Snímek se odehrává o silvestrovské noci v bývalém hollywoodském grandhotelu, který nyní prochází těžkými časy. Zachycuje groteskní útrapy Teda (Tim Roth), smolařského hotelového poslíčka. Ten při své první službě prožívá trpkou noční můru, když ho čarodějnice, které mají slet v novomanželském apartmá, požádají o pomoc. Všechno se ještě zhorší, když omylem doručí led do špatného pokoje a ve vskutku špatný čas se tak stane svědkem domácího násilí. Následně pošetile přistoupí na gangsterovu prosbu, aby mu v době jeho nepřítomnosti dohlédnul na děti. A aby toho nebylo málo, stane se v závěru noci rozhodčím strašlivé sázky. Bruce Willis, Madonna, Jennifer Bealsová a Antonio Banderas excelují v hlavních rolích této netradiční povídkové komedie, která je dílem čtyř režisérských hvězd - Allison Andersové, Alexandra Rockwella, Roberta Rodrigueze a Quentina Tarantina. (Cinemax)

rudeboi

První dvě povídky sou až na úžasně přehrávajícího Tima Rotha zbytečnou ztrátou času, pak se ale kormidla chopí Rodriguez a film nabírá druhej dech, jeho povídka je opravdu úžasná, hlavně Rothův zběsilej úprk. Poslední povídka v režii Tarantina je sice trochu víc upovídaná, ale konec je parádní. ()

Mat.t

Ja som z tohto filmu úplne nadšený, je pravda, že dve posledné poviedky boli najlepšie, ale aspoň to malo istú gradáciu. Úloha ako táto pre je Banderasa perfektná, a Tim Roth, ten bol ozaj vynikajúci, musím povedať, že po tomto filme by sa rovnako hodil aj do úlohy v Inglourious Basterds ako Hans Landa a mal som ešte pocit, ale možno sa mi to iba zdalo, celý čas, keď niečo "rozprával", mi to prišlo ako s americkým prízvukom, ale dve repliky, ak by sa to dalo tak nazvať, boli boli jasne s prízvukom anglickým, je pravda, že je to britský herec, ale aj tak ma to v tu chvíľu zaujalo a prišlo mi to nezvyčajné. ()

TheWalker

Skvělá komedie na kterou se já můžu dívat pořád. Úžasné mi přišly všechny historky, ikdyž první byla možná trochu slabší. Skvělý soundtrack, Tim Roth v hlavní roli a úvodní titulky jako parodie na růžového pantera, to je prostě skvělé. 79%. ()

kriplozoik

Asi nejsem takový filmový labužník jako někteří slovutní zdejší kritici, protože herecký koncert Tima Rotha se mi velmi líbil (řekl bych, že to byla šance, kterou chytil za pačesy) a i první dvě povídky, přestože nebyly tak jízlivé jako od pánů Rodrigueze a Tarantina, se daly skousnout. Pro ty, co váhají, jestli se na film podívat - neváhejte a užijte si to. ()

TopsyKretts

Jeden hotel, jeden pikolík a čtyři různé příběhy. Zajímavý nápad, jelikož jsem ale velký fanda Tarantina a Rodrigueze, tak mě pochopitelně nejvíce zaujaly poslední dva příběhy, které z hlediska námětu a zpracování neměly chybu. Ty dva předešlé za moc nestály. ()

losmachos

Tima Rotha mam moc rád a tady exeluje. První dvě povídky jsou slabší, ale jakmile to rozjede mafian Antonio Banderas a jeho děcka, fil dostane maximální grády. Já jsem brečel smíchy. A poslední konverzační storka je jenom třešnička na dortu. ()

REMUS_3

Tarantino je scenáristický BOH! Za THE MAN FROM HOLLYWOOD jednoznačne 5*. Rodiriguézov THE MISBEHAVERS za 4*. Za Ostatné dve poviedky slabú 1* (Mal som chut ich vypnút). Roth úžasný aj ked v prvých dvoch poviedkach bol často až trápny. Ostatný herci výborný (okrem prvej poviedky - tam to bolo slabšie). Takže celkovo film Four Rooms za 3*. ()

Profík

Hrozně těžko se hodnotí povídkový film, je jen štěstí, že dvě mnohem slabší povídky jsou už na začátku. Nejlepší je Rodriguezova, ale i Tarantinova je skvělá, obě na horní hranici hodnocení, dohromady to vytáhnou na solidních 75%. ()

bratr_jezek

Čtyři pokoje a v nich čtyři příběhy. Chodbou se táhne neviditelné spojovací vlákno, tichý pokojový sluha Tim Roth. Je tichý a decentní, ale je ochoten (hlavně pro peníze) obětovat dost ze své cti, zdraví i svého těla. Konkrétní povídky se tříští podle naturelu režiséra, výborně pobaví Robert Rodriguez, který nechá Tima hlídat dva nezvedené spratky a Tarantino z něj udělá dokonce hlavního soudce v opilecké sázce o useknutí prstu. zbývající dvě povídky jsou slabší, zbytečně brzdí rozjetý vlak a sráží mu hodnocení. ()

dopestMF

Ja sa tvarim, ze najma prva povidka vo filme nebola, druha, ze bola len nejakym menej zaujimavym prequelom, tretia ma doslova ´´ zabila ´´ ako nic uz dlho nie (vybuchy smiechu to sice neboli, ale skeril som sa ako taky maly parchant a potichu uznaval Rodriguezove kvality -najlepsia poviedka co sa deju tyka ), stvrta poviedka - ´Tarantinova dialogova maskrta, prave pre tieto nezmyselne ´´ prupovidky´´ QT tvorbu milujem a nezanevriem na nu aj keby zacal tocit My Little Pony serie.//Vykon pana Rotha bol miestami na navydrzanie,ale celkovo to cely film drzal pekne pohromade, koniec koncov zasluzi si za tuto rolu uznanie. Film ´´ nie pre kazdeho´´ , ale ten kto chce mat Rodrigueza a QT prejdenych komplet, by na tuto komedialnu jazdu nemal zabudnut, pre mna v pohode 70 %. ()

Infurius

Ja som očakával od tohto filmu neco extra, nejake dokonale dialógy a rôzne super hlášky, ale nič také tam nebolo okrem pár vtipných scén. Tim Roth to hral moc umelo a podľa mňa až trapne, mal také neprirodzené správanie atď. Myslel som, že to bude mať viac zaujímavejší scénar. ()

ZZZHarry

Ano, poslední povídka je super, herecký výkon hlavního hrdiny výborný, výkon willise, tarantina a banderase výborný. Nebýt poslední povídky, byl by to podle mne propadák, takhle alespoň za tři hvězdy když nemůžu dát dvě a půl. ()