• blackrain
  ****

  Právě takové komedie mám ráda. To bylo poprvé, co jsem Luďka Sobotu viděla s knírkem pod nosem.(18.7.2010)

 • hippyman
  ***

  tu a tam člověka zatahá za uši nějaká ta hláška na záporné kapitalisty, ale když se přes to člověk s úsměvem přenese, zůstane mu výsledný průměrný dojem z celkem ucházející komedie s hvězdným obsazením. ale není to film, který bych musel vidět nutně znova... 50%(1.2.2010)

 • Kimon
  ***

  Vtipná a v té době oprávněná kritika způsobu jednání tehdejších "kádrováků". Dnes se jim říká "pracovníci personálního oddělení" a pracují podobným způsobem. I dnes by mohl někdo natočit obdobnou komedii. :-) Některé věci se s dobou prostě nemění. Neřek bych, že je to odpad. Proč paušálně a nyní módně odsuzovat všechno, co vzniklo za socialistické éry.(21.8.2008)

 • Rimmer100
  **

  Tak tohle se Petru Schulhoffovi moc nepovedlo (má mnohem lepší filmy). Toto mi ani nějak nepřišlo jako komedie. Bohužel.(12.2.2007)

 • Mariin
  ***

  Na Schullhoffa, který ukázal v jiných filmech že měl výrazně navíc, hodně slabé. Ty tři hvězdičky tomu ještě lichotí...(12.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace