Je to námětově tak trochu pasé , ale nevadí mě podívat se, když film běží v bedně. (hlavně, že Sobota nekoktá)(22.5.2014)

• Fanucci

Horší jsou snad jen příběhy rodiny Bartáčků a podobné komedie oslavující českou malost a tak krásné lidské vlastnosti jako závist, mstivost atd.(2.4.2005)

• Rimmer100

Tak tohle se Petru Schulhoffovi moc nepovedlo (má mnohem lepší filmy). Toto mi ani nějak nepřišlo jako komedie. Bohužel.(12.2.2007)

Vtipná a v té době oprávněná kritika způsobu jednání tehdejších "kádrováků". Dnes se jim říká "pracovníci personálního oddělení" a pracují podobným způsobem. I dnes by mohl někdo natočit obdobnou komedii. :-) Některé věci se s dobou prostě nemění. Neřek bych, že je to odpad. Proč paušálně a nyní módně odsuzovat všechno, co vzniklo za socialistické éry.(21.8.2008)

• gouryella

Dalsi z rady socialistickych komedii, ktera tentokrat "vtipne" popisuje naborarske praktiky prumyslovych podniku. V dnesni dobe opravdu spise pro nostalgicke vzpominani.(28.7.2002)