Snímek se odehrává o silvestrovské noci v bývalém hollywoodském grandhotelu, který nyní prochází těžkými časy. Zachycuje groteskní útrapy Teda (Tim Roth), smolařského hotelového poslíčka. Ten při své první službě prožívá trpkou noční můru, když ho čarodějnice, které mají slet v novomanželském apartmá, požádají o pomoc. Všechno se ještě zhorší, když omylem doručí led do špatného pokoje a ve vskutku špatný čas se tak stane svědkem domácího násilí. Následně pošetile přistoupí na gangsterovu prosbu, aby mu v době jeho nepřítomnosti dohlédnul na děti. A aby toho nebylo málo, stane se v závěru noci rozhodčím strašlivé sázky. Bruce Willis, Madonna, Jennifer Bealsová a Antonio Banderas excelují v hlavních rolích této netradiční povídkové komedie, která je dílem čtyř režisérských hvězd - Allison Andersové, Alexandra Rockwella, Roberta Rodrigueze a Quentina Tarantina. (Cinemax)

vinc_vega

Nuž ťažko sa rovnať Tarantinovi a nemám v záujme ho chváliť do nebies. Ale bez jeho časti by o tento počin nikto ani nezakopol. Takže ak máte v úmysle si film pozrieť, dobrú hodinu si počkáte kým sa začnete baviť, pretože to najzaujímavejšie prichádza až nakoniec. A hej, bol tam aj Rodriquez, lepší ako dvaja ostatní, horší ako Tarantino. BTW: zapaľovač mám, len ľudí nedostatok... ()

Greendell

Po dlouhý době jsem se na to teď díval a stejně jako většina tady souhlasim s tim, že první dvě povídky nejsou žádná hitparáda, ale ty poslední dvě jsou super. Takže ve finále slušnej průměr. Ale ten Roth mě chvílema fakt sral jak se tvářil, chodil, a mluvil, krapet přehrávačka...připadal mi trochu jak po obrně :-) ()

kubilov

1. * Madonna není herečka a povídku postavenou jen na ukazování koz postavit moc nejde. | 2. ** Jisté zlepšení oproti první povídce, jenže opět nedotažené a ukončené jaksi na půl cesty. | 3. *** Stoupající tendenci a jistou gradaci potvrzuje i Robert Rodriguez, který touto povídkou definitivně propadl dětským hercům a filmům s nimi. | 4. **** Osobitý styl génia Quentina je zde cítit každým coulem. Vytříbené dialogy, velké filmové hvězdy a absurdní konec, tím vším opět zabodoval. | Celkem 2,5 a zaokrouhluje se nahoru. ()

brzozin

Film s dosti rozdílnou kvalitou, je vidět, že tady pracovalo více tvůrčích týmu. Druhá polovina jednaznačne lepší. Absolutní vrchol je třetí povídka, která samo o sobě by byla za plný počet bodů. ()

mirkath1 odpad!

No teda mě neuchvátila slavná jména, stálo to za hovno. Jediná vyjímka je Tim Roth, který na rozdíl od zdejšího mínění byl naprosto skvělý ()

Detak

Co na tomhle nesmyslu lidé vidí jsem vážně nepochopil. Vlastně velmi nudný, až trapný film, který s komedií nemá nic společného. ()

donnovann

První povídka by měla posbírat všechny ceny Zlaté Maliny protože na to se opravdu nedá dívat, divák by to měl ale přetrpět protože ho čeká opravdu zábavná podívaná. Druhá povídka opět nenadchne ale ani neurazí, spadá do obyčejného průměru. Třetí povídka je už téměř bezchybná, výborný Banderas i celková pointa příběhu diváka prostě baví. Dostáváme se ale k závěrečné povídce režírované géniem Tarantinem. Jeho scénář a režie je prostě na jiné úrovni nemůžu si pomoct, 6 minut točit na jeden záběr je umění, navíc hláškujicí Bruce Willis (miochodem hrající bez honoráře), který během 30 vteřin vyslový 20x slovo "fuck" je skvělý. Závěr této povídky je zkrátka geniální a já se bavil ještě dlouho po skončení. Tim Roth malinko přehrává ale v celkovém dojmu mi to až tolik nevadilo. Nebýt první povídky (bolí mě, že se k ní vůbec musím vracet, bych dal plné hodnocení. ()

mrclTV

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? (ja viem, nie je to hodnotenie filmu, ale na viac som sa po sledovaní nezmohol. TO ČO BOLO?) ()

johnny01

První dvě povídky jsou slabší, třetí má vynikající scénář, ale nějak to není zas až tak výborně zahrané, na rozdíl od čtvrté povídky, která je zahraná skvěle. Je dost škoda, že se příběhy nepropletly. Sledovat pikolíka je po většinu filmu utrpení, ty jeho pohyby a gesta. ()

Matte27

Hodnocení je zde jednoduché. První povídka - 2*. Druhá povídka - 1*. Třetí povídka - 3*. A závěrečná čtvrtá? 5*. Ta poslední byla totiž tak perfektní (Tarantinovská), že jsem zapomněl i na to otravný přehrávání Tima Rotha, které mě celou dobu tolik rušilo. Mělo to pointu, vtip a dokonalou kameru. Přesně to, co chybělo těm předchozím. ()

Martin.Tokos

4 povídky z nichž první 2 byly sice příšerné, ale osvědčená dvojka Rodriguez - Tarantino celý film zachránila. 2/4 je sice průměr, ale perfektní geniálně přeafektovaný Tim Roth se zasloužil o tu 4. Hvězdičku. ()

Nathaniell

Tim Roth působí jako přepálenej perníkem, jeho přehrávání překonalo i toho dementa co hraje kapytána ameryku. Vyskočil z tabulek a hnal to někam ku Praze. Ale to nevadí!! Protože tenhle film je přehnanej jako magor a po prvním pokoji si většina lidí na naší oblíbené planetě (ne, nemyslím Plutík) řekne - "Co to, sakra je?!" - Nikdo neví, která bije a ti otrlejší riskují pohled přes rameno. Následuje detektivní blbost, po které většina zúčastněných získá dojem, že se někdy v poslední době jistě zbláznili. Ti ostatní si nejsou jistí, a tak radši mlčí... ... Což je možná to nejhorší, co se dalo udělat, jelikož na řadu přichází třetí pokoj, což je Antonio Banderas a režisérské zlo - Robert Rodriguez. A ten se nebojí ničeho. Jedinej důvod, proč se většina lidí směje je ten, že někomu zaskočil popcorn a všichni se toho chytli. Je to sice morbidně vtipný, ale jakýsi morální kodex by nám běžně zabránil smát se nahlas, poněvadž (nýbrž, ančto, toto, tamto) nechceme, aby si o nás ostatní mysleli, že jsme zrůdy. I když jsme a dokážeme to posledním pokojem od magora Tarantina, který měl v době tohodle šílenýho "pasqillu" teprve jeden kloudnej film a jedny průměrný Gaunery. A ten to utne DOSLOVA... ... Přehnaný, šílený a pro ty co to nepochopili - MLČTEEEEE !!! 5* ()

PlayEasy

Tohle jsme fakt nečekali!:( První povídka je čistá hrůza. Když jsme viděli ty prsaté čarodějky s odpornými hereckými výkony samozřejmě v čele s hroznou Madonnou, to byla fakt totální katastrofa. 1. povídka - Chybějící indgredience - 20%. Druhá povídka už byla o něco lepší, ale stále toho dost chybělo ke spokojenosti a velká stupidita byl též znát. 2. povídka - Nesprávný muž - 45%. U další povídky už bylo citelně znát, že jí do ruky vzal zkušený režisér Rodriguez a společně s Antoniem Banderasem stvořili slušnou zábavu 3. povídka - Zlobivé děti - 70%. A poslední povídka Quentiho samozřejmě zavládla a společně s Brucem vytvořil vtipnou svěží a vysoce zábavnou řež (prstu ;) 4. povídka - Muž z Hollywoodu - 75%........Celkově je to u nás dost rozporuplný film, který je někdy fakt extrémně blbý a někdy zase slušně vtipný. 55% ()

macetoma

První dvě povídky odpad a Tim Roth hraje jak debil. Poslední dvě povídky dobré. Možná to byl účel, ale za mně finálně jen jedna hvězda. Pustťe to na mezinárodním sympoziu alternativních filmů někdy v 23.30 hodin a úspěch bude zaručen. Pro mne to ale žádná filmová klasika není. ()

Caliboss

většinou se tu na Rothovo zcela explicitní přehrávání nadává, já se ale nemůžu ubránit dojmu, že to dokonale podtrhuje bizarní atmosféru hotelu. Zkrátka sledovat Tima je zážitek... a zážitek nemusí být nutně dobrý, hlavně když je silný! Dámy a pánové, zde silný je :) ()

adamix

Každý z príbehov má niečo do seba, ale v tomto prípade platí, že čím je príbeh dlhší, tým je nezáživnejší. Ten Tarantinov samozrejme vedie. Keď tento chlapík otvorí ústa, padá jedna pamätná veta za ďalšou. Za mňa 65%. ()

n562 odpad!

Poprvé jsem tento film po 10 minutách vypnula. Po druhé jsem ho dokoukala dokonce a připadali mi to ještě horší než poprvé. Zbytečně strávených 100 minut u televize.Z Tarantinových filmů, co jsem viděla se mi však ještě žádný nelíbil.Tak co jsem mohla čekat???Scény, které se pokoušely být zábavné, ale nebyly.Hold asi nechápu tu genialitu.Hrůza!!! ()

Napoleon-B

Můj zapalovač Zippo mě ještě nikdy nezklamal a teď se mi chystá vyhrát tohle fáro. --- Výborná hláška z Tarantinovy povídky. ()