()

TheFilmThief

Čtyři bizarní příběhy z různých hotelových pokojů. Přemýšleli jste někdy co se asi děje za zavřenými dveřmi? Byli by jste hodně překvapeni. Nicméně, některé zápletky byly už krapet za vkusem. Nejlepší na celém filmu je tu samozřejmě mladý Tim Roth se svými falešnými, blahosklonnými úsměvy, přehnanou gestikulací a také Q. se svým gangem (Hayek, Willis, Roth a bláznivé ženy). 6/10 ()

Daumatin

To retardované hranie Tima Rotha mi neskutočne liezlo na nervy a mal som to chuť vypnúť po pár desiatkach minút. Prvá poviedka je, že "wtf" a nejdem sa k nej ďalej vyjadrovať. Druhá a tretia poviedka blbina a rovnako za nič nestáli a prišli mi navyše trápne a v prípade tretej poviedky aj detinské. Na štvrtú poviedku sa dalo pozerať, ale bola rovnako nezáživná a nudná ako zvyšok. ()

Ampapa

+ originalita, kolaborace 4 režisérů, humor (obzvláště pak Tarantino a Rodriguez) - každý režisér má svůj styl a ne vždy spolu ladí ()

pallok

Veľkí režiséri sú tí, ktorí si môžu dovoliť urobiť film sami pre seba, Quentin medzi nich patrí právom, tak mu to doprajme. Zbytok ansámblu nestojí za reč. ()

Karel_Kuhn

Film, který si rád pustím každého silvestra. Groteskní poslíček Ted, který je schopný pro tučné dýško udělat cokoliv a to opravdu cokoliv, za silvestrovské noci zažije 4 rozdílné příběhy ve 4 různých pokojích, přičemž všechny udržuje pohromadě skvělá kamera a doprovodná hudba. První povídka je sice nejslabší, ale jako předskokan pro další povídky funguje obstojně. Druhou tahá z průměru konec a scéna Tima Rotha zaseklého na toaletě. To nejlepší přichází až v druhé polovině. Rodriguezova povídka uplatňuje právo Murphyho zákonů v praxi a funguje to skvěle! Tarantinova závěrečná povídka je zábavná a vystihuje jeho rukopis. Škoda, že kromě konce se tam mimo hromady dialogů nic pořádně nestane. Ve finále jde o ideální volbu pro posledních pár hodin jednoho kalendářního roku, jen kdyby se tam ten Roth celou dobu tak křečovitě netvářil... 70% ()

mapollam

Asi je to zámerne tak vystavané, aby každá ďalšia poviedka bola o poschodie vyššie..neviem. Zabavil som sa v kine? Určite. Musím si to pozrieť znova? Nemyslím. ()

pt93

Neskutečná splácanina čtyř povídek, z nichž je alespoň trochu vtipná jen ta poslední a to ještě posledních pět vteřin před závěrečnými titulky. Kdyby se v tomto snímku až tak okatě nepřehrávalo, bylo by to koukatelnější. Bohužel, celý film považuji skoro až za trapný. ()

petr8991

Co to mělo znamenat?! Málem jsem to nedokoukal... Anders 20%, Rockwell 20%, Rodriguez 60%, Tarantino 20%, průměr: 30%, ale pitvořící se tragéd Roth to posílá směr odpad... ()

Dal_i

Film "Čtyři pokoje" je jako umělecká mozaika, skládající se z čtyř různých dílčích příběhů, z nichž každý se odehrává v jednom hotelovém pokoji a každý je režírován jiným talentovaným režisérem. Postava Pikolíka, která propojuje tyto čtyři příběhy, je jedním z nejzajímavějších prvků filmu. Každý z režisérů - Allison Anders, Alexandre Rockwell, Quentin Tarantino a Robert Rodriguez - přináší do svého segmentu svůj vlastní jedinečný styl a perspektivu. S omezením na daný hotelový pokoj se musí vypořádat s výzvou, jak vytvořit bohatý a poutavý příběh. A právě tato výzva přináší do filmu svou jedinečnou dynamiku. Film zahrnuje škálu žánrů, od komedie a absurdity až po dramatické prvky a motion comedy. Každý segment přináší své vlastní vrcholy a překvapení, přičemž postava Pikolíka slouží jako spojovací prvek, který nás provází skrz každou z těchto příběhových liniek. Jedním z největších úspěchů filmu je schopnost udržet divákovu pozornost a zájem i přes omezený prostor a časový rámec každého pokoje. Díky vynikajícím hereckým výkonům a chytrému scénáři se divák neustále těší, co se v dalším pokoji stane. "Čtyři pokoje" je nejen zábavnou a inteligentní komedií, ale také důkazem tvůrčího génia a schopnosti režisérů překonat omezení. Je to film, který si zaslouží uznání za svou originalitu a schopnost přinést divákům nezapomenutelný zážitek plný humoru, absurdity a jedinečných filmových momentů. ()