Snímek se odehrává o silvestrovské noci v bývalém hollywoodském grandhotelu, který nyní prochází těžkými časy. Zachycuje groteskní útrapy Teda (Tim Roth), smolařského hotelového poslíčka. Ten při své první službě prožívá trpkou noční můru, když ho čarodějnice, které mají slet v novomanželském apartmá, požádají o pomoc. Všechno se ještě zhorší, když omylem doručí led do špatného pokoje a ve vskutku špatný čas se tak stane svědkem domácího násilí. Následně pošetile přistoupí na gangsterovu prosbu, aby mu v době jeho nepřítomnosti dohlédnul na děti. A aby toho nebylo málo, stane se v závěru noci rozhodčím strašlivé sázky. Bruce Willis, Madonna, Jennifer Bealsová a Antonio Banderas excelují v hlavních rolích této netradiční povídkové komedie, která je dílem čtyř režisérských hvězd - Allison Andersové, Alexandra Rockwella, Roberta Rodrigueze a Quentina Tarantina. (Cinemax)

Pitrsss

Herecký výkon Tima Rotha vystihl nejlépe asi Matty jako "roztomile afektovaného kreténa s parkinsonovou chorobou". Abych řekl upřímě, tak mě to kroucení tou jeho prdelkou taky docela sralo, nadruhou stranu si ale právě bez toho nedovedu Čtyři pokoje představit, prostě to k tomu filmu tak nějak patří. Moc se mi nechce hodnotit celek, protože jednotlivé povídky jsou tak trochu jako nebe a dudy. V první povídce mě pobavily ty animační přechody a taky prsa té slečny, to je asi tak všechno. 3* Druhá povídka je katastrofa. 1* Ale Rodriguezovi Malí neposluchové, to už je jiný kafe. Pro mě rozhodně ta nejlepší část. Ty děti prostě namají chybu a odkaz na Robertův filmařský začátek je třešnička na dortu. 5* V Muži z Hollywoodu zajel Tarantino svojí ukecanou klasiku, do který se zároveň "nečekaně" obsadil. 4* Celkově 75% ()

JK-Stinger

Vtipný mix čtyř příběhů od různých režiséru v čele s Tarantinem a Rodriguezem, který svým osobitým způsobem vzdává hold filmu Bellboy. Kdybych měl hodnotit pouze podle historek, dopadly by první dvě pouze průměrně, možná lehce podprůměrně. Nejlepší Rodriguezova historka o neposlušných dětech však hodnocení vyvrací na opačnou stranu a Tarantinův závěr vše uzavírá na výbornou. ()

LuccinyFilmy

První dva pokoje jsou celkem úlety, ale ty druhé dva (v jednom nasraný Antonio Banderas a v druhém ukecaný Quentin Taratino) za to stojí. ()

laserr

První povídka je neskutečně bizarní a nudná, u druhé už začíná sranda, se třetí se dostavuje euforie a u čtvrté zas zvolna vyprchá. Nic naplat, Rodriguezova povídka byla prostě výrazně lepší než Tarantinova. Nicméně jako celek to poměrně funguje (ačkoli by se mi to více líbilo jako 3 pokoje) a Tim Roth se mi tady moc líbil, takže nakonec proč ne? ()

bambusacek

Svérázný sluha Saturnin je proti pikolíkovi Tedovi jen slabý břídil. V žádné povídce mě nezklamal, bohužel v prvních dvou mě zklamalo vše ostatní. První povídka - 40% alespoň za Madonnu. Druhá povídka mě zklamala, postrádala vtip, jakýkoliv zajímavý okamžik (snad kromě Teda zaseknutého v okně) - 30%. To ta třetí je Od Roberta Rodrigueze, je jiné kafe. Nejlepší povídka z filmu. Měla vše co předchozím dvěma chybělo - akci, vtip, skvělého Banderase a perfektní děti. Nepamatuji se, kdy jsem se naposledy takhle od srdce zasmál - za nepříjemné překvapení v posteli - příjemných 80%. Na poslední povídku od Tarantina jsem se těšil nejvíce. Nezklamala. Opravdu zajímavý nápad, zajímavější Bruce Willis a drahé šampampaňské. 75% ()

B_EyE

První povídka je totální kravina, bez druhé by se člověk docela obešel, třetí už dokáže docela dobře pobavit a čtvrtá naprosto nemá chybu. Celkově je to příšerná úchylárna, ale i přesto jí nelze upřít jisté kouzlo - mimo jiné také výkonem Toma Rotha, který celý film dokáže okořenit a přeměnit v naprosto psychadelickou šílenost ... ()

costa

Pikolík Tim Roth měl asi celý natáčení epileptickej záchvat, hrozný. Jinak první dvě povídky velká bída a nuda: Chybějící ingredience - 20%, Nesprávný člověk - 30%. Druhý dvě povídky byly jiný kafčo. Rodriguezova se mi líbila víc - Malí neposluchové 85% a pro scénáristického arcivévodu Tarantina sem si připravil 70% za jeho Muže z Hollywoodu, kterej se rád vsází o cizí malíčky na ruce. Když to tak celkově shrnu, procentuelní hodnocení uživatelů ČSFD sedí v tomto případě jak zadek na hrnec. ()

Copcorn

Čtyři velikáni zplodili jednu velikánskou nudu. Nápad měl veliký potenciál, ale výsledek šel naprosto mimo můj vkus.Tima Rotha jako herce obdivuji, ale zde jeho záměrné přehrávání opravdu lezlo na nervy. Před odpadem film zachránil jen Tarantino a Rodriguez, jelikož jejich povídky se jako jediné daly překousnout. ()

Jaroslaf

První povídka solidní díky pěknejm ňadrům a ženám, čtvrtá fajn díky quentinovi, brucovi a nečekanému závěru, zbytek spíš průměr, ale nějakou tu poetiku to mělo .)) ()

Gulde

Zvláštní to ústřel Tarantina a jeho kumpánů. Povídky postupně gradují - po první nepříliš záživné epizodě (tam to zachraňovaly jen ty kozičky) se druhá už trochu zvedla a třetí vyvrcholila. Čtvrtá už byla takový příjemný uvolnění na konec. ()

Boomstick

Velmi prijemny poviedkovy.Prva poviedka bola velke sklamanie,uplne tomu chybala niejaka hlbsia pointa a este aj to sklzlo do trapnosti.Druha poviedka na tom je podstatne lepsie,aj ked stale je tazko pochopitelna,je jednoznacne najvtipnejsia (hlavne sceny s Tedom v okne).Tretia,Rodriguezova poviedka,je jednoznacne najlepsia zo stvorice,gradacia deja a absurdne situacie su zvladnute na jednotku.Posledna poviedka je typicka Tarantinovska robota.Su spomenute filmy,popularna kultura,Bruce Willis a drsne dialogy.Tim Roth zahral svoju rolu fantasticky,miestami mi pripominal Beana.Ked to cele zhrniem,tak mi vyjde taky priemer. ()

Petrus1

Mě se to teda celkem líbilo. Bylo to dobře praštěný! Tim Roth sice přehrával strašně, ale sem se to celkem hodilo! Navíc fakt vypadal jako nějakej klučina :-) "Jo, jo, sokolíku...pamatuj si - drž se dál od dětí, vyhejbej se prostitutkám a pozor na paničky!" Zásada číslo 1 - Co je v domě, není pro mě! Tssss a co by mi pak asi tak zůstalo? První pokoj: no, Madona je fakt neskutečná bitch! :-) "Maminka ti neřekla, že si nemáš dávat do pusy všechno, co najdeš!" ;-) Jestli bych ke zrození bohyně použila zrovna Timovo, ehm, nevím, nevím. Druhý pokoj: "Na začátku jsou cizí všichni...časem se to upraví." "Ukaž mu Pepíka, Tedy!" ;-) Sem se zas naučila pár nových názvů pro Pepíka! :-D Aspoň něco, protože tahle část byla asi nejslabší. Třetí pokoj: tak to bylo fakt asi nejpraštěnější. Taký děti mít (i když teda s Antoniem), tak je asi zabiju. Čtvrtý pokoj: tak Quentin opět nezklamal. Je to kopa veselá a taky démon. A taky má rád evidentně šampíčko "Pijem na krásu našich koní a rychlost našich žen!" ()

kailik

Že se jedna o dilo ctyr reziseru jsem zjistil az po skouknuti filmu. Kazdopadne Tim Roth zahral opravdu totalni idiota, jeho vykon se mi strasne libil a ty jeho grimasy a to jak se u vseho kroutil, to bylo proste k sezrani. Jinak k jednotlivym pasazim, Chybejici ingredience - Asi jedina zbytecnost filmu, nejak me to nepobavilo a celkove jsem si rikal co to ma jako znamenat, vzdyt je to totalni koko***a , tohle je akorat tak max na **. Dalsi na rade je Nespravny clovek, tohle uz bylo rozhodne lepsi nez predchozi snimek, ale urcite to nebylo neco unikatni, ale rozhodne jsem se u toho aspon jednou zasmal, ty *** si to zaslouzi. Dale jsou tu Mali neposluchove, opet je to lepsi nez predchozi snimek, nasmejete se urcite, je to takovy lepsi prumer, takovej *** a pul. A na zaver Muz z Hollywoodu, tady se Tarantino hned pozna, to sekani prstu bylo fakt moc, nasmal jsem se opravdu hodne a mile me tam prekvapil Bruce Willis. Posledni povidka si urcite zaslouzi ****. V celku to tedy dela tri a pul hvezdy, ale nebudu tak kriticky a dam ty ctyri. ()

KosiR_ksr

První dvě povídky jsou dobré, ale další dva pokoje jsou vyloženě skvělé a zcela je zastiňují. Vždy mě znovu báječně pobaví Rodriguezův umě vygradovaný komediální nářez a rád se opět podívám na Tarantinovu skvělou smršť dialogů. Jejich povídky zcela odpovídají jejich tehdejšímu rukopisu, a tak pro fanouška těchto dvou filmařů mohou být jen stěží zklamáním. Zasloužené 4* ()

joudas

Mám stejné pocity jako mnoho lidí tady. První dvě povídky doslova hrozné (a ne, nezachrání to ani odhalená prsa) a měl jsem sto chutí je přeskočit. Třetí už je o něco lepší (navíc s velmi vtipným zakončením), no a poslední je jednoznačně nejlepší. Ale tady platí, že mezi slepými je i jednooký králem, protože ani Quentin se tentokrát moc nevytáhnul (konec však opět pobavil). Jako celek to vidím tak za dvě a to si ještě říkám, že je to možná hodně. Tenhle paskvil mi holt moc nesedl. ()