Snímek se odehrává o silvestrovské noci v bývalém hollywoodském grandhotelu, který nyní prochází těžkými časy. Zachycuje groteskní útrapy Teda (Tim Roth), smolařského hotelového poslíčka. Ten při své první službě prožívá trpkou noční můru, když ho čarodějnice, které mají slet v novomanželském apartmá, požádají o pomoc. Všechno se ještě zhorší, když omylem doručí led do špatného pokoje a ve vskutku špatný čas se tak stane svědkem domácího násilí. Následně pošetile přistoupí na gangsterovu prosbu, aby mu v době jeho nepřítomnosti dohlédnul na děti. A aby toho nebylo málo, stane se v závěru noci rozhodčím strašlivé sázky. Bruce Willis, Madonna, Jennifer Bealsová a Antonio Banderas excelují v hlavních rolích této netradiční povídkové komedie, která je dílem čtyř režisérských hvězd - Allison Andersové, Alexandra Rockwella, Roberta Rodrigueze a Quentina Tarantina. (Cinemax)

P@\/EL

Osobně se mi nezdálo, že by byly až takové rozdíly mezi jednotlivými povídkami. Je pravda, že první povídka je dosti bizarní a neobsahuje nějakou závratnou pointu, ale aspoň se v ní vyskytují spoře oděné děvy. Druhá povdíka se mi díky svému námětu a humoru líbila. Třetí povídka je výborně vygradovaná. Čtvrta povídka má zase vydařené dialogy a poslední scénu. Každopádně se mi moc nelíbil Tim Roth v roli poslíčka, který se zde moc okatě a nepřirozeně pitvoří. ()

mmajjkii

Oukej, tak s povídkami to nejde z kopce, ale do kopce. 1. vizuálně docení zejména mužské obecenstvo, ale co si budeme povídat, je to nuda, i když docela příjemně mne překvapila Madonna. 2. povídka je už výrazně lepší, ale zbylé dvě jsou prostě fenomenální, popravdě až zapomenete, jak špatná byla ta první. A. Banderasovi role ve třetí povídce sedla jak přišitá, a celkově je velice povedená, prostě a jednoduše zaujme, stejně jako čtvrtá povídka opět paráda, kterou jsem vyloženě hltal, a celé to pojí dohromady úžasný T. Roth, jehož bláznivý styl se sem prostě hodí. Je vtipné, že od "Šmarja co to je?" jsem se propracoval k těsným, ale přeci 5*, IMDb 9/10. ()

Royaldell

Prvních dvacet minut jsem si říkala ,,wtf,co to jako je’’,pak se to změnilo na ,,tyvole,to je sakra dobrý’’. Skvělá fraška,u které jsem se fakt nasmála. Třetí povídka definitely my favorite! ()

Newman68

Od druhé poloviny je to zkrátka jiný film a to ten, který chce divák vidět. Do té doby je to utrpnení, které vrhá snímek Four Rooms do průměru. Povídky Rodrigueze a Tarantina (tj. 3. a 4.) stojí za 5* ()

Thalin

Čtyři pokoje jsou známý počin a nemůžu mu upřít jisté kvality. Ráda se na něj podívám a některé scény jsou opravdu skvělé, ale netáhne mě to tolik, jako jiné Tarantinovky. ()

Holly_Molly

Hodně WTF a hodně shitfest :-D 2 ze 4 povídek neuvěřitelnej cringe, Rodriguezova povídka docela vtipná (v hlavních rolích logicky děti a Banderas) a poslední Tarantinova je klasicky nejukecanější, ale i nejlepší a hlavně (skoro) jednozáběrová! Věčně se pitvořící Tim Roth nejspíš těžce na kokainu už je jen takovej bonus. ()

Dinoo

Prvé dve poviedky - nuda a nuda. Posledné dve - famózné ,Quentin Tarantino a Robert Rodriguez vedia ako zaujať divákov. Na scénu s tým zapalovačom ešte dlho nezabudnem. :D Inak ale skvelý nápad urobiť takýto štýl filmu, len by to možno chcelo inych režisérov prvých dvoch poviedok ,ale Tim Roth sa mi tam hodil ako riť na šerbel. ()

moonlight

Na to, že je to poviedkový film, je to dosť celistvé, ešte tak nebyť titulkových predelov, bol by to ešte lepšie a plynulejšie. Prvé dve "izby" sú také zahrievacie kolá, tretia je absolútne bezchybná, niečo ako dokonalý kratší film študenta filmovej školy (malo postáv a prostredí, jednoduchá zápletka), ale ten scenár, herecké výkony, kamera a réžia (a tiež práca s detskými hercami) - to naozaj nemá chybu! Posledná je svižným zakončením série, nemá síce neopakovateľnú atmosféru predchádzajúcej, ale v závere to slušne vyvrcholí...! Jediné čo mi vadilo je, že poslíček svojim herectvom miestami nezapadal do konceptu. Nemal dôvod na tak veľké prehrávanie, keď ostatné postavy boli takmer vždy v medziach prirodzeného herectva, s minimom teatrálnosti a grotesknej mimiky. A ako divák som im veril oveľa viac. ()

babkyfusky

Tři hvězdičky za druhé dvě povídky (hlavně Robertovo) , protože ty první dvě jsou zřejmě omyl. Jinak si to nedovedu vysvětlit. ()

radostR

Čtyři pokoje mají jasně vzestupnou tendenci. U první povídky jsem se nudila, druhá už slibovala dobrý rozjezd a třetí se čtvrtou byly nepřekonatelné. "Chybějící ingredience" - *, "Nesprávný člověk"- docela ráda jsem se podívala na jednoho vyšinutce a J. Bealsová je fakt dobrá - ***, "Malí neposluchové"- tak to je skvělý R. Rodriquez , výborný scénář, geniální závěr, ulízaný mafián Antonio Banderas a jeho vyčůrané dětičky nemají chybu, bavila jsem se dokonale - lepších *****, "Muž z Hollywoodu" - očekávaný Q.Tarantino, povídka má rozběh sice pomalejší, ale závěr, přestože předvídatelný, je bombastický - *****. Leč- přetrpět silně afektovaného Tima Rotha, který místy působí až retardovaně dá fakt fušku. ()

jakub.kuba

Na začátku jsem si řikal co je to za nesmysl a už sem ani nečekal že se něco stane. Ale pak se začly objevovat známnější a známnější tváře ... No, příběh o naprosto bizardních věcech, co se také dalo od partičky těchto herců a dvojice Tarantino / Rodriquez čekat. 80% ()

Bastard2

Tarantinova povídka je jednoznačně nejlepší a můžete to brát jako fakt, protože nemám důvod mu něco omlouvat. Tohle se mu fakt povedlo. Rodriguez se drží a dejchá Tarantinovi na záda, ale Rockwell s Andersem jedou mimo trať. První povídka je dle mého absolutně nejhorší a nemá nic co bych ocenil. cca 50-60% ()