Demi Moore v roli vojenské důstojnice, kterou vybrali na výcvik do speciálních oddílů americké armády. Nejdřív ale musí překonat nástrahy vojenského výcviku, mužské povýšenosti a dokonce sabotáže, aby dokázala své schopnosti, přičemž si je celou dobu vědoma, že budoucnost žen v armádě závisí na úspěchu její mise. (Intersonic)

slovan1

Na to, jak sem si říkal, že to bude feministická blbost, jsem se docela mýlil a solidně u filmu bavil. Sledovat, jak se vojanda O´neill snaží o nemožné mě bavilo. Výcvik je teda drsný, to se musí nechat. Druhá část, kde došlo na cvičení v terénu a ostré nasazení V Libyi se mi taky líbilo. Herecky nemám co dodat. Instruktoří správní drsňáci. Milé připomění 90. let. ()

rozbris

Demi Moore to pojala dobře a dokonce jsem pak na konci filmu usoudil, že tam i patřila:-) Ženy a armáda to nejde moc k sobě ale Demi nás přesvědčila, že i křehké pohlaví může být voják a může vám nakopat prdel:-) Měla to holká těžké, ponižování, nadávky, výcvik to všechno a mnohem více musela zvládnout, aby dokázala že ženy jsou potřebné a jsou někdy lepší než muži:-) ()

iXtr3m3

Na to, že to bol kasový prepadák a u kritikov tiež moc nezaváľal, ja som si film maximálne obľúbil... nie kvôli Demi, ale kvôli Viggovi a kvôli prostrediu, v ktorom sa odohráva a tiež kvôli skvelému Scottovskému spracovaniu. ()

sQelle

Je to asi tak dobrý jako vtip Chrise Rocka. Jen narozdíl od Willa tomu nepřijdu hned nafackovat. Myslím, že jsou jiné filmy R. Scotta, které by zasloužili nějakou propagaci na udílení cen. Zkrátka to je další zpracování filmu na téma jdi si za svým snem, i když ti to nikdo z tvého okolí nebude přát, ale nakonec to zvládneš a to okolí změní názor a hrdě tě poplácá po rameni. ()

cold

Vyjímka potvrzuje pravidlo a nebo i mistr tesař se jednou utne. Přesně toto se hodí pro Ridleye Scotta. Vyloženě účelný film bez známky vkusu. (natočeno na objednávku pro Feministickou organizaci, ale proč zrovna Scott). ()

BlueZero

Takto vyzerá výsledok scenára ktorý je vytvorený z emancipácie žien a vysokej politiky. James Caviezel sa vôbec nehodí do role drsňáka. ()

wosho

Hahahaha....já se smíchy nad tou ptákovinou snad i poseru!! Feministická patetická hloupost. Pro mě nejhorší film mistra Scotta, který v tom období prožíval velkou, mnohaletou tvůrčí krizi. ()

divak84

Neskutečně reálný mortensen, fajn zábava, možná trochu otravné řeči typu "jsi žena - nemaš na to, / jsem žená - ale mám na to. ()

Paity

Dívat se na vysoce muskulaturní Demi Moore, která si ještě ke všemu myslí, že je děsně sexy a velikej chlap. ()

jasiska

Vôbec nie zlý film, dokonca občas až dobrý. Ale nie oveľa lepší ako priemerný. Treba však uznať, že som sa nenudila, téma amazonky sa mi tiež pozdávala a mám taký pocit, že táto rola bola vrcholom (dosť pochybnej) kariéry Demi Moore. 3 a pol hviezdičky. ()

Haymar

Plešatá drsňačka Demi Můrová je důvěryhodná asi jako Arnie Budweiser coby učitel v mateřské školce... Ridley Scott se sice snažil co mohl, ale z přiblblýho námětu se víc vytřískat asi vážně nedalo (a nezachránil to ani Viggo "Aragorn" Mortensen)! ()

mirkaaa

Film z vojenského prostředí, který je spíše průměrný. Demi Moore mě příliš nezaujala. Líbil se mi ale velitel v podání Vigga Mortensena. ()

Hanes88

Toto se mi opravdu moc nelíbilo. Jakožto fanoušek Demi Moore ještě dávám 2*, ale za film bych pravděpodobně nedal ani jednu. 35%. ()

Yardie

Průměrný film. Sice s dobrým nápadem - jak žena obstojí při výcviku mezi chlapama, ale zpracování nebylo nikterak úchvatné. Dějová linie byla jasná od počátku - přijde "odpadlík" a svým chování si získá respekt ostatních. Spíše to byl takový pohled na výcvik speciálních vojenských sil očima ženy. Navíc více než v kdejakých jiných filmech mi to tady připadá velice nevěrohodné. A to ne, že bych jiným filmům věřil... :-D Ale tady to nějak bylo do očí. Na druhou stranu je tam pár dobrých hlášek, film celkem rychle utíká a vyloženě nenudí. Je to na jeden kuk, vícekrát ne. Slabších 60%. Howgh! ()

Zombi

Rozhodně jsem od Scotta čekal víc, sprostá mluva dobrej film nedělá, obvykle mi to vůbec nevadí, ale zde si pamatuju, že mě to dost vytáčelo. Demi je přehnaně "drsná". ()

Willis a Stallone: Akce je pořád baví

Willis a Stallone: Akce je pořád baví

23.08.2011

Jeho bývalá manželka Demi Moore si zahrála G.I. Jane, Bruce se teď připojil k týmu G.I. Joe. Konkrétně v roli „otce všech Joeů“, generála Joea Coltona. Kolovaly o tom drby už nějakou dobu, teď to… (více)